Euromark Polska S.A.

Toruń

Opinie o Euromark Polska S.A.

Maria

Czy coś się zmieniło w Euromarku? Jak obecnie wygląda sytuacja po zmianie zarządu i wyrzuceniu szefa sprzedazy? Czy zmieniło się odejście do pracowników, klientów, czy zmienił się system rekrutacji, szkoleń, premiowania, etc.

Ex Euromark

Generalnie firma RODZINA ręka rękę kryje. Nowy pracownik z poza kręgów nie ma możliwości rozwoju zawodowego. Doświadczeni pracownicy utrudniają rozwój osobom z poza kręgów rodzinnych, wszystko po to by nie zostać odsuniętym od ciepłych stołków. Próby [usunięte przez moderatora] ze strony osób wpływowych. O czym nikt nie mówi głośno ... generalnie ODRADZAM

Zostaw opinię o Euromark Polska S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromark Polska S.A.