Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Mgr.M

Diabel wez sie za robote a nie u kaczmarka w hurtowni siedzisz Pracownik kaczmarka Nawiecej pierdolow ropowiada

Majster
@Mgr.M

Lepiej u Kaczmarka niż w piekle :)

Młody pracownik

Szymon wiesz że to nie jest człowiek do dogadania się . Nigdy nie był i nie będzie . Tylko swoim pupilka idzie na rękę . Może czas na zmianę pracy .? I wygarniecie mu wszystkiego.

Bezstronny.
@Młody pracownik

Wiem z własnego doświadczenia,że z dyrektorem idzie się dogadać.Może trzeba podejść do niego jak do człowieka a nie szefa czy wroga?Zapewniam,że idzie się dogadać.

Bezstronny

Były problemy osobiste,była rozmowa z szefostwem i pozytywnie załatwione sprawy.Nie nazywa to się lizostwem.Jednak można.

Montażysta
@Bezstronny

To tylko pogratulować. !!!

Kuku
@Montażysta

Oby się spisał hahah

Czy w tym roku płaca ruszy się chociaż o te symboliczne kilka groszy? Z tego co pamiętam to rok 2019 kończyliśmy że stratą a dostaliśmy 50gr podwyżki. Ten rok nie mamy straty ale nie dostaliśmy podwyżki. Myślę, że nasze relacje powinny opierać się na wzajemnym poszanowaniu. Ciężka praca pracowników również składa się na sukces firmy. Pozdrawiam Kung fu panda

Krzychu

pozdrawiam kolegów z Faltera, co u was?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Klaudia

Jak oceniacie atmosferę w firmie?

Korona
@Klaudia

Praca fajna, ale z ludźmi gorzej.co drugi patrzy kapować a i tak nic z tego więcej nie ma. Kasa słaba patrząc na okoliczne firmy szału nie ma. Kiedyś co rok były podwyżki, w tym roku firma na plus ale chyba nawet tych 50gr nie dostaniemy....

Bubu

Nadal tak kiepsko zarabiacie? Że musicie jeść śledzie po terminie! :(

Mateusz K
@Bubu

Dzisiaj były, ale krótki termin. Do świąt nie doczekam

Wytrysk roomana

Dalej zarabiacie najgorzej w Pniewach?

Siszok

Od kiedy zatrudniają pracowniczki z Ukrainy?

Czy w tym roku pracodawca planuje zrobić przegląd płac? Czy płaca w Rorets Polska jest na tyle atrakcyjna by przyciągnąć nowego pracownika czy raczej skłania do refleksji starych pracowników nad zmianą miejsca pracy? Co osiąga się po wieloletnim stażu pracy? Czy pracownik po 10-15 latach ma o wiele większe wynagrodzenie niż taki po np 5 latach czy takie samo?

Bibi

Dużo mniejsze

Chętny do pracy

Kiedy jakieś rotacje na 120ton. ? Chyba już starczy co nie którym grzania fotela w jednym i tym samym miejscu i ciągłych pogaduszek przy maszynie.

Duży wytrysk

Rorets potrzebuje ludzi do pracy fizycznej A nie ludzi po szkole czy inteligentnych . Jak ktoś ma jakieś złudzenia to czas najwyższy na zmianę pracy. Kariery zawodowej tu nie zrobisz. Będziesz tylko zwykłym robolem. Wszystko zależy od twojej ambicji i dąrzenia do celu. A w życiu jest tak że jak nie masz układów to w takim Rorets nigdy nie wskoczysz na lepsze stanowisko czy maszynę. Pozdrawiam wice -mega znawca przepisów i języków obcych.

Englisch
@Duży wytrysk

I Vice-dyrektor englisch Perfect. I love rorets.

Pracownik montażu.
@Duży wytrysk

O tak vice język angielski Perfect. Jak dyrekcja z Szwecji przyjeżdża to tylko yes lub no . Resztę Magda tłumaczy :)))

Zdzichu

Sitwa Falterowska. Lesery. Montaż ściemniacze jedni. Ciągle wymyślone awarie. Brak słów.

