Rorets Polska

Pniewy

Opinie o Rorets Polska

duplo

Rorets w (usunięte przez administratora) i na gaz

anonymous

a co ma być na Falterze? sciema jak byla tak jest, dj krzysiu i jego opowiesci z krypty

Stary

Co tam ciekawego na Falterze?Jakieś zmiany?

Julian

Witam, jestem zainteresowany pracą w rorets, bylem na rozmowie ale glupio sie pytac o pieniądze, powiedzcie co ile czasu są podwyżki i o ile, tam gdzie pracowalem poprzednio to byly srednio co rok i o około 5-10% jak jest tutaj bo nie wiem czy przyjść do pracy czy szukac dalej, z gory dzięki

...pp
@Julian 15.10.2017 15:37

głupio pytać o pieniądze???? to po co idziesz do pracy z nudów??? boże widzisz i nie grzmisz

Kulfon

Wita Was wasz ulubiony pracownik, chciałbym ogłosić wszem i wobec, że z racji zastuju płac odchodzę, przykro mi jakże jest niesłychanie, że nie ma podwyżki moj drogi panie, łza aż w mym oku się zakreciła gdy doszła do mnie ta wieść niemiła, jakże me serce krwawniejsze dynda że z ciebie robciu jest taki cymbał, co dumnie rozbrzmiewa po wszystkie czasy bo w roretsie pracują same złamasy

Kobieta

Moja droga, praca wygląda tak, ze dyrektor robi zebranie, mowi ze będą podwyżki we wrzesniu a jest październik i cisza... moze ktoś dostal te podwyżki, moze jedna czy dwie osoby ale stawki takie jakie byly takie są czyli minimalne, 11lat temu za starego dyrektora co roku wszystko bylo podnoszone, teraz firma dorabia sie na niepodwyzszaniu ludziom pensji....

Kierzek
@Kobieta 06.10.2017 10:55

Ja sobie powiedziałem, ze jak bedzie podwyżka to pójdę na 20lecie, a że nie było to mnie też zabrakło, z resztą nie tylko mnie...

xxx

lepiej nie pytej

jak tam szykujecie się na impre stulecia buhahahahahaha

@:) 27.09.2017 08:13
jak tam szykujecie się na impre stulecia buhahahahahaha

Dwudziestojednolecie ????

Co było?

Kobieta

Z tego co wiem ukraińcy mają więcej niż Polacy, a osoby co długo tam pracują mają fige z makiem

@Kobieta 27.08.2017 23:40

Ci co długo pracują to odchodzą

Kita
@Stary 01.09.2017 13:25
Ci co długo pracują to odchodzą

Jak to sie mówi, jak dbasz tak masz, a jak dyrektor nie dba o pracowników to ich nie ma...

Julita

@Alwaro - czy rozważasz podjęcie pracy w Rorets Polska? Może posiadasz informacje na temat rekrutacji w tej firmie? Osoby zainteresowane ofertami pracy skorzystają na Twoim doświadczeniu.

Alwaro

W amazonie podwyżki do 12,5% na dzień dobry zielony koleś dostanie tam teraz 16zl a ile podwyzki w rorets?

Głodny

Ale cisza

Bb

Co tam słychać w naszym kochanym roretsie bo się stesknilem?

Agent
@Bb 03.07.2017 19:23
Co tam słychać w naszym kochanym roretsie bo się stesknilem?

Skoro się steskniles to wracaj do nas Roberto się ucieszy i przyjmie z otwartymi rękoma. Murzynów do roboty potrzebuje caly czas bo coraz mniej nas tutaj

Stary

Mnie ciekawi jedna sprawa. Wytrysk nico . Co sobota chodzi . Wszędzie zmiany , rotacje a on kurwa na tym nico uziemiony jest. Co jest do chuja ?! A co do dyrektora .. idzie z nim porozmawiać na osobnosci ale czasami jak wjedzie na hale i mu odbije to nikogo nie szanuje.. Psycholog wita.

Byly
@Alwaro 28.06.2017 11:30
Widzę że usuwają fajne wpisy, te prawdziwe. Trudno. Wielu z nas nie ma, część na urlopie, część na l4, niektórzy już nie wrócą,...

Long to jeszcze większy sknera niż stary

@Byly 29.06.2017 17:23
Long to jeszcze większy sknera niż stary

Na montażu jest nowa naklejka "wyprodukowano w Polsce przez ukraińców"

biedny romek

wtryskiwara wie co robi teraz bedzie w kazda sobote chodzic do pracy

Jajo

Robota jest a ludzi nie ma do pracy, dlaczego? Wszędzie płacą więcej

Jajo

Pan traktorek też odchodzi? Prawda to? W tym roku chyba padnie rekord w odejsciach pracowników, nie ma sie co dziwić, tragedia jest,

xy

to kto odchodzi tym razem ???

R
@xy 10.05.2017 11:26
to kto odchodzi tym razem ???

