EUJOB

Drezdenko

Opinie o EUJOB

Patrycja

Każdy ma prawo do wypowiedzenia się, jednak fajnie będzie jak każdy z Was opisze swoje negatywne i pozytywne wrażenia. Stwierdzenia : ,,straszna lipa'' i ,,nie polecam'' nic nie wnoszą. Każdy chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, napiszcie proszę jakie trzeba spełniac kryteria by się zatrudnić, język obcy jest obowiązkowy?

Anonim

Porażka jednym słowem szkoda zachodu .

Nie ważne

Straszna lipa.. nie polecam! szkoda czasu, a większość opini tutaj to czysta prawda.

pan Da

Praca moze i jest ok ale prowadzacy Macius (niby kierownik) jest bardzo trudny.Nie zna sie na robocie a wymaga bog wie czego.Robi kwas wsrod zalogi.Szczerze to nie polecam.Jak juz to BBserwis

rafi

Czy ktos pracuje lub pracował w stoczni pod holenderską granicą ??? W piątek mam rozmowe i nie wiem jak tam jest

Dante

Wiesz co, no nie posuwają się do niczego, to ludzie mówiąc chyba z zupełnie niezwykłych i zupełnie nieznanych powodów, ogólnie wydaje mi się, że bardzo dobrze jest tutaj zwłaszcza, że wysyłają do pracy do fajnych miast i generalnie polecam próbować ich

Jarek
@Dante 14.05.2016 12:03

Możecie cos wiecej powiedziec na temat pracyw stoczni pod holenderska granica / ?

fachowiec

No nie działa. Bo nie zapłacili pewnie. Uważajcie na tą firmę! !!! Naprawdę dobrze gadają ale wiecznie problemy z kasą. Na dodatek kompletnie się nie interesują swoimi zleceniami. Na stoczni Meyer Wert dają kierować nie kompetentnej osobie która nic nie potrafi! !! Jedynie szukać intrygi i afer - masakra! !!! Wiem że dużo ludzi sprawdza te wpisy , widać to po wypozycjonowaniu zagadnienia jaki jest EuJob, . Dlatego piszcie wszyscy co mieliście z nimi do czynienia żeby ratować " innych". Butelki, stocznia, i inne

kruszyna38
@fachowiec 07.02.2015 20:50

powiedzcie szczerze czy warto tam jechac so pracy przez ta agencje

kakas

Ja tak czytam te komentarze powyżej, pisał ktoś o niedziałającej stronie internetowej - mi działa, także sprawdźcie ponownie. Jednak martwi mnie jeden fakt, ogłoszenia jakie na niej sa pochodza z okolicy końca czerwce 20212 roku! Czy oni tej strony nie aktualizują lub ogłoszenia pracy zamieszczają gdzie indziej?

kolega

Fakt że (usunięte przez admimistratora)to porządny gość już nie wystarcza? Otaczający się takimi doradcami w biznesie, sukcesu nie wróży? Wszyscy co mają i mieli do czynienia z EuJob wiedzą że problem leży w zarządzaniu nie w pieniądzach. Życzę powodzenia.

janek

Mnie trochę niepokoi, że strona internetowa Eujob nie działa, nie wiem nawet jak się teraz do nich zgłosić, ktoś wie?

zainteresowany

Wiem od kilku osób że podobno ostro poszli do przodu? Mają dobrych prowadzących prace i fachowcy chcą z nimi współpracować, bo podobno szanują ludzi i nie lubią kolesiostwa. do tej pory zawsze było kolesiostwo w tej firmie. (usunięte przez administratora)Fachowcy się nie liczyli tylko to co do nieśli ludzie, kolesie! Cieszę się że (usunięte przez administratora) poszedł do przodu.

rysa

no to to jest już poważna oferta. a myślałem, że jak inne agencje zajmują się takimi drobnymi pracami bez doświadczenia

Stanisław Waga

Witam wszystkich czytających.Jak już jeden z kolegów napomniał to negatywy są anonimowe więc mało wiarygodne,Poza tym opini trzeba by było zaciągnąć w bardziej oficjalnych forach np. Tam gdzie trzeba podać więcej danych swoich danych. Dla mnie firma jest w pożądku.Płacą nieżle, no chyba że dla kogoś 8000zł to mało?! ogólnie POLECAM

Radek Nowak

Oj Panowie, widzę że kłamstwa i zazdrość przeważają w waszych Opiniach,,, Już po błędach widać że większość z negatywnych opinii to ŚCIEMA...Pracowałem w Firmie Eujob Sp. z o.o. Otrzymałem Całe wynagrodzenie!!!! Punktualnie!!! i zawsze podejmę tam Pracę.Ludzie są uczciwi! Nie piszcie głupot analfabeci, a jeśli chcecie coś napisać to nie róbcie Błędów!!!!!!!!

Radi

Specjalnie napisałem z błędami. Dla mnie najlepsza praca w życiu. Szkolenie w Holandii, przelot samolotem, praca na platwormie, W życiu nie miałem lepszej pracy.

Radi

Ja sję tam nje wjebieram. Bjelem tam briegdzjesta i nienazekjalem na zrobki tylko na [usunięte przez moderatora].

ja

13,50 brutto , 8,85 netto [usunięte przez moderatora]

nie polecam objecują wysokie 13,50 euro a placą 8,85 euro,objecują też premie a kończy się na tym że na następnym kontrakcje będą lepsze stawki.Na holandi chlopaki wychodzą na akordzie do 80 na dzień

januszkrk21

Pracowałem w eujob jak na Polską firme płacą całkiem niezle i w terminie,pokażcie mi firme Polską która was nie oszuka?

kasa dobra, płacona zawsze na czas - bynajmniej w moim przypadku. nie mam zastrzeżeń do tej firmy

Firma pozal sie boze.[usunięte przez moderatora] jeden wielki przekret..kasy nie widac juz 3rok za prace i wciaz ten sam stek klamstw.NIEPOLECAM chyba ze ktos chce pracowac za darmo!!

Janek

Pracowałem u nich i było ok.Dobra kasa i mi pasowało wszystko.Jak jesteś fachowcem to nie bedzie narzekań a jak nierobem to każda praca bedzie zła a pracodawca najgorszym [usunięte przez moderatora]

Janek

Jest ok!

mario

ja rozważam taka możliwość

mario

a coświecej panowie powiedza o tej firmie bo same ogólniki

pawet

czy ktos sje teras do nich wybiera amorze ktos tam pracuje obecnie z gury dziekuje

pan

kierownik z zielonej to istny idiota

murarz

syf i kłamcy

nabrany

formalnie szok !!! co to jest ? chcecie sie przekonac ? spróbujcie , szkoda fatygi

dachowiec

bardzo ciekawe !!! oceniono 33 razy a widac tylko 2 opinie . Byłem u nich i uwazam prace w tej firmie za porażke ... szkoda pracy i czasu , pieniedzy nie widac

Zostaw opinię o EUJOB - Drezdenko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUJOB