Impel Group

Toruń

Opinie o Impel Group

Stek
użytkownik zarejestrowany

Impel Group (teraz VACO Sp. z o.o.) to coraz lepsza firma coraz barwniejsi ludzie, generalnie to uważam, że warto tutaj pracować chociazby dla umowy o pracę

TO SEM JA

LOK
@TO SEM JA 24.02.2016, 16:00
To wy tam znowu macie nowego dyrektora co zrobiliście poprzedniemu a może inaczej czego nie zrobiliście że go wywalili....

myślę, że to już sprawa która nie ma znaczenia i tak prawdy się nie dowiemy. to tak jak by komuś zaglądać pod kołdrę , wnikąć czy płaci rachunki, grzebać mu w rzeczach, interesować się skąd ludzie mają pieniądze i jakie mają układy - pewne jest jedno PILNUJCIE WSZYSCY SIEBIE I SWOJEGO NOSA, NIE WASZ BIZNES, CO WOLNO WOJEWODZIE, NIE TOBIE SMRODZIE - zwłaszcza po zmianach w ustawie - docencie pracodawce, teraz jest przesiew w branży - cieszcie sie ze jest praca, regularne wyplaty, stabilna firma - jak ktoś ma ból d***, niech odwiedzi dziadków, wzoraj bylo ich swieto.

pracus

Moi mili, co sądzicie o nowym dyrektorze vaco w Warszawie?

terminat
użytkownik zarejestrowany

Reasumując wszelakie niekorzystne komentarze, nasuwa mi się pytanie, czy nastawiając się na współpracę z firmą vao-impel mam założyć, że pracodawcy prezesi traktują wszystkie osoby nie pochodzące z układu z góry, doświadczenie w konserwacji powierzchni płaskich jest bez znaczenia?? To dziwne, wiele opinii opiera się o doświadczenia osób pokrzywdzonych. a gdzie jest dobrze ?? tam gdzie nas nie ma.

FAKT.pl

w/w wpis to kłamstwa, przytoczę kilka faktów: Dyrektor handlowy, który miał o czymś pojęcie zwolnił się z pracy! Dyrektorem handlowym nowym został dyrektor jakości, który nie awansował a został tylko przeniesiony do innego działu. 2gim dyrektorem został człowiek z zewnątrz, żaden handlowiec nie awansował!!! a jeden nawet się zwolnił. Nie ma czegoś takiego jak rekrutacja wewnętrzna! Są 2 drogi awansu: 1sza- trzeba być pociotem kogoś z zarządu 2ga- trzeba być kochankiem/ kochanką kogoś z zarządu.

nikt znaczący

To wszystko o braku przejrzystej ścieżki kariery to wierutne bzdury. Właśnie awansowaliśmy dwóch przedstawicieli handlowych na Dyrektorów Handlowych. Poprzedzone to było rekrutacją wewnętrzną. Treść ogłoszenia o wakatach znali wszyscy pracownicy firmy VACO. Każdy pracownik miał pierwszeństwo w składaniu aplikacji. Wybraliśmy najlepszych! I co najważniejsze własnych, doświadczonych pracowników. Bo nasza usługa jest specyficzna i wymaga znajomości tematu. Proszę więc nie pisać nieprawdy!

To fima w której awansować może jedynie pociotek prezesa. Innej możliwości nie ma. Ścieżka rozwoju zawodowego to obietnice jego eminencji prezesa super fura, przeloty samolotem i ekstra hotele.

ps

Nie odzywaj się synuś.Czy to przypadkiem napisał dyr.operacyjny-żenujące. Brązowe nosy daleko zachodzą w tej firmie.Zanieś v-prezes ciepłą bułeczkę z mikrofali, i dobrą kawkę, może dostaniesz podwyżkę, lub zabieże cię na egzotyczną wycieczkę:)

Zwierzu4x4

Słuchaj kolego,zanim poinformujesz ITD sprawdź najpierw przepisy,one mówią jasno od jakiej ilości należy stosować ADR.a co do środków owado i gryzoniobójczych,Vaco tym się zajmuje,więc zatrudniając się tam nie poszedłeś pracować do fabryki czekoladek! ja w TYM interesie siedzę od ponad 6 lat (nie VACO),i wiem co to jest,do tego dostajesz środki ochrony osobistej.A skoro twierdzisz że jest tam źle,zapraszam do mojej byłej firmy DERTEX DDD,tam poznasz tak na pradę to,co piszesz o VACO.Teraz mam własną firmę i daję radę heh.Tak na marginesie,ADR obowiązuje pow,50 kg środka niebezpiecznego

VACO = IMPEL cleaning, ten sam właściciel, ten sam wyzysk- poczytajcie opinie...

Odradzam - 2011-01-03 16:41:22 jak się szanujesz to omijaj VACO... Oni nikogo nie szanują. Dokładnie, człowiek zasuwa po dniach i nocach, a potem słyszy tylko pretensje, że ciesz się że masz tą prace ! .(usunięte przez administratora) A zarobki wg zarządu są wysokie, ludzie opamiętajcie się ludzie to nie śmiecie, którymi można pomiatać ile się da za psie ochłapy. Ogólnie ta firma to rozczarowane i strata czasu, jeśli chcesz się dorobić to nie w VACO

Odradzam

jak się szanujesz to omijaj VACO... Oni nikogo nie szanują.

bbb

niewarto zawracac sobie glowy ta firma jednym slowem masakra

gg

i tu sie mylisz jestem zwyklym pracownikiem technikiem i nie narzekam

WPIS

poprzedni wpis jest autorstwa kogoś z zarządu albo któregoś z ich ,,czopków,, nie dajcie się oszukać!

gg

co wy .(usunięte przez administratora) ze taka masakra ja w mojej poprzedniej robocie mialem gorzej tu pracuje kilkanascie miesiecy ijakos zyje ludzie jak wam sie nie chce pracowac to narzekacie

Nie tylko zwolnieni zabierają głos na tym forum... Ja jeszcze parę tygodni i tez się zwolnię, wszystko co tutaj jest napisane jest prawdą... a z wypiekami na gębach (bo twarzy to nie przypomina) czytają to paweł d, prezes i v-ce prezes bo ,,prawda w oczy kole" !!!!

Hehehe

Pracownicy powiadasz?! Pracownicy zapewne czytają to forum z wypiekami na twarzach. Skoro jednak jest tak źle, to dlaczego otworzyć gęby nie ma komu? Napiszą, gdy ich zwolnią :) Bo tylko zwolnieni pracownicy zabierają tutaj głos.

Lukasz

I tu się mylisz. Żadnemu z przedstawicieli tzw. organów, nie zależy na ujawnieniu prawdy o warunkach panujących w spółce VACO. Przecież co jakiś czas mają w niej miejsce inspekcje Państwowej Inspekcji Pracy? I co? - I nic! Nic, ponieważ inspektor PIP rozmawia z prezesem lub wiceprezesem, ewentualnie szefową kadr, która jest u prezesa w kieszeni. Inspektor nie rozmawia z pracownikiem, tym bardziej w warunkach pozwalających na wypowiedź bez obawy, że jej treść dojdzie do uszu zarządu. Więc jak ma niby zapanować w VACO porządek? Spróbowałbyś zasugerować coś na rzekomo telefon interwencyjny Państwowej Inspekcji Pracy. Musisz podać wcześniej imię, nazwisko, adres zamieszkania etc etc Łatwiej się z tej VACO zwolnić niż dochodzić swoich słusznych praw. To i zwalniają się ludzie. Bo kto chce być psem na dworze kilkunastu dyrektorków jeżdżących czarnymi autkami z rejestracją VACO ? Jak to znoszą obecni pracownicy ?!

Waldek

Dziwi mnie jedynie, brak reakcji właściciela. To co się dzieje w tej formie, wkrótce niechybnie doprowadzi do ingerencji stosownych organów. Państwowa Inspekcja Pracy -.(usunięte przez administratora) Inspekcja Transportu Drogowego - Przewóz materiałów niebezpiecznych bez zastosowania ADR, Prokuratura - np. praca z substancjami bójczymi, nadużywanie stanowisk przez dyrektorów. Oby jak najszybciej. W tej firmie dobrze, a nawet zbyt dobrze, zarabia kilkunastu dyrektorów, kosztem kilkudziesięciu zastraszonych i wykorzystywanych pracowników.

pracus
@Waldek 29.09.2010, 20:56

Moi mili, co sądzicie o nowym dyrektorze vaco w regionie Warszawa? Jak układa wam się współpraca?

Zostaw opinię o Impel Group - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Group