Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Antysemita

Witam. Dzisiaj pisze w bardzo oburzającej sprawie. Kto miał bardzo wielka dzisiaj kulturę w WC? Z rana ktoś wszystkie klozety pozapychał rozwolnieniem i nawet na płytkach były resztki tej sztuki. A zapach jak w komorze gazowej. Człowieku, jak masz problemy z rozwolnieniem to idź na l4 i wymyj po sobie klozet. Życzę zdrowia!!!

Julita

Twój post nie wnosi za wiele do tej dyskusji. A ponadto, całkowicie odbiega od głównego tematu wątku. Chyba należałoby skupić się już na opisaniu warunków pracy w Rorets Polska, bo przypuszczam, iż jesteś tam zatrudniony. Co powiesz o atmosferze między pracownikami tej firmy?

@Julita

No właśnie jego wypowiedź coś wniosła, skoro tak wielki korek jak od companiona nie dał rady zatamować jego gejzera to znaczny, że żyje chłop w ciągłym stresie, może taka atmosfera w firmie?

FroDo

Firma jest w porządku . Tzn trzeba (usunięte przez administratora) Ale w końcu pieniadze z nieba nie spadają. Ogólnie to ludzie w firmie to mega(usunięte przez administratora) tzn nie mówię tego o wszystkich Ale o osobach które non stop opierdalaja każdemu (usunięte przez administratora) . I trochę nie w porządku jest jak majster siedzi sobie z 2h w telefonie popijam kawkę A Ty musisz się pytać o przerwę na WC.

@FroDo

Fajnie, że w tak pozytywnym tonie wypowiadasz się o pracodawcy, jakim jest firma Rorets Polska. Tylko prosiłabym Cię, żebyś przy okazji pisania kolejnego posta pamiętał o używaniu nieco bardziej kulturalnego słownictwa, pozbawionego wulgaryzmów. Czy każdemu pracownikowi wspomnianego przedsiębiorstwa przysługuje pełny dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Kurownik

Jest prywatna opieka Leszka Krzaka na halach xD

Kurownik

Jest prywatna opieka Leszka Krzaka na halach xD

Patolog
@Kurownik

Ale (usunięte przez administratora)prowadzi praktyke psychiatryczną, a w zakładzie przydałby się lekarz bardziej rodzinny

Antysemita

Nie polecam tej firmy. Zarobki nieciekawe. Bardzo niskie w porównaniu do tego jak ciężko pracujesz. Mimo podwyżki i tak nie widać Zbytniej różnicy na wypłacie. Dokładają nowe obowiązki mimo tego, że i tak dużo musisz zrobić. Weźmy na przykład pewien oddział po zwolnieniu kierownika i wyznaczając funkcje "Pracującego Brygadzisty". Nie trafiony pomysł, wręcz tragiczny jak i wybór osób na takie funkcyjne miejsca . W niektórych przypadkach wybór z łapanki. Nie wiadomo według jakich kategorii patrzeli wybierając osoby. Również na Wiśniowej. Nowe osoby na brygadzistów a osoby nieodpowiednie.

Julita

Po pierwsze - o takich rzeczach nie powinniśmy tu raczej dyskutować. Po drugie - na forum publicznym nie posługujemy się żadnymi danymi personalnymi, w tym także pseudonimami. Mówi o tym regulamin serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Za co jesteś odpowiedzialny w firmie Rorets Polska?

Julita

Oczywiście - praca to nie tylko same wynagrodzenie. Na jej całokształt wpływają bowiem i inne - równie ważne - czynniki takie właśnie, jak na przykład atmosfera. Szkoda, że akurat Ty nie uznajesz atmosfery w Rorets Polska za dobrą, ale szanujemy Twoje zdanie na ten temat. A zdradzisz innym użytkownikom forum, czym zajmujesz się w strukturach tej firmy?

Pracownik rolny

Julita jakie jest twoje drugie imię robert czy maria

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Pako

Co tam slychac we firmie? Jakieś niusy? Ktos cos odwalil? Jakieś podwyżki? Ludzie odchodzą czy przychodzą? Jak tam koledzy i kolezanki z ukrainy?

@Pako

Bardzo interesujesz się kwestiami, które są ściśle związane z firmą Rorets Polska. Zastanawiające jest, z czego to właściwie wynika. Może kiedyś byłeś tam zatrudniony, a może dopiero chciałbyś tam aplikować - zdradź nam to w następnym poście. Orientujesz się, na jakie stanowiska pracy prowadzą tam teraz nabór?

@Julita

A ty pracujesz w firmie?

Kicia

Witam. Ostatnio przejechałam się na Pani z 1-punktowej M.C. dziewczyny uwazajcie co mowicie przy tej Pani. pozdrawiam

Ciepła klucha

Chciałbym porozmawiać o temperaturach na halach, dlaczego są tak różne? Dlaczego jedni mają normalne warunki pracy a inni marzną bez kurtki czy czapki? Ludzie własne szale biorą by nie być chorym jak sytuacja tutaj. Stary dyrektor co 5 lat dawal kurtke do domu, tu nawet w pracy nie ma porządnej...

@Ciepła klucha

Im bliżej biura tym cieplej

Piekarz

Jak sie pracuje w taka pogode? Cieplo ? Klima dziala?

Było
@Piekarz

Romek zaprosił do siebie

@Piekarz

A co tam klima, lodówka pełna lodów, czego chcieć więcej, w innych firmach tego nie ma, widać, że coś sie w tej firmie zmienia, wiadomo wszystkim się nie dogodzi,

Nowa
@Bocian

Pełna zamrażarka lodów owszem, a powodem tego czynu były 2 zasłabnięcia podczas upałów

obiektywny

Firma w której naprawdę trzeba zapier..., zarobki kiepskie jak za taką prace. Układy i lizanie jak w każdej firmie . Atmosfera tragedia ,głównie przez Romana G. (Nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku ) wymienić go a ta firma nabierze wiatru w żagle. Moje sugestie dla Rorets Polska: (usunięte przez administratora) Człowiek do wymiany aby było lepiej .

Pako

Wygrał najlepszy z najlepszych, dziwkujemy rorets, że byliście głosować

a ja wam powiem wszędzie jest dobrze gdzie nie ma Leszka Krzaka!

Były

Ja w roretsie nie pracuje rok i mogę powiedzieć że wszędzie lepiej niż w tej firmie

Stary pracownik

Witam opowiem coś na temat Rörets. A więc stawka w Rörets wynosi 16,17,18 i 19 zł brutto na godzinę. Dochodzi do tego premia w zależności od przepracowanych lat. W Rörets wynosi ona do 10 lat przepracowanych 500 zł brutto. Powyżej 10 lat 600 zł brutto. Powyżej 15 lat 700 zł brutto i powyżej 20 lat 800 zł brutto. Średnie zarobki w Rörets przy stawce 16 zł na godzinę i premii 500 zł na 21dni roboczych wynosić będzie 2263 zł netto czyli na tak zwaną rękę. Przy stawce 17 zł i premii 600 zł 2453 zł netto. O stawce 18 i 19 zł nie rozpisuje się bo taką stawkę mają pracownicy nieliczni, którzy pracują w firmie między 15 a 20 lat i stawkę tę dostali jeszcze za starego dyrektora. Zarobki te mogą ulec zmianie w zależności na jakie stanowisko pracy się trafi czy to będzie akord czy maszyna na, której jest dodatek. Zostają jeszcze soboty za, które firma płaci 100% i nadgodziny w tygodniu pracy płatne 50% oczywiście dla chętnych i jeśli jest taka potrzeba. W firmie można zarobić między 3000 a 4000 zł na rękę ale trzeba cały miesiąc w niej siedzieć. Jeśli chodzi o jakieś festyny integracyjno rodzinne czy coś w tym stylu to możesz zapomnieć takie cuda tylko w Postępie mają. Jeśli liczysz na szybki awans w tej firmie to się rozczarujesz. Bardzo dużo jest pracowników, którzy pracują powyżej 10lat i siedzą na stawce 17 zł brutto na tak zwanej 2 grupie z 4 obowiązujących grup stawkowych w firmie. W Rörets nie ma szacunku ani doceny wykonywanej pracy dla starych pracowników. Tu sam musisz starać się o podwyżkę chodząc nagminnie do Pana dyrektora mieć mocne argumenty dlaczego należy się podwyżka i liczyć na dobry humor i odrobinę szczęścia. Jeśli chodzi o kierowników zmiany to jak w każdej firmie są ci lepsi którzy na niektóre rzeczy przymykają oko i ci gorsi tak zwani służbiści.Na dzisiejsze czasy w takiej firmie na 8 godzin dziennie powinno się zarabiać te minimum 3000 zł na rękę i nie ma tu mowy oczywiście o jakiś luksusach kto ma rodzinę na utrzymaniu ten wie. W tej firmie pracuje dużo kawalerów, którzy nie mają perspektywy na życie. Myślą, że dadzą mamusi 500 zł na życie i oni wiedzą co to życie śmiech poprostu. Więc jeśli nie jesteś jednym z nich to przemyśl to dobrze jeśli jesteś młodym ambitnym człowiekiem i masz trochę oleju w głowie to poszukaj sobie lepszej pracy bo przychodząc tu spędzisz lata swego życia na produkcji unorany na jakiejś lakierni zgrzewarkach czy prasach tak jak my. Myślę, że moja wypowiedź ułatwi podjęcia właściwej decyzji. Pozdrawiam

