Gwarant Agencja Ochrony S.A

Toruń

Gwarant Agencja Ochrony S.A

Opinie o Gwarant Agencja Ochrony S.A

Powiedzcie co się dzieje teraz w Gwarant Agencja Ochrony S.A? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

On49

Nie polecam pracy w tej firmie. Zwłaszcza z W. Czapla wyżej sra niż 4 litery ma.

Jurek

niestety @cztery, firma raczej nie przewiduje benefitów. Jak czytam ich ogłoszenie to piszą o takim standardzie: "dogodny system pracy, regularne terminy wypłat, stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie". Można pewnie liczyć na konkurencyjne stawki.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Gwarant Agencja Ochrony S.A? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Gwarant Agencja Ochrony S.A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwarant Agencja Ochrony S.A