Opinie o Hadart Serwis sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hadart Serwis sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hadart Serwis sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hadart Serwis sp. z o. o. w Warszawa

@hadart

Firma na niskim poziomie. Brak poszanowania pracownika i klienta. Ziemia w którą wsadzają rośliny ma larwy ziemiórek, a po posadzeniu od razu leje się mospilan. Brałem udział w realizacji i byłem na ocznym świadkiem czegoś takiego, oczywiście klient nic nie wiedział. Poza tym kojarzę tylko 1 osobę na poziomie, która jest eksploatowana przez szefostwo. Firma zatrudnia na okres wakacyjny do pielęgnacji roślin, przedłuża umowy z miesiąca na miesiąc, aby w każdej chwili móc powiedzieć, tak jak mi,, ups mamy kryzys, nie przedłużamy umowy" 2 dni przed końcem umowy. Chodzi tylko o to, aby stali pracownicy, byli w stanie wyjechać na urlopy, oczywiście nowi są okłamywani, że to współpraca na dłużej. Zostałem wtedy na lodzie, ale nikogo to nie obchodziło. Przełożeni znają 1 sposób na rozwiązanie każdego problemu, tj. lanie mospilanem, karate i innymi chemiami, udając że firma jest ekologiczna. Kadra przełożonych i szefostwo nie mieli skrupułów, aby skorzystać z mojej wiedzy, wprowadzić środki, które im poleciłem po czym, jeszcze raz Zaznaczę, bez żadnego ostrzeżenia nie przedłużyć umowy 2 dni przed jej wygaśnięciem.

@hadart Nowy wpis

Ladnapogoda

Coś tam próbują ale już dawno wypadli z obiegu, ciekawe co ma na celu zabieg zmiany logo itp, a w budowaniu „nowego” wizerunku widac niestety inspiracje konkurencja.. kadry na dalszym planie wśród zieleni, obróbka zdjęć itp. Niestety wszystko to tylko otoczka a całość działań pani M to hipokryzja…

Ewelina
@Ladnapogoda

A czy firma tylko wizerunek zmienia czy może sposób prowadzenia firmy i podejście do pracowników też ulega jakiejś zmianie?

Tomasz Nowy wpis
@Ewelina

Z tego co wiem to zmiana wizerunku obrywa się tam średnio co 5 lat ale wszystko pozostaje takie samo ;) marketing moi drodzy marketing

Szczepan

Absolutnie nie polecam! Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna. Co chwilę kogoś zwalniają i szukają nowych pracowników. A przyczyną są .... nastroje szefowej. Poza tym jej pomysły i decyzje są delikatnie pisząc dziwne ... Jeśli szukacie stałej, sensownej pracy radziłbym omijać szerokim łukiem!

Była pracownica
@Szczepan

Zgadzam się z opinią, ponieważ jestem byłym pracownikiem i wiem coś na temat pracy w Rej firmie.

Natalia
@Była pracownica

Też zostałaś zwolniona? Jaki powód?

Bogdan
@Szczepan

@Szczepan Co masz na myśli przez nastroje szefowej? To dość abstrakcyjne, wiadomo, że czasami różnie bywa. Jaka decyzja była dla Ciebie najdziwniejsza? Wszystko to takie ogólne

Exeon
@Szczepan

W punkt! Kto zna ten wie.. humorki, widzimisie, niezrozumiałe decyzje, najpierw kocha później nienawidzi… standard

Ewelina Nowy wpis
@Exeon

o matko, a bardzo to wpływa na atmosferę wśród pracowników?

Sroka Nowy wpis
@Ewelina

Oczywiście, widzisz jak ludzie gasną .. jak byś się z tym czuł?

Mgr Inż

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę w ich siedzibie. Zjawiłem się kilka minut przed rozmową, w SMS otrzymałem godzinę 14.30, Panie w biurze wmawiały mi, że się spóźniłem .... Miałem być na 13.00 wg nich.... (w drodze przeczytałem artykuł o rozmowach rekrutacyjnych, wg którego jeżeli w biurze panuje brak organizacji powinno się od razu wyjść, ale samo dbanie o rośliny za 10zł/h mi się podoba więc zostałem...) Przeszedłem przez rozmowę, odpowiedziałem na wszystkie pytania związane z roślinami i ich pielęgnacją. W ciągu najbliższych dni mieliśmy podpisać umowę i ustalić grafik. Wysłałem w tej sprawie maila z potwierdzeniem terminu. Nie otrzymałem odpowiedzi, za to po 3 tygodniach odebrałem telefon od nich z pytaniem czy nadal jestem zainteresowany pracą?.... Było to mniej więcej tak: -Dzień dobry, dzwonię z firmy Hadart, składał Pan swoje CV u nas, czy jest Pan nadal zainteresowany pracą? *Tak jestem. -Czy ma Pan jakieś doświadczenie w pracy z roślinami? *Tak mam, opowiadałem o nim 3 tygodnie temu na żywo w biurze... -Nie rozumiem, czy może Pan coś o sobie opowiedzieć? *(szybko opowiedziałem o sobie ponownie, lekko poirytowany) -Czy jest Pan zainteresowany pracą? *tak, kiedy mogę zacząć? -Nie rozumiem. *Byłem u Państwa na rozmowie, rekrutowało mnie kilka osób. Otrzymałem pracę i od 3 tygodni czekam na umowę i grafik. -Przepraszam, muszę to sprawdzić bo koleżanka poszła na urlop. *Rekrutowała mnie więcej niż jedna koleżanka i czy poszła na kilku tygodniowy urlop, z tego co mi mówiła miała mieć tygodniowy wyjazd... -Mogę Pana zarosić na jutro na rozmowę *Zeby podpisać umowę? -Na rozmowę o pracę *Ale ja już zostałem zatrudniony słownie po rozmowie i czekam na grafik... -A to dziekuję I się rozłączyła.....

Hello
@Mgr Inż

Nie ma firmy Hadart Serwis

Tylko nie Hadart !!!
@Mgr Inż

To norma w tej 'firmie'

Aplikowałeś do firmy Hadart Serwis sp. z o. o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Siemaneczko. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Hadart Serwis? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Tomek

Lala

Totalny brak kompetencji!

Marzena

Hej. Poszukują teraz do pracy jako serwisant zieleni _ osoba nadzorująca nawadniania. Możecie mi przybliżyć obowiązki i czy warto

kk
@Marzena

ha jak szukaja po taki m czasie znaczy ze cos im sie psuje i juz nawet kierowca pseudo specjalista od scian nie pomoze wszystko bedzie ze to twoja wina ze nie dziala wiec powodzenia

Katarzyna

Hej, może ktoś napisze jak obecnie pracuje się w Hadart Serwis? Na forum pojawia się bardzo mało wpisów i nie wiem czym to jest spowodowane. Czy pracownicy firmy już tutaj nie zaglądają? Chętnie dowiem się, co nowego słychać i jak oceniacie warunki pracy?

Wiktor

@klient dziwnego? Co masz na myśli?

Kmb
@Wiktor

Ta firma spada na (usunięte przez administratora) a pani H chce się jeszcze nachapać jak najwiecej kasy

Artur
@Kmb

Pracowałeś lub pracujesz w Hadart Serwis? Czy w tej firmie przyjmują chętnie osoby bez doświadczenia zawodowego? Zależy mi na tej wiedzy, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat. Daj znać! :)

Ok
@Artur

A ja polecam.

Klient

Coś dziwnego się tam dzieję

Joanna

@Mgr inż, na tym forum, każdy użytkownik ma prawo do swobodnej wypowiedzi na temat Hadart Serwis jako pracodawcy. Czy w takim razie możesz przedstawić własną merytoryczną opinię o swojej współpracy z tą firmą? Każde spostrzeżenie będzie istotne dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy.

Iza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, więc może nie należy jej oczerniać?

Mgr inż
@Iza

Kto oczernia tę firmę? Czy prawda jest złem? Przypomnę, że na dobrą opinię trzeba pracować cały czas, nie tylko z klientami.

Joanna

@Iza, czy ta opinia jest wynikiem Twojego doświadczenia czy została przez Ciebie zasłyszana od innych osób pracujących w Hadart Serwis? Możesz ją uściślić i napisać konkretnie, co świadczy o pozytywnym postrzeganiu tego pracodawcy zarówno przez Ciebie jak i innych? Ważne, żeby to forum było zasilane wyłącznie merytorycznymi i rzetelnymi wpisami o tej firmie.

Joanna

@Tomasz, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Hadart Serwis czy kiedyś tu pracowałeś? @KK, a długo pracowałeś w Hadart Serwis? Poleciłbyś aplikować do pracy w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Hadart Serwis?

Tomasz

Jak się teraz pracuje? Może ktoś wrzuci kilka informacji?

KK

trafiłem tam przypadkiem dawno temu, początki jak to zwykle bywa były trudne, pertraktowałem o pracę równolegle z większą firmą, ale ponieważ Pani Prezes wyraziła opinię że się nie nadam - zostałem tam ładnych parę lat, było OK, z czasem stałem się "prawą ręką" Pani M.H. niestety, nic co piękne nie trwa wiecznie, czarę goryczy dopełnił pewien "obcokrajowiec" udający że nie umie wymawiać polskiej litery R, jako firma byliśmy w czołówce, ja zarabiałem duże pieniądze, pracowałem najczęściej od 6 rano do godziny 20, ale rozstanie z firmą było smutne, teraz nic o firmie nie wiem

Benek

Taka cisza na forum świadczy ewidentnie o dobrej pracy, nie ma pracowników niezadowolonych.

Joanna

@Jack - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach pracy w Hadart Serwis? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jaki rodzaj umowy był podpisywany z pracodawcą? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w formie ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jack
@Joanna

Firma podchodzi do pracowników naprawde w porzadku. Na poczatku umowa zlecenie jak wszedzie i nie ma sie czemu dziwic bo rozni ludzie do pracy przychodza i niekiedy zaraz odchodzą z własnej czesto błachej woli. Potem z miara pracowania umowa o prace. W mojej karierze widzialem awanse dziewczyn ktore pracowaly tam dluzej i lubily to co robia. A nie kazdy jest stworzony do pracy jako serwisant roslin w biurach. Do tego trzeba miec cierpliwosc i zyciowa radosc. Ile dajesz tyle dostajesz. Dodatkowe benefity np. medyczne, chyba były ale nie pamietam. Troche czasu minelo.

Jack

Dla mnie praca w hadart była najfajniejszy okresem w całej karierze. Firma realizuje naprawdę świetne projekty i jest jedna najlepszych w branży. Cały zespół był bardzo przyjazny, zarówno w biurze jak i na realizacjach. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Joanna

Komentarze mówiące o tym jak pracuje się w Hadart Serwis są już sprzed ponad 2 lat. A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy w ciągu tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Czego obecnie mogą spodziewać się osoby dołączające do zespołu?

Zostaw merytoryczną opinię o Hadart Serwis sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hadart Serwis sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadart Serwis sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hadart Serwis sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.

Hadart Serwis sp. z o. o.