SKY ESTATE Sp. z o.o.

Opinie o SKY ESTATE Sp. z o.o.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 31 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy SKY ESTATE Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Analityk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Życzenia Świąteczne

Aktualność
Wigilia Firmowa w Sky Estate w tym roku odbyła się pod hasłem „Z kopyta kulig rwie”. Było pyszne jedzenie, śpiewanie, ognisko, jazda na wozach, tańce i dużo śmiechu co widać na załączonych zdjęciach. Bardzo dziękujemy Pani Małgosi z Karczmy Stara Chata w Zalesiu Górnym, która po raz kolejny udowodniła, że najlepsza zabawa i jedzenie są właśnie tam:)

Jak wygląda praca w SKY ESTATE Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Nowy wpis

Proszę o informację o jakie Panu/i chodzi stanowisko, ponieważ dzień pracy w naszej firmie jest zależny od stanowiska, które się piastuje.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Czy pracownicy SKY ESTATE Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Uprzejmie informujemy, że wątek poruszany był już w poście wcześniej: Przed pandemią regularnie organizowane były spotkania integracyjne gdzie wszyscy mogli lepiej się poznać. Ostatnio zorganizowaliśmy imprezę z okazji 45-lecia pracy jednego z naszych pracowników o czym napisaliśmy w aktualnościach. Planujemy także spotkanie wigilijne.

Czy w SKY ESTATE Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

W Sky Estate pracownicy otrzymują bony świąteczne na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne.

Czy w firmie SKY ESTATE Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Organizujemy szkolenia dla pracowników. Są to m.in. szkolenia dla księgowości, kadr, szkolenia z oprogramowania (np. Excel), a także typowe dla branży Facility Management, zarządzania nieruchomościami. Każdy pracownik może także zgłosić indywidualnie zapotrzebowanie na szkolenie.

Czy pracownicy korporacyjni/biurowi pracują zdalnie czy stacjonarnie?

@Anna

Uprzejmie informujemy, że wątek poruszany był już w poście wcześniej: W firmie pracownicy mogą wykonywać pracę zdalnie. Zależy to jednak od stanowiska i zakresu obowiązków. Pracownicy, którzy mogą być na pracy zdalnej to np. pracownicy działu księgowego, inni zaś pracownicy wykonują swoją pracę na budynkach, jak chociażby administracja czy konserwatorzy zarządzający danymi budynkami biurowymi. Zachowujemy reżim sanitarny. Ogólnodostępne są środki do dezynfekcji stojące w częściach wspólnych. Wszyscy pracownicy używają maseczek. Każdy pracownik otrzymuje pełne wyposażenie, które pozwala mu na pracę zdalną.

W jakich godzinach pracuje firma i jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisku Młodszy Inżynier Budowy ?

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub 8:30 - 16:30, w zależności od stanowiska. Odnośnie ustalenia wynagrodzenia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Jaki jest wkład kierownictwa SKY ESTATE Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zarząd organizuje spotkania koordynacyjne z pracownikami gdzie omawiane są sprawy bieżące, również te związane ze współpracą między działami czy pracownikami. Przed pandemią regularnie organizowane były spotkania integracyjne gdzie wszyscy mogli lepiej się poznać. Jak tylko będzie taka możliwość od razu wrócimy do tych spotkań. Dodatkowo w wewnętrznej platformie Intranet na bieżąco są zamieszczane komunikaty dotyczące działalności firmy i każdy z pracowników może dzielić się komentarzami i zamieszczać informacje odnośnie swoich potrzeb.

Wiktoria
@Pracodawca

Jak często organizowane są takie spotkania? Czy pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian, udoskonaleń? Ciekawi mnie również, czy w obecnej sytuacji pracownicy mogą pracować zdalnie i czy firma zapewnia potrzebny do tego sprzęt.

@Wiktoria

Koordynacje organizowane są w zależności od potrzeb danego działu. Tak jak wspominaliśmy wcześniej pracownicy mogą zgłaszać propozycje zmian i dzielić się komentarzami w wewnętrznej platformie Intranet lub bezpośrednio na spotkaniach koordynacyjnych. W firmie obowiązuje praca zdalna w zależności od stanowiska i od zakresu obowiązków. Jedni pracownicy są na pracy zdalnej, inni zaś wykonują swoją pracę na budynkach, jak chociażby administracja czy konserwatorzy zarządzający danymi budynkami biurowymi. Zachowujemy reżim sanitarny. Ogólnodostępne są środki do dezynfekcji stojące w częściach wspólnych. Wszyscy pracownicy używają maseczek. Każdy pracownik otrzymuje pełne wyposażenie, które pozwala mu na pracę zdalną.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SKY ESTATE Sp. z o.o.?

Etap pierwszy to selekcja odebranych aplikacji. Na tej podstawie spółka przeprowadza rozmowy z wybranymi kandydatami. Dalsze rozmowy są już z bezpośrednim przełożonym, a ostateczny wybór kandydata jest akceptowany przez Zarząd Spółki.

Czy firma wprowadziła obostrzenia w związku z szalejącą pandemią?

@Ewa

Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników do ich dyspozycji są środki dezynfekujące, a nasz serwis sprzątający na bieżąco dezynfekuje powierzchnie biurowe.

Czym SKY ESTATE Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Sky Estate to solidna firma, w świetnej lokalizacji, oferująca pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminowość wypłat. Można korzystać z pakietów opieki medycznej, kart Multi-sportu oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w SKY ESTATE Sp. z o.o.?

Jest to nowoczesny styl korporacyjny, oparty między innymi na bezpośrednim zarządzaniu przez zarząd spółki, z dużą dbałością o interesy i indywidualne potrzeby pracowników.

A skoro są te staże to czy ktoś na nim był i napisze czy się w ogóle opłaca ? Jest on rozwojowy?

@Karolina

W przypadku zainteresowania zdobyciem praktyki proszę o wysłanie takiego zapytania razem z cv na maila biuro@skyestate.pl. Na chwilę obecną prowadzimy nabór na młodszego administratora budynku.

Wiecie czy w SKY ESTATE SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

Proszę wysłać CV na adres biuro@skyestate.pl

Optymista

A ja za to bardzo polecam. Fakt ze prezes jest wymagająca ale w końcu inwestuje w spółkę swoje pieniądze wiec ma prawo wymagać. Dzięki temu firma jednak dużo realizuje i pozwala zdobyć doświadczenie. Jeśli ktoś zarabial tu najniższa krajowa to rzeczywiście musiał być wybitna osoba.

mami

rotacji nie ma za wiele, to prestiżowe zarządzanie przestrzenią w stolicy więc ludzie sioedza na stanowiskach

Pensja atrakcyjna, wymogi coraz niższe. To chyba nie jest praca biurowa.

Zostaw merytoryczną opinię o SKY ESTATE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SKY ESTATE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SKY ESTATE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKY ESTATE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SKY ESTATE Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKY ESTATE Sp. z o.o.