"OTTIMA plus"

Katowice

Opinie o "OTTIMA plus"

Weronika

Ostatnio firma "OTTIMA plus" miała możliwość wykładać na konferencjach w kilku polskich uczelniach. Była możliwość przekazania swojej wiedzy na temat zarządzania studentom http://www.ottima-plus.com.pl/aktualnosci/561-zarzad_ottima_plus_w_wyzszej_szkole_bankowej_w_gdansku_uniwersytecie_ekonomicznym_w_krakowie_oraz_uniwersytecie_ekonomicznym_w_katowicach.html Gdyby ktoś chciał tworzyć część takiego zespołu to właśnie szukają Specjalistę ds. marketingu http://www.ottima-plus.com.pl/o-firmie/oferty_pracy,235.html

Weronika

Czy pracownicy mają możliwość szkoleń? Jak wygląda ścieżka kariery?

leszek

O bardzie ciekawe rzeczy @leisek przede wszystkim z tymi szkoleniami, szkoda tylko, że nie ma teraz żadnej rekrutacji bo chętnie bym się zgłosił na takie stanowisko

sikor

Większość wpisów jest w formie zapytań i domysłów, a te które są konkretne niestety są negatywne, czy rzeczywiście w firmie jest stosowany pressing i dla słabej jednostki kompletny brak litości lub miłosierdzia ?? zdaje się, że ewentualne informacje dotyczące finansowania pracowników są objęte tajemnicą. a może ktoś się wyłamie?? kwota netto, dodatkowe projekty + ile, pakiet socjal ... jaki??

KAMA

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do Ottima Plus, ale po przeczytaniu opinii mam pewne wątpliwości, może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają nadgodziny w tej firmie? i tak na prawdę ile się pracuje? Bo przez telefon mi mówili, że od 8-16, ale że czasami są duże projekty do zrobienia i nawet po nocach się pracuje. Ale nic od nadgodzinach i płacy nie było mowy

FCKot

Tomasz, gratuluję Ci odwagi i życzę powodzenia w walce z Goliatem. Myślę, że tego typu problem pojawia się w wielu miejscach, a ta konkretna firma jest tylko potwierdzeniem pewnej reguły o wątpliwej wartości. Mam nadzieję, że Twoja postawa będzie przykładem dla innych pracowników. Pamiętajcie, macie prawo do obrony przed jakąkolwiek odmianą mobbingu. To nawet nie precedens, to tylko kwestia samozaparcia i siły. Powodzenia, będę z uwagą śledzić dalszy bieg tej sprawy.

nick

Konwencja o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności Artykuł 10 Wolność wyrażania opinii "Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje 6 Europejska Konwencja Praw Człowieka wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe...."

rk

"Drogi Panie prezesie", ktoś w 3 słowach ujął całą esencję...

Zdumiony

Właśnie chciałem aplikować na to stanowisko http://www.ottima-plus.com.pl/o-firmie/kariera,15.html Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi mam jedną refleksję: Czy to możliwe, żeby cały ten hałas spowodował jeden niezadowolony pracownik? Jeśli szukacie konia trojańskiego, zgłaszam się na ochotnika.

zaciekawiony

Drogi Panie Prezesie, Z tego co widze to osoba ta może się nie przedstawiać z imienia i nazwiska z powodu ewentualnego szykanowanie tej osoby. Może się normalnie w świecie bać o własne zdrowie bądź też mieć obawy o dalszą karierę zawodową.W naszym kraju istnieje wolność słowa z czego wynika, że każdy może wyrazić własną opinię na dany temat - może się ona różnić z Pańskim zdaniem ale nie koniecznie to oznacza, że ta opinia jest błędna czy też nie prawdziwa. Widząc po rozwijającym się temacie jak i liczbie osób wypowiadających się w w/w temacie muszę stwierdzić, że osoby te mogą mieć rację z choćby jednej prostej przyczyny - jest ich więcej. Także przyznaję im rację, gdyż nie wydaje mi się, że aż tyle osób może kłamać w takim temacie. Pozdrawiam

FCKot

,,Krytyka zmierzająca do poprawy rzeczywistości nie jest działaniem bezprawnym, nawet mimo nadmiernej ekspresyjności opisu i ujemnej oceny, a także zbytniej ostrości sformułowań i argumentów, jeżeli jest to uzasadnione znaczeniem poruszonych problemów oraz zastosowaną formą literacką." (wyrok SN z 28.11.1990, I CR 436/90)''.

Ottimo - upadnij

A pyta się co u Ciebie, przed tym, czy po tym jak już przeglądnie wszystkie niemoderowane fora internetowe?

FCKot

Proponuję wytoczyć sprawę użytkownikom internetu którzy ośmielili się wyrazić swe niepochlebne opinie. Mam wrażenie, że na ławie oskarżonych mogłoby miejsca nie starczyć A skoro już taka teoria spiskowa w głowie Obiektywniej się urodziła, to może Obiektywna nie jest obiektywna, bo jest Prezesem? :D Który zrezygnował z podawania się do opinii publicznej.

Obiektywna

Widzę że rzekoma "pracownica" również jest dość sfrustrowana i pełna negatywnych emocji- tylko po co, a może pisze za pośrednictwem 2 osoby hmmmm ....Powodzenia ps. Mój szef również wita się z pracownikami i pyta co u nich słychać....

Obiektywna

Człowieku, kim Ty jesteś, aby pisać o PUBLICZNYM WIRTUALNYM LINCZU? Zastanów się nad wszystkim, co napisałeś…i zastanów się czy Ty po tym wszystkim Jesteś w stanie spojrzeć sobie w lustro?...... Współczuję Ci że masz w sobie tyle negatywnych emocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obiektywny obserwator

Zastanawiam się czy problem tkwi w pracodawcy, czy w pracowniku? Bo wydaje mi się, że co najmniej połowa tych komentarzy napisana została przez znerwicowane i sfrustrowane osoby, którym nie udało się w OTTIMIE. Ale z tego co wiem, to pracują tam także osoby z dłuższym stażem niż parę miesięcy, wiec chyba nie do końca jest tak jak niektórzy piszą. Jeżeli masz problem ze sobą to zacznij najpierw od swojej oceny, a nie obwiniaj innych ze coś ci się nie udało!

SM

Trzeba odróżnić stalking od poczucia sprawiedliwości społecznej. Gdyby tu chodziło osobę fizyczną lub prawną bez skazy moralnej, działającą według przyjętych norm prawnych, poczucie odpowiedzialności nie pozwoliłoby na umieszczanie komentarzy niezgodnych z prawdą. Mamy tutaj jednak do czynienia z różnymi opiniami potwierdzającymi niechlubną opinię , jaką firma Ottima-plus Sp. Z.o.o. ( usunięte przez administratora )wobec pracowników wypracowała sobie na przestrzeni lat.''

FCKot

Panie Prezesie, Proszę podjąć kroki prawne względem mnie! Ponieważ powinnam zostać ukarana już za samo czytanie tej dyskusji, a nawet... bezpośrednie zwracanie się do Pana... toż to niegodne Pana osoby.. Żal, żenada....

pracownik OTTIMA

Chciałbym zaznaczyć na wstępie, że JESTEM pracownikiem firmy OTTIMA plus. Ten portal daje możliwość wydawania opinii na temat pracodawców – zarówno osobom niezadowolonym z pracy (do których należysz Ty), jak i tym zadowolonym (do których należę ja). Każdy z nas może wyrazić swoją opinię, jednak z zachowaniem należytego poziomu dyskusji. Poziom prowadzonej przez Ciebie dyskusji nie świadczy o Tobie zbyt dobrze. MOJA opinia brzmi następująco: jeżeli ktoś szuka pracy, w której chce się zaangażować, stale dokształcać, uczyć i rozwijać, to OTTIMA-plus jest dobrym wyborem. To praca dla ludzi, którzy CHCĄ pracować. Negatywne komentarze pochodzą natomiast od pracowników zwolnionych za brak rzetelnej pracy.

Olka

Buahaha... stare jak świat: tylko winny się tlumaczy :D

Zostaw opinię o "OTTIMA plus" - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "OTTIMA plus"