Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

BylaPociechaFirmy

Biedny dyrektor wszyscy jadą na tą biedna firme hehe a tam super jest dym hałas smród czego więcej chcieć pozdro dla koleżanek i kolegów

Ewelina

Firma ma dobra opinię jako pracodawca. Poradzicie czy warto aplikować?

Koko
@Ewelina

Poczytaj!

kasldajsdlkajsdkla
@Koko

jak lubisz być prześladowana i mobingowana o byle co to zapraszam to tej pożal się Boże upadłej stodoły

Koko

Jak ja kocham rorets bez tej firmy swiat sie zawali

Oko

Co tak Andzejka się uczepoli. Jak się kindrzy to kasa potrzebna

x
@Oko

Lepiej by się dzieckiem zajął

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
BylaPociechaFirmy

Widzę że przeżywacie niech sobie chodzą do pracy po co żyć jak można tylko pracować ????nie ma co zazdrościć tylko zmienić pracę i nie marudzić

Stary

Ludu!O czym mowa?Niech w sobotę chodzi kto chce!Chodzi o to,by ludzie zarabiali w tygodniu a weekend z rodzinami spędzali.Jak ślub z firmą wzięli to ich sprawa.

Stary

A może zrobić soboty charytatywne dla tych wybrańców?

BylaPociechaFirmy

I czas żebym ja tu zawitał ???? tam już się nic nie zmieni po za pracownikami hehe przepracowałem ponad 9 lat i wielki awans otrzymałem wiadomo zgrzewarki bambozzi a wypłaty takie jak wcześniej tak że brak słów jeśli kogoś zadowala 2200-2350 na rękę to polecam hehe tylko parę lat trzeba na to popracować ????pozdrawiam koleżanki i kolegów co jeszcze tam wytrzymują

Chapacz

Te podwyzki sa smiesz co cbce dac dgrektor poprostu trzeba akordy zwiekszyc zeby ludzie dobrze zarabiali za tak ciezka prace na niektorych stanowiskach a niecharujesz jak wol na akordzie a wyplaty 2200 porazka czas cos zmienicwkoncu najlepszy jes romkson stoi jak taka (usunięte przez administratora) na zebraniach :D

Pracuś

Ja chciałbym oficjalnie napisać do naszych przełożonych by zrozumieli, ze za takie pieniądze nie mają co wiecej oczekiwać, wiec kierownik, jak Ci przeszkadza że stoję i gadam albo sprawdzam czy jakaś fajna (usunięte przez administratora) nie napisala do mnie to nie miej pretensji, za te kase taki mam limit wydajnosciowy, to tak jakby kupić malucha i miec pretensje że nie idzie passata wyprzedzić

@Pracuś

Błędne koło.Stały tekst:rób więcej-zarobisz więcej.Pracuje za marne grosze na makxa-więcej fizycznie się nie da.Gdzie te czasy,co w Rorets się zarabiało?Ten Zasiłek to żenada,kpiny,na tyle wyceniona nasza ciężka praca.

@Pracuś

Tu juz nic nie zmienimy poprostu dyrektor jest za skompy zeby dac ludzia wiecej a sam widzi ze firma na psy zeszla totalnie ludzie powinni przestac w soboty chodzic jak bedzie ful roboty Wierze ze ludzie sie zmobilizuja i ugramy cos z tym skapcem

Złotyptak

Nic nie ugrasz, rorets to maszyna, w ktorej jestes małą śrubką, jak nie ty to kto inny, śrubek na peczki, a czy to polska srubka czy ukrainska jeden pies dla dyra, lepiej zmienic firme albo zalozyc własną

Julita

Jak aktualnie wygląda sprawa z przyjęciami do Rorets Polska? Jest obecnie prowadzony nabór? W internecie nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert. Przypominam również wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin). Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, obraźliwe lub zawierające dane osobowe będą usuwane z forum.

Zzzz

A on jeszcze robi? Przecież rok temu mówił ze się zwalnia. Cienias i tyle

a co ma być na Falterze? sciema jak byla tak jest, dj krzysiu i jego opowiesci z krypty

trzeba jeszcze wspomnieć Juri Duri, Kasztan i Antonio

@Bobik

Niech i będą opowieści z krypty albo i nawet Archiwum X. Ważne, że w porządku i normalny człowiek z niego jest.

hit
@Bobik

a kto to dj krzysiu? Ten w okularach?

Zanna

Niech żyje bal!

@anonymous

Na Falterze się zapier....,ściemnia na Wiśniowej.Nie ma czasu na kaweczki i gawędę.

xyz
@anonymous

Jak zwykle ściema cały tydzień a w sobotę na setki

diamenty forbesa

Panie Dyrektorze, chwali się pan na stronie firmowej o tym, że firma dołączyła do grona najbardziej rozwijających się firm w naszym kraju, że jesteśmy w rankingu forbesa, ale na pana miejscu ukrył bym ten fakt przed pracownikami, bo to oni na to zapracowali swoim trudem i ciężką pracą, dlaczego stawki akordowe nie uległy zmianie po podwyżkach stawek godzinowych? to nie jest dynamiczny rozwój a cięcia budżetowe kosztem zdrowia psychicznego pracowników, którzy goniąc za minimum, które mają na płacy godzinowej pragną wyrobić normy akordowe by wyjść na zero, dziękujemy za fabrykę białych murzynów ze zimbabue pniewskiego, inaczej nie da się tego opisać. Dziękujemy za to, że nowi pracownicy mają więcej niż starsi bo za ich stawki nikt by do pracy nie przyszedł, ludzie zaczynają dawać z siebie minimum ale tak by pan ich nie zwolnił a pan zaczął dawać minimum ale tak żeby ludzie nie odeszli. Zataczamy błędne chore koło, może pora to zmienić? Wprowadzić premie zasadnicze, uznaniowe, frekwencyjne oraz stażowe zamiast jednej uniwersalnej premii na którą wpływ ma wszystko i nic? to by było na tyle, pozdrawiam

On
@diamenty forbesa

Robercik lubi się pochwalić. Przecież to jego zasługa

duplo

Rorets w (usunięte przez administratora) i na gaz

@duplo

Konkret

Zamiast pierów może jakieś konkrety?

Jola na czele

powinien powstac w naszej firmie związek zawodowy na czele proponuje postawić p. Jolę - dba o każdego pracownika i się każdym interesuje. Jak macie inne typy to podawajcie

On

Ważne że Pkp ma

Rytu

Mysle ze gdyby zgłosić odpowiedniej instytucji, to co sie dzieje w tej firmie i w jaki sposob jest traktowany pracownik przez prezlozonych to wtedy im sie oczy otworza. Ja na szczescie juz tu nie pracuje od paru lat ale chetnie posluze jako swiadek w razie czego! Mysle ze nie tylko ja

rrrrrr
@Rytu

Myślę że nie tylko ty jeden, ale wielu też innych którzy już nie pracują poświadczy, pora coś z tym zrobić żeby w przyszłości nie dochodziło do takich sytuacji jak zdarzały się już niejednokrotnie kiedyś i jeśli nic się nie zrobi będą się powtarzać dalej a niczemu niewinni będą obrywać!

Markopolo

O kolezanka z biura jaka oburzona!

asdasda

A dyrektor tego nie widzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska