Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Polishmen
02.11.2014 21:44
Inne
Nie polecam. Okazja odbycia rozmowy rekrutacyjnej odniosło na mnie straszne wrażenie. Pseudo zarząd, który przeprowadzał rekrutację to jacyś ruscy,albo ukraincy, którzy ledwo mówią po polsku.Kompletnie nie przygotowani, zero profesjonalizmu. Na rozmowie nie można zadawać żadnych pytań odnośnie pracy, albo są jacyś wystraszeni, albo nie wiem o co chodzi. Strata czasu. Najlepiej, żeby ktoś przyszedł na 300 godz. w miesiącu za 1000 zł albo i to nie!!!
Zostaw merytoryczną opinię o AGL DIVISION SP. Z O.O.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.