Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej

Zamość

Opinie o Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z GOPS -rozwojowy, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka Atmosfera i ludzie tam pracujący są - koleżeńscy, na poziomie Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 brutto wyżej Najbardziej podobało mi się w Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej : możliwość rozwoju Najbardziej nie podobało mi się w Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej : brak etatów

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej : Najbardziej nie podobało mi się w Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej :

Zostaw opinię o Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gminny Ośrodek Pomocy SPołecznej