Johny Rambo

Dyrektorek myśli,że jest wielkim kozakiem? Że ludzi może poniżać jak śmieci?że ma prawników? To się ździwi

Szymon

Chciałbym serdecznie podziękować panu za odrzucenie wniosku o urlop bezpłatny w dniu rozprawy w sądzie. Od prawie pół roku nie widziałem swojego syna, dwa razy w tyg robię prawie sto km by pocałować klamkę, w poniedziałek mam rozprawę o to by ukarać matkę chłopca za to, że izoluje go od ojca. Wg pana panie dyrektorze będę sobie tego dnia wypoczywać, opalać się, sączyć drinki, skoro każe pan brać urlop wypoczynkowy nie udzielając urlopu bezpłatnego. Dziękuję panu,może kolejny cios tym razem z pańskiej strony pozwoli mi zrelaksować się w tym dniu zamiast dać się dalej zjadać przez stres i negatywne myśli o tym jak moje życie jest zepsute. Mam nadzieję, że to pan przeczyta i będzie z siebie zadowolony....

Prawnik
@Szymon

Szymon jaki urlop bezpłatny ? W takiej sytuacji idziesz do lekarza i bierzesz L4 !!! Jak firma ma Cię gdzieś starego pracownika to Ty rób tak samo bo nie można się poniżać !!! Nie za takie śrubki które tam zarabiacie !!!

Śledczy

Przypominam że każda próba hejtu może mieć konsekwencje prawne. IP telefonu do identyfikacji !!!

@Śledczy

Aha:-)

Plusk
@Śledczy

Jaki tu hejt kiedy piszemy prawdę o tym co nam się nie podoba ,a co podoba. To, że napiszemy ,ze Panie z biura mają karygodne zachowanie w naszym kierunku, bo mają priv niepowodzenia? Trochę to śmieszne. A swoją drogą to prywatne sprawy zostawiajcie w domu drogie Panie. Mówienie nieprawdy, oczernianie, oskarżanie, robienie z siebie ideału, a z kogoś....? Czy to nie hejt? Pozdrawiam wszystkie panie oprócz wrednej A.M i wscipskiej B.H.

rozczarowana

Jak to jest na tym Falterze ten kto podskakuje koło brygadzistki i robi za nią brudną robotę to choćby od tygodni byli wpisani na montaż desek lub inną godzinową robotę nigdy tam nie trafiają tylko bombią akordzik i to bardzo dobry. Może dać ich do nas posmakują lakierni i narobią się w końcu tak jak powinni a w szczególności Konopek największy leser.

Mateusz K
@rozczarowana

Widzę że ktoś tu sama prawdę napisał, klakier nie dość że laser to przychodzi wczorajszy A ona nic nie mówi. Brawo

@Mateusz K

A u nas na wiśniowe co mało takich ?

Jestem
@Mateusz K

Dokładnie tak,ale jak się z brygardzistką ............,,,,to jest pod ochronką.Co trzeba zrobić ,żeby tak mieć??????

Bibiś

Poważnie???

Falter

Zostawcie ich w spokoju to że dobre akordy sobie wyrobili to co zazdrościcie bez mozgi z montażu . Trzeba tak robić żeby się nie narobić a zarobić .

Chętny do pracy

Mam pytanko chce się przyjąć do pracy . A pytanie brzmi czy wolno palić czy jest zakaz?

Stary pracownik
@Chętny do pracy

Oczywiście że mozna tylko musisz się dobrze ukrywać z tego co wiem to chodzą palić za kontener lub tu z przodu .

Kogucik

Robota się ruszyła jest światło w tunelu, wracają co ich zwolnili jest ok. Może jakaś sobota

Pracownik montażu

O pomału rotacje się zaczęły, widzę że zaczeli od robomaca. Mam nadzieję że moja prośba będzie niedługo spełniona i trafię na prasę 120ton. Dużo chyba nie wymagam od tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska