DHL Express

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

DHL Express
3 4 6 1

Opinie o DHL Express

koelner

Generalnie nie polecam. Straszny (usunięte przez moderatora). Wszyscy pracują od 7 do ok 17-19. Do tego raz w tygodniu od 5 nad ranem. Masa paczek do doreczenia, male pieniadze. Nikt nie patrzy, że pracujesz po 12h dziennie i musisz wstac na jutro na 5 rano. Dostajesz nagane jak niedostarczysz wszystkich paczek - nawet jak masz ok 100 doreczen na dzien. Do tego wszystkiego mowia, ze masz 15 minut na klienta. Kpina. (usunięte przez moderatora). Przydalaby sie tam porzadna kontrola jakiegos urzedu, bo kurierzy na prawde sa przepracowani za psie pieniadze.

Zostaw opinię o DHL Express - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL Express