Opinie o Instac w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instac. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instac na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instac w Sosnowiec

misiu

A to chyba wiórek pisał człowiek chorągiewka i (usunięte przez administratora)

Panienki co wy tak narzekacie? Ważne, że jest robota. Spawacze źle nie mają, chyba że jest taki co narzeka, ale to pewnie ten co na niego narzekają. Ja pracuje trzeci rok i jakoś żyję spokojnie. Kto robi, to i zarobi, a pozostali, którym się nie chce robić, albo nie umieją, to będą wiecznie narzekać. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę. Narzekanie i zazdrość jest domeną ludzi słabych i bezradnych.

Juz byly pracownik i cale szcz

Brak perspektyw, to motto tego zakladu , zarobki gorsze niz w biedronce.

Kochas

Parodia i nic więcej , zarobki żenada .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Instac na stanowisko Asystent / Asystentka Kierownika Projektu – instalacje sanitarne? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
grzegorz

Jak nie masz lepszej roboty to próbuj jednak lepiej jest w Biedronce

Pawjar

Warto aplikować na stanowisko magazynier??

Azot

Coś się jednak zmienia i w kierunku na lepsze. Oby. Dobrze że pensje na czas.

Bolek

:) Janusz i Grażyna brakuje jeszcze tylko Passat TDI

F

Pracowałem w firmie INSTAC jakoś trzy lata na produkcji. Generalnie do czasu zmiany kierownika na młodego "inżyniera", wszystko było ok. Pomijając to, że narzędzi pracy nie było, serwisowanie maszyn to była kompletna abstrakcja, ale to wynikało z chciwości zarządu w siedzibie głównej tego całego burdelu. Sama atmosfera na produkcji do zniesienia, emerytowani górnicy dominują swoją pychą i urojoną wiedzą. Wiele osób pracuje za śmieszne pieniądze, inni za w miarę akceptowalne stawki, co rodzi stałe napięcia w brygadzie. Trzeba przygotować się na bycie obgadywanym, testowanym i "podkablowywanym" przez współpracowników, których nieraz głównym zajęciem jest krycie się przed wzrokiem osób z biura i łażeniem w celu plotkowania, byleby dniówka zleciała. Ciężka praca i poświęcenie nie zostaną docenione. Ja prosto po szkole trafiłem właśnie tam, nauczyłem się na błędach i z własnej inicjatywy, ponieważ mało kto jest w ogóle chętny przekazywać swoją wiedzę. Raczej negatywnie wspominam czas spędzony wśród obłudnych ludzi i lewusów, którym musiałem narzucać tempo pracy, bo inaczej robiliby 1/2 tego, co dało się spokojnie zrealizować bez wyciskania ostatnich potów. Ostatnia rzecz to bajzel, który panuje na produkcji, przez dosyć istotny brak umiejętności logicznego rozumowania w głowach kadry zarządzającej... Pozdrawiam.

olo

Jeżeli 15 zł brutto to zarobek to ja gratuluje ustawienia się w życiu i powodzenia przy 168 godzinach miesięcznie to jakieś 1700 na rękę - szczerze to jałmużna nie wynagrodzenie

re

Jeżeli nie jest żle to dlaczego jest tak duża rotacja pracowników i najstarsi pracownicy odchodzą choćby Aleksander . Być może obraz który widzi zarząd jest zafałszowany w Sosnowcu i powodem tego fałszu jest jedna osoba obecnie kierująca tym wszystkim

RomTom

Wcale nie jest tak zle w firmie Instac Jezeli chcesz pracowac i robisz co do cb nalezy Nikt nie ma do cb problemu Pierwsza umowa 12 zl brutto 1-szy mc Kolejna umowa 13.50 brutto kolejne 3 mc Co bedzie dalej sie okaze. Ale licze co najmniej na 15 zl brutto Wyplaty regularne 10-tego kazdego miesiaca Brak konfodentow jak narazie

zawiedziony

No i awans gotowy wodnik szuwarek znad stawu jedzie limuzyną do domu za podpieprzanie pracowników a my z podwyżki dalej nic tylko obietnice

byl

Ja pracowalem kilka lat w tej firmie i niesty duzej sie juz nie dalo.To co teraz nam w mawial szef dyrektor czy kierownik bo tak naprawde to jest jakis typek z pod ciemnej gwiazdy to normalny zwykly czlowiek nie mogł tolerowac.Zadnych konkretow tylko obiecanki bez pokrycia dla tych na dole bo z czegos trzeba poniesc sobie i gorze. A jak juz zaczal dawac pieniadze w kopertach ludziom co pol roku byli na l4 to jest cos nie do przyjecia.Zreszta dowiedzcie sie gdzie on pracowal i jakie tam numery odwalal.Najprostrzy zakladzik ktory juz nie isnieje bo wlasnie tacy jak on probowali rzadzic.Nigdy nikomu nie polece tej firmy z tymi rzadami.I nie chodzi o sama prace tylko o te wszystkie niewiadome,niejasnosci itp.Powinn byc proste i jasne zasady.Przepracowales tyle i tyle godzin. Wyplata i po temacie.Stawki dla lepiej zatabiajacych roboli tajne. Dla gory tajne. I jest powod do nabijania sie z nas majacych po 10zl. Oj mozna by tak godzinami pisac.

Zarobić można jak w innych Firmach zależy jak kto pracuje , zarobki kształtują się mniej więcej 15,00 na rękę pracują w soboty czasami w niedziele , a to jest dodatkowa kasa i ogólnie jak masz np 200 godzin to masz 3 kafle na łapę co niektóry maja więcej ale to zależy . na hali jest kierownik taki stary konfident i otacza się własnymi podopiecznymi . Dużo gadać i mało zrobić to system zarządzania , zresztą konfidentów tam pod dostatek jak i wszędzie w tego typu Firmach

szuka

Powie ktos tutaj prawde co w tej firmiesie dzieje. warto w koncu czy nie. Ile mozna zarobic?

Spawacz Mag

Na jaką stawkę może liczyć spawacz Mag?

spawacz
@Spawacz Mag

Mysle ze 15 zeta wiecej nie wytargasz chyba ze do reki cos kapnie ale nie za wiele

robert

Nie polecam dużo obiecanek i nic więcej ogólnie dziadostwo

Nie ważne kto...
@robert

Dokładnie tak! Odkąd przyszedl gówniarz na stanowisko dyrektora to rozwalił wszystko!!! Fachowców zwolnił lub sami odeszli bo za grosze nikt nie będzie pracować...lepiej jest dla nich przyjąć Ukraińców niz Polaka! To juz nie jest Ten Instac co był!!! NIE POLECAM!!!

Spawacz 135

Żaden spawacz z tej firmy nie ma neta?

Spawacz 135

Spawacz Mag . Szukam info o warunkach pracy w firmie Instac.

abc
@Spawacz 135

dokładnie jakie są warunki i stawki dla spawacza ?

Zostaw merytoryczną opinię o Instac - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Instac?

Zobacz opinie na temat firmy Instac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instac?

Instac