Ventra Clima Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Ventra Clima Sp. z o.o.

Aneta

Nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie dotyczące tych rewelacji, które dzieją się w Ventra Clima, a teraz widziałam na stronie ogłoszenie dotyczące inżyniera robót. Zastanawiam się w takim razie czy warto tutaj wysłać cv, czy może jednak były to tylko plotki i jednak się opłaca?

Aneta

@MustafaLDZw jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w nim? Co według Ciebie powoduje brak organizacji, o którym wspomniałeś?

MustafaLDZ

Brak podwyżek i ludzie którzy chcą wiedzieć o wszystkim i donoszą do biura jak i kierowników budowy, brak organizacji w zespołach.

Aneta

Pracujesz w Ventra Clima? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

AK

Jako ten od nowych "rządów" w firmie zapraszam wszystkich do współpracy. Podwykonawcy i pracownicy na etat miłe widziani. Zapraszamy rownież serwisantów szukających stabilnych warunków. AK

baj

a taki przykładowo Serwisant i monter urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych to u was może liczyć na jakieś konkