SG Polska

Opinie o SG Polska

ph

Witam, czy macie może jakieś namiary na tą firmę, jakie ma produkty i w ogóle bo nic w int. nie mogę znaleźć ani strony ani fb.......szukają przedstawicieli a chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć......

do zainteresowanego

do zainteresowany: 12 wizyt minimum targety ok 120-180 praca na własnej działalności gospodarczej wiec na małym zusie wychodzi ok 2200netto po kosztach premia jest wieloskładnikowa jesli zrobisz zarobisz (miesięczna) Skoda Rapid nie obrandowana, bez GPS wypłata na czas deputat - brak tablet telefon samochód

Też składałem do henkel. Ale z tego co wiem ta firma ma wyśrubowane wymagania. Więc jeśli to jest agencja. To sądzę ze 1 miesiąc i natką jeśli wyników nie będzie

zainteresowany

Witam Chcę aplikować do SG Marketing projekt dla firmy Henkel - Przedstawiciel Handlowy Proszę o informację: -ile wizyt dziennie -jakie targety? -jaka podstawa netto -jaka premia netto (miesięczna, dwumiesięczna kwartalna) -jakie auto, obrandowane? z gps? -czy wypłata na czas? -jakieś narzędzia - deputat?

tolak

Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy z tą firmą. On sam namawiał mnie chwaląc przede wszystkim atmosferę i podejście innych pracowników zatrudnionych tutaj. rozumiem , że nie macie nic złego do dodania?

kasia

jaki język taka płaca,pracuje w sg 14 michow, rządnych problemów,

xxx

Wszystko jest ok polecam firmę SG Polska

małostabilna firma, nie polecam

Jeśli chodzi o sg marketing na ulicy Stromej 16 a to w mojej opinii są [usunięte przez admina] i jak przyjdze co do czego to nie płacą tyle ile powinni czyli okradają ludzi. A na pensje czeka się... hohoho ze 3 tyg! NIE POLECAM NIGDY WIĘCEJ!!!

sama

Też polecam, kuzyn pracuje u nich i mówi że jest bardzo dobra orgaizacja

wszystko ok , polecam wszystkim

Zostaw opinię o SG Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Polska