W..trysk

@R 10.05.2017 16:47
W..trysk

Kto idzie na nową halę????

wisior

Otwierają się oczy ,,, firma nie rokuje $$$

ramkin

Co się dzieje na magazynie??? 4 osoba się zwalnia!

obiektywny

Wice~ nie wiem co taki człowiek robi na takim stanowisku, zero decyzji,zero organizacji, zero kreatywności itp najlepsze że młodym podnoszą zarobki a Starych nie szanują.Ciekawe kiedy otworzą im się oczy. Ludzie nie są głupi....a wydaję mi się że Góra Green myśli inaczej

Help

Chcem się dostać do bióra

Laluś
@Cośktoś 30.04.2017 14:51
A co się święci na Vistalu i Falterze?

Sodoma i Gomora.

@Laluś 18.05.2017 20:26
Sodoma i Gomora.

Ja sie cieszę, stowka wiecej będzie, moze dopiero w pazdzierniku to odczuje bo swoich planów co do L4 nie zmienie, musiałby dac ze dwie stowki

????

Wtryskiwacz

A ja słyszałem o wtryskarce, ze niby jakaś nowa,

xxxx

o wycieczka , a kiedy ??? bo trzeba się przyszykować

yyyyyyyyyy

co za szkolenia , normalnie pierwsza liga :) :)

@yyyyyyyyyy 13.04.2017 15:43
co za szkolenia , normalnie pierwsza liga :) :)

Dyrektor chyba przejrzał na oczy, że trzeba iść do przodu ze wszystkim, nie tylko z produkcją ale też ze zarobkami, socjalem itp, mam nadzieję że podwyżki będą częściej tak by dogonić Europę

koles

...
@koles 03.04.2017 15:46
tak jasssne. ku**a rodznna firma szwagrów choc jednego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przekręty...

kiedy robota się ruszy ? mam dosyć juz kaszanki i chleba ze smalcem....

Byly
@... 04.04.2017 21:24
kiedy robota się ruszy ? mam dosyć juz kaszanki i chleba ze smalcem....

A to co nie ma już nadgodzin

Benedykt XVII

kiedsy uslyszalem opinie ze rorets to firma rodzinna. Czy to prawda i czy cały czas panuje tam rodzinna atmosfera?

Stojący pistolet pif paf

Witam, z tej strony kolega z lakierni, kiedy jakiś dodatek za pracę bez możliwości akordu dostaniemy? Bo jesteśmy przywiązani do stanowiska pracy przez to że taśma idzie 24H bez przerwy, nie mozemy chodzić siku ani na dwójkę i pracujemy równo do danej godziny a inni kończą pracę 10min przed czasem żeby posprzątać, my musimy sprzątać mimo pracy. Panie dyrektorze jak żyć

Haha
@Stojący pistolet pif paf 27.03.2017 21:27

Nie martw się jeszcze troszke i nie bedzie miał kto na tej lakierni robić

Pytający

I kto teraz będzie pilnował porządku na magazynie

Betlejemka
@bbbbbb 15.03.2017 10:05
a zwolnili kogoś???

Co tam porządek, zapraszam do naszego chlewika bo nowe koryta mamy, jak na prawdziwe świnie przystało whi whi

Pytający
@bbbbbb 15.03.2017 10:05
a zwolnili kogoś???

Wypowiedzenie dał najwiekszy krzykacz magazynu

Hagxjao

Jak zawsze montaż Antkowiaka idzie. Pozdro Romuś.

Mikuś

a ten majster od BMW e 60 to jakiś leśniczy bo często go widzę jak do lasu wjeżdża ?

Rorets

Odpowiedź jest bardzo prosta. Zarobki w tej firmie stanęły na tych z przed 10 lat, a jak wiadomo wszystko cały czas idzie w górę. 13 zł nie zachęcają do pracy a 15 zł starego pracownika nie zatrzymią. Więc komu się trafi okazja to ucieka. A uciekać będzie wielu.

Poldek
@Rorets 01.03.2017 23:16

To nie jest tak jak myślisz !

Roberto
@Poldek 02.03.2017 00:38
To nie jest tak jak myślisz !

Przyjdź później

Zdziwiony

Co to się dzieje w naszej firmie że ludzie tak uciekają i to nie tylko nowi ale też z dużym starzem.

sciemol z lakierni

" bujać nie mnie bujać to ja"

urban

a teraz z cyklu najlepsze teksty romana "przyjdź puźniej"

Bibis
@Sam 28.02.2017 22:40
Moim faworytem jest "sekunde"

Moje anioleczki !!!

Lewak
@Sam 28.02.2017 22:40
Moim faworytem jest "sekunde"

Dobre jest też" TO nie jest tak jak myslisz" albo " To nie działa w ten sposób"

bibiś zimny łokieć

jutro zaleje beemke i lece na poznan wtem, ktos musi zrobic porządek z tym bydłem

Byczy dyd
@bibiś zimny łokieć 14.02.2017 22:32

Jak bydło to nas traktują, parking wygląda jak wybieg dla byków A ich hodowca parkuje sobie obok

Nie pracuje w Rörets

www.pip.gov.pl - jesteście odważni i będziecie walczyć o swoje? Czy dalej wystarczy wam narzekanie na forum? Pisząc skargę w pip możecie być anonimowi. Krok pierwszy: musisz pojechać do Poznania na ul św.Marcin. Krok drugi: musisz opowiedzieć o problemie w firmie radcy prawnemu który jest w pip. Radca udzieli ci bezpłatnej porady i pomoże napisać skargę. Krok trzeci: gotową skargę składasz w odpowiednim miejscu (pokieruje cię radca) Dalej czekasz aż zadziała inspekcja pracy. Ustawa o ochronie danych osobowych zapewnia twoją anonimowość.

