KOMORNIK SĄD. PRZY S.REJ. PŃ-GRUN. I JEŻYCE W PŃ BARTOSZ GUZIK

Toruń

Opinie o KOMORNIK SĄD. PRZY S.REJ. PŃ-GRUN. I JEŻYCE W PŃ BARTOSZ GUZIK

Jacek Minge

Pragne ostrzec dluzników jak i wierzycieli przed komornikiem Guzik Bartosz z ul. Kochanowskiego 4/6 Poznan . Człowiek , który zastrasza ludzi nie dlużników wchodzi na cudze posesje i probuje zagarnąć mienie nie dluznika. W kancelari spisuje inne zeznania niz panstwo dluznik czy wierzyciel mowią . odradzam oszusta i złodzieja Guzik bartosza Komornik . wstyd ze tak zacny UAM wypuścił i ma na doktoraciw takie dno

Zostaw opinię o KOMORNIK SĄD. PRZY S.REJ. PŃ-GRUN. I JEŻYCE W PŃ BARTOSZ GUZIK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMORNIK SĄD. PRZY S.REJ. PŃ-GRUN. I JEŻYCE W PŃ BARTOSZ GUZIK