Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada

Wrocław

Opinie o Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada

Słowa kojarzące się z Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa i nie ma monotonii. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra-awanse wewnętrzne na wyższe stanowiska . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo życzliwi ,zawsze pomagają ,ogólnie jest milo i fajnie.Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada: Najbardziej nie podobało mi się w Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada:

Zostaw opinię o Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia "Gelatomania" C.H.Promenada