Express Kurier

Opinie o Express Kurier

Józek

Może praca kuriera do najprzyjemniejszych nie należy ale ja lubię to co robię. Firma spoko, co tu narzekać.

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Express Kurier na stanowisku Kuriera? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę? Jak wygląda grafik? Czy są możliwe elastyczne godziny pracy? Te informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w Express Kurier.

Klientka

Obsluga klienta w firmie kurierskiej pozostawia wiele do zyczenia. Sam kurier do najmilszych nie nalezal. Kurier nie kontaktuje sie przed przywiezieniem przesylki, pojawia sie pod drzwiami I tyle. Jak ktos np. siedzi w toalecie to niestety kuriera przegapi. Na telephony sam kurier nie odpowiada i jak informuje obsluga klienta takiego obowiazku nie ma. Pierwszy raz sie spotkalam z az tak nieprofesjonalna obsluga kurierska. Nie polecam.

Klientka

adamo

dla mnie nie ma większego sensu wywlekanie na forum spraw związanych z firmą. Jeśli jako pracownik miałbym problem- wolałbym zgłosić się z nim do kierownictwa Express Kuriera :)

Klimek

Masz rację kolego trzeba utrzymać rodzinę ale oni też to powinni zrozumieć charujesz po paręnaście godzin dziennie a oni nawet dobrego słowa ci nie dadzą nie wspomnę o wypłacie a właściwie jałmużnę a prezes wielki boss dorabia się na naszej krzywdzie nadętybufon i jeszcze jego prawa ręka następny bucek dobrze że z tamtąd uciekłem nie dajcie się oszukiwać zróbcie strajk zobaczycie jak szybko podniesie stawki i na koniec przesyłki dobierane od klientów są traktowane jak piłki fruwają po całym samochodzie żenada

Agnieszka

Wysyłałem przesyłkę firmową do Anglii szef prosił żeby przekazać kurierowi ,aby nią nie rzucać-oczywiście zrobiłam to.Kurier stwierdził z oburzeniem,że takie rzeczy się nie zdarzają w ich firmie.Obserwowałam z okna jak kurier otworzył drzwi auta i dosłownie cisnął moją przesyłkę ze złością do środka.Jestem zdegustowana i nie polecimy tej firmy nikomu znajomemu. .

Express Kurier
@Agnieszka 29.07.2015 20:23

Dzień dobry, Chcielibyśmy wyjaśnić całą sytuację, dlatego bardzo proszę o podanie numeru listu przewozowego. Informacje proszę przesłać na adres biuro@express-kurier.com.pl Z poważaniem BOK Express Kurier

robert

Charujesz u nich po 13 godzin a płacą marniutka dlatego zrezygnowałem i jeżdżę w fedexie tam przynajmniej godziwe zarobki za taką barów a wielki szef jeździ audiakiem ciekawe z czego?Nie polecam nikomu wykorzystują ludzi do granic wytrzymałości

i się dziwisz?! a pomóc mu to już nie mogłeś! zazwyczaj kurier jeździ sam to raz a dwa nauczysz się dokładnie pakować paczki a nie byle jak a potem że kuriera wina, sam byłem kurierem i wiem jakie to jest wkurzające!

Ogromne (usunięte przez administratora) kuriera, miałem do wysłania dwie ogromne kolumny ważące po 40 kg każda - miały takie gabaryty że do noszenia tylko dla dwóch osób.Mało tego że kurier nie miał własnego pomocnika w samochodzie widziałem jak kurier robił miejsce dla moich paczek - rzucając innymi o boki samochodu!! a wiecie jak sprawdzał czy są dobrze zapakowane? stukał długopisem o paczkę z taką siłą że na kolumnach zostały ślady !

Babinitch
@anonim 03.02.2009 12:17

Najlepiej iść do pracy gdzie zapłacą za nicnierobienie

robert

praca express kurier srednio na jeza, mogloby byc lepiej trzeba robic i robic

Zostaw opinię o Express Kurier - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Kurier