Kobieta

Do wszystkich którzy nie chcą iść w czerwcu na urlop, wg prawa pracy pracodawca może wyznaczyć czas w którym nie będzie mieć nic przeciwko jego urlopowi ale to nie znaczy że pracownik musi go brać, pracodawca nie może zmusić pracownika do urlopu wypoczynkowego, takie działania można śmiało zgłosić do państwowej inspekcji pracy, nawet przez Internet, sprawdzałem na stronie pip, ja mam urlop w lipcu więc nic w tej sprawie nie będę robić ale jeśli ktoś chce to polecam interwencje, bo państwowa inspekcja pracy może nałożyć karę na zakład pracy za zmuszanie pracowników do urlopu

work work

Prawda jest taka ze nikt się staremu nie postawi każdy się tlumaczy ze kredyty itd ale gdyby chociaż połowa firmy się postawiła przeciwko niemu to musiałby coś z tym zrobić, przecież nie zwolni wszystkich naraz! Ale ludzie nie chcą się zjednoczyć lepiej tylko jechac na nich na forum A dyrektor będzie robił z nami co chce. Warunki pracy tragedia dym, syf i kamera na każdym kroku niby dla bezpieczenstwa.. vice zamiast byc dla ludzi robi tak zeby dyrektor byl zadowolony z niego! Narzucanie urlopów, podwyżki takie ze ludzie co pracują 10 lat mają tyle samo co ci którzy pracują 3 lata! Zero sprawiedliwosci ale pracownicy sami się na to godzą nikt się nie odezwie bo myślą ze jak się usmiechna do dyrektora to będą mieli dobrze A tymczasem dyrektor ma nas gdzieś! A przepisy bhp są mocno naciągane tylko my ich przestrzegamy bo musimy A to ze hałas dym bałagan wlasne zasady dotyczące urlopow to juz niewazne!

Kumaty

To co zrobił vice ze zdjęciem to kwalfikuje się do mobbingu.

grzesiu lato

a ja jak czegoś nie wiem lub nie rozumiem to ide do pani Joli na stołówkę, tam to w ogole powinni utworzyc biuro prasowe roretsu

obiektywny

Ja się pytam gdzie są przepisy BHP? Drogi ewakuacyjne zastawione, hale zadymione! !? Co to za warunki pracy? Człowiek zgłasza prosi i nic....trzeba zgłosić gdzie indziej...i tak firma schodzi na psy

wrzud na dupie

za starego szefa szwedzi promem do polski przyjezdzali a teraz samolotem bo wygodniej i szybciej to jak ma byc na podwyzki dla roboli?? podejscie romka i zgraji jest takie ' sie nie podoba to wypad' bracia ukraincy czekaja na etacik w roretsie..

Rozczarowany

Podwyżka? Nie oglądasz tv? Rorets nie zrobił podwyżki, to rząd dał stawkę minimalną 13zł, więc rorets miał to narzucone z góry, nie mógł się przeciwstawić... na halę jest, na szatnie dla pracowników widmorjest ale na lepszą płace nie ma...Robert umie tylko krzyczeć...

obiektywny

Ta podwyżka to pokryła część podwyżki OC .A gdzie reszta?

Załamany

I jak tam wypłata bez nadgodzin?

robol
@Załamany 08.02.2017 22:35
I jak tam wypłata bez nadgodzin?

2000 porazka trzeba stad spier... bo syf sie zrobilbrawo robert wszysko dzieki twojej pazernosci na pieniadze byles ty mial

A baba

A co Ty myślałes ile ludzie zarabiają na lakierni brak słów żenada

Lakiernik

WasiK miał racji trzeba się zwalniać z tej filmy drugi miesiąc pracowałem na lakierni i miałem 1850 zł netto brak słów H W D P

Wasik

witam z tej strony Wasik pozdrawiam z Niemiec powiem krótko jak na odchodne kierownik Roman zapytał ile byś chciał zarabiać ty i twoi koledzy na mieciac to mu powiedziałem 2500zl netto na 160godz pracy jak uważacie dobrze mu powiedziałem ? ale wiem ze do póki pracodawca sie nie zmieni będzie was kroił bo on ludzi ma za nic jak będzie dwudziesto lecie firmy powinnyście sie zjednoczyć i nie pojechać ale wszyscy i tez tak samo na wycieczkę firmowa na prawdę nie ma sensu a tak jaka jest pogoda u was w Polsce ;) ?

Zostaw opinię o Rorets Polska - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska