Hadart Serwis sp. z o. o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 19 ocen.

Opinie o Hadart Serwis sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hadart Serwis sp. z o. o.

Joanna

@Jack - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach pracy w Hadart Serwis? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jaki rodzaj umowy był podpisywany z pracodawcą? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w formie ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jack
@Joanna 04.09.2017 16:32
@Jack - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach pracy w Hadart Serwis? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak...

Firma podchodzi do pracowników naprawde w porzadku. Na poczatku umowa zlecenie jak wszedzie i nie ma sie czemu dziwic bo rozni ludzie do pracy przychodza i niekiedy zaraz odchodzą z własnej czesto błachej woli. Potem z miara pracowania umowa o prace. W mojej karierze widzialem awanse dziewczyn ktore pracowaly tam dluzej i lubily to co robia. A nie kazdy jest stworzony do pracy jako serwisant roslin w biurach. Do tego trzeba miec cierpliwosc i zyciowa radosc. Ile dajesz tyle dostajesz. Dodatkowe benefity np. medyczne, chyba były ale nie pamietam. Troche czasu minelo.

Jack

Dla mnie praca w hadart była najfajniejszy okresem w całej karierze. Firma realizuje naprawdę świetne projekty i jest jedna najlepszych w branży. Cały zespół był bardzo przyjazny, zarówno w biurze jak i na realizacjach. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Joanna

Komentarze mówiące o tym jak pracuje się w Hadart Serwis są już sprzed ponad 2 lat. A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy w ciągu tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Czego obecnie mogą spodziewać się osoby dołączające do zespołu?

aha

I tak teraz nei ma żadnej oferty pracy, więc nie ma co narzekać.

wwa

Jeżeli chodzi o serwis to mogę polecić firmę Hadart w 100%, korzystam z ich usług od kilku lat i nie mam zarzutów. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Marcina, który jest profesjonalistą i wykonuje swoje obowiązki z dużym zaangażowaniem.

KM

Pracowałem w firmie Hadart 2 lata. Jak dla mnie-jeden z fajniejszych okresów w życiu zawodowym. Przyjazna atmosfera, normalna szefowa, ja byłem zadowolony. Pracowałem jako kierownik robót na kilu dużych tematach w Warszawie. Generalnie uważam, że jest to firma z tradycjami i potencjałem. Opuściłem Hadart na włąsną rękę ponieważ nie byłem architektem krajobrazu i chciałem rozwinąć się w innej dzidzinie.

vopl

hej a dlaczego w tej firmie jest brak szacunku do wszystkich...interesuje mnie jeszcze sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i sytuacją porównywaną do najgorszych egzaminów szkolnych?

-KKK

Firma HADART to jedno wielkie nieporozumienie!!! Nie polecam współpracy podwykonawcom z tą firmą!! brak regulacji w sprawie zaległych faktur, oraz brak jakichkolwiek przesłanek na to że moją pracę opłacą uczciwie!! ODRADZAM!!

nikt ważny

Powiem tak, jeśli ktoś chce pracować na czarno, przebierać się pod gołym niebem (zimą także), prosić się o rękawiczki i wodę, pobierać wynagrodzenie z miesięcznym opóźnieniem oraz być traktowany jak śmieć to serdecznie polecam firmę hadart :-D (usunięte przez moderatora)!!

mlsa10

(usunięte przez moderatora) Absolutny brak szacunku do człowieka.

anonim

firma Hadart jak i sama pani prezes to jedna wielka pomyłka i porażka, ludzi sie tam nie szanuje, (usunięte przez moderatora), jeżeli nie chcecie śnić koszmarów do końca życia to omijajcie tą firmę z daleka, (usunięte przez moderatora)

GOŚĆ

ROBIŁEM W TEJ FIRMIE PEWIEN CZAS W TYM ROKU.FIRMA SPADA NA PSY!!!BARDZIEJ TU SIĘ SZANUJE MENELA I ZŁODZIEJA NIŻ NORMALNEGO PRACOWNIKA!PODZIĘKOWALI MI Z DNIA NA DZIEŃ NIE PODAJĄC POWODU!OGÓLNIE TO SZOKUJE MNIE TA FIRMA!W RZADNEJ FIRMIE TAK NIE JEST ŻE SZNUJE SIĘ PIJAKÓW I ZŁODZIEJI A NIE NORMALNYCH SUMIENNYCH PRACOWNIKÓW!!!FIRMA PLAJTUJE I NIE MA ZLECEŃ!NIE POLECAM JEJ NORMALNYM LUDZIOM!SĄ TU UKŁADY I UKŁADZIKI!!!!!

anonim

Mi zaproponowali podczas rozmowy kwalifikacyjnej nastepujace warunki: umowa o prace na 1/2 etatu na najnizsza krajowa + umowe zlecenie, praca normalnie 8h. Czyli (usunięte przez moderatora) pracowników na emerytury i urlopy. Oczywiscie nie zgodziÅ�am siÄ�. Niech sobie szukaja dalej.

Moris

Jak tak sobie poczytałam to odechcieć się może studiów na AK a potem "wymarzonej pracy" w RENOMOWANEJ firmie. Dobrze, że informujecie o Pracodawcach-Krętaczach - wiem dla kogo pracować nie warto.

Zumi

Ha, mają coś wspólnego te niby-fajne firmy zajmujące się w Polsce architekturą krajobrazu -wystarczy spojrzeć na wątek WERBENA ART jak nie orżną cię jedni to drudzy! szkoda że bardzo zależy ludziom na pracy i boją się walczyć o swoje. Obdzierają pracowników z emerytur i dni urlopów, świąt itp. Lewe umowy na marne grosze i 1/4, 1/2 etatu... a w efekcie to harówa 10-12 h dziennie! Inspekcja pracy dobierze im się do (usunięte przez moderatora), dobierze! Kwestia czasu! Byłem w Werbenie, byłem w Hadarcie a teraz jestem w Agadendronie i jest spoko.

anonim

bobek - 2010-03-10 12:37:50 Zgadzam się z moim przedmówcą, ilu oni pracowników wyrolowali na pieniądze i dni wolne od pracy to tylko jeden Pan Bóg wie. Czy nikt nie zastanawiał się nad tym czemu tam ciągle poszukują pracowników? Wcale nie dlatego że firma się powiększa, po prostu (usunięte przez moderatora) pracowników jak się da. Nikomu nie polecam pracy w takim bałaganie!!!!!!!!!!!!! Jeśli szukasz pracy na stałe to nie w firmie Hadart. Zemną pożegnali się z dnia na dzień nie podając przyczyny. Prace swoją starałem wykonywać uczciwie. Potraktowali mnie w sposób - murzyn zrobił swoje. Uwaga duża rotacja.

bobek

Zgadzam się z moim przedmówcą, ilu oni pracowników wyrolowali na pieniądze i dni wolne od pracy to tylko jeden Pan Bóg wie. Czy nikt nie zastanawiał się nad tym czemu tam ciągle poszukują pracowników? Wcale nie dlatego że firma się powiększa, po prostu (usunięte przez moderatora)pracowników jak się da. Nikomu nie polecam pracy w takim bałaganie!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Hadart Serwis sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hadart Serwis sp. z o. o.