AGL DIVISION SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o AGL DIVISION SP. Z O.O.

Polishmen

Nie polecam. Okazja odbycia rozmowy rekrutacyjnej odniosło na mnie straszne wrażenie. Pseudo zarząd, który przeprowadzał rekrutację to jacyś ruscy,albo ukraincy, którzy ledwo mówią po polsku.Kompletnie nie przygotowani, zero profesjonalizmu. Na rozmowie nie można zadawać żadnych pytań odnośnie pracy, albo są jacyś wystraszeni, albo nie wiem o co chodzi. Strata czasu. Najlepiej, żeby ktoś przyszedł na 300 godz. w miesiącu za 1000 zł albo i to nie!!!

Zostaw opinię o AGL DIVISION SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGL DIVISION SP. Z O.O.