@Stary pracownik

W pełni sie zgadzam z tą opinią, jest trochę smutna ale prawdziwa. Podwyżki były zrobione z racji tego, że przez dobre 10 lat firma stała w miejscu jeśli chodzi o wynagrodzenia i prawdopodobnie te stawki, które sa teraz zostaną na wiele kolejnych lat co daje grubo do myslenia, jeśli mielibyśmy pewność, że za rok bedzie kolejna podwyżka to ok jak najbardziej ;) bo nawet w amazonie mają 18,50zl/h na dzień dobry

@Stary pracownik

Dyrektor zatrząsł (usunięte przez administratora) jak pojechali na jego kierowników i napisali o mobbingu inaczej pewnie dałby ewentualnie tyle podwyżki co na karme dla gołębi xD

Julita

Ciekawa jestem, czy zadowolenie @Bociana podzielają też inni pracownicy firmy Rorets Polska? Na pewno ta opinia spowoduje wzrost notowań firmy na lokalnym rynku i chęć dołączenia do jej załogi osób, które jeszcze nie znalazły swojego miejsca na zawodowej mapie? Oczywiście, gdyby ktoś jeszcze zechciał dodać swój komentarz na temat tej firmy, to gorąco zachęcam.

Pszyjmujecie kobiety

Ale beka
@Kasia

ortografię to ty masz niezłą kobieto !

Jakie zarobki pewnie podstawa na konto

@anonymous

Jezu czlowieku czytaj forum, 16zl na dzien dobry i potem premia 500, to jest podstawa u nas, a co ma byc na konto jeszcze, prezent od mikołaja? To nie jest zakład ślusarski kukuczyk i, spolka by robic takie rzeczy, na budowie ci dadzą w koperte a nie w takiej firmie

@Bocian

chcesz wypłatę w kopercie to idź do michałowskiego ostatnia duża firma w pniewach która jeszcze tak płaci i nikt się tym jeszcze nie zainteresował a ci co tam pracują to muszą być nienormalni by pracować po 12 godz od pon do piątku i jeszcze wypłata w kopertach masakra

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

@Tomasz

Nie warto. Zbiór szumowin! Lepiej zarób mniej a bądź szczęśliwy niż pracuj z takimi szmaciarzami i się (usunięte przez administratora) Chociaż nawet trudno mówić żeby zarobić mniej! Ja tam bym nie przyszedł nawet za 25 zł czy 30, firma ma tak fatalną opinie że sobie nie wyobrażasz a wszyscy z nich cisną bekę xD

Iza

Czy przyjmują kobiety

Z jakiego numeru dzwonią na spotkanie w sprawie pracy

@Adam

Nie dzwonią, dyrektor od razu wybiega za Tobą gdy wychodzisz z firmy składając cv

@Bocian

Nie bardzo jakoś nikt za mną nie biegł

@Adam

Zostawiasz cv na portierni i cisza

big dik
@Adam

jak na magazynie u szkiełka zostawiłeś cv to się nie ma co dziwić ale spokojnie, to taka pierdoła że i do dyrektora dojdzie :D

Jajaje koko jumbo

Rio, my tu teraz żyć nie umierać, byś sobie siedział na bamboszu za 19,50zł do tego premia 600 i wszystko za 8h, a tak uciekłeś i wszyscy tesknimy. Pamietaj pan R. przyjmie Cię z otwartymi ramionami

BylaPociechaFirmy
@Jajaje koko jumbo

Miło słyszeć ale Roberta nie stać na takiego pracownika jak ja hehe po za tym hala 12 jest zbyt zadymiona a ja za filtr nie będę robił pozdro

Bull
@BylaPociechaFirmy

Każdy kupił sobie sukulenta, ktory poprzez fotosynteze zamienia dym w czyste powietrze, to tansze niż filtry

Julita

Chyba rzeczywiście nastroje się bardzo poprawiły w Rorets Polska. Przynajmniej takie ma się wrażenie oceniając je po ostatnich opiniach na forum. Jeżeli więcej osób zabierze głos w tej sprawie, to proporcje na tak lub nie, pokażą jaki jest procentowy udział każdej z grup. Zachęcam zatem do aktywności na tym forum.

Julita

Ostatnio podwyżki zdominowały dyskusję na tym forum. Czy wszyscy są zadowoleni z ich wysokości? A jak myślicie, czy są jakieś inne aspekty pracy w Rorets Polska, które warto by zmienić?

@Julita

Ja jestem zadowolony, oczywiście jak pisał przedmówca jest problem z tym, ze niewoadomo na jakiej zasadzie zmienia sie grupy zaszeregowania, czy jest to kaprys dyrektora czy kogos innego, ale tak jak się liczy wypłatę to suma cieszy oko, firma zmierza w dobrym kierunku pod warunkiem, że co roku bedzie sie coś działo, bo jeżeli to ostatnia podwyżka na kolejne kilka lat to będziemy rozczarowani, ale trzeba być dobrej myśli, ja traktuje dyrektora jak przyjaciela, takiego od serca, lubie go, zawszw można sobie z nim pogadać o tym co leży na sercu, pomachać do kamery itp

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska