D H Baron

Tychy

Opinie o D H Baron

laoao

na pewno już się poprawiło, nawet podwyżki czytałem były.

whatever

Nie polecam. Nikt się do mnie nie odezwał, żeby podbić skierowanie z UP mimo wcześniejszego zapewnienia, samemu trzeba było się pofatygować. Potem zmiana decyzji i propozycja podjęcia pracy, bo nie mogą znaleźć pracownika na pewny dział. Pani z księgowości jak najszybciej chciała podpisać umowę, nawet nie racząc mnie poinformować o warunkach pracy, a co do samych warunków, to obiecują w ogłoszeniach stawkę większą niż faktycznie mają zamiar zaproponować. Praca poza tym, że na swoim stanowisku, to jeszcze jak ktoś z innego zachoruje to się \"doskakuje\". Byłam, spróbowałam, zrezygnowałam. Ponowne spotkanie z panią z księgowości nie było miłym doświadczeniem, nie dość że prawie się na mnie wydarła, to próbowała mnie zatrzymać mówiąc, że umowa jest gotowa, że ona mi skierowania nie podpisze i tego typu teksty, ale jako że jeleniem nie jestem i nie pozwolę sobie, żeby ktoś się do mnie tak chamsko odnosił, pani zmuszona była skierowanie podbić. Bardzo się cieszę, że nie zdążyłam podpisać z nimi umowy. Nie wspominając o tym, że na rozmowie pani sobie beztrosko dyskutowały o swoich prywatnych sprawach. Odradzam, chamstwo, niekompetencja i ściema.

majka

wykorzystywanie pracowników niepełnoprawnych do własnych celów ,wyzysk ,fundusz socjalny wyparowuje ,dotacje z PEFRONu tez,nic sie pracownikom nienalezy ,za niedziele niema dodatków ,DOSC WYZYSKU,I DORABIANIA SIE NA NIEPEŁNOSPRAWNYCH !!!!!!!

Zostaw opinię o D H Baron - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D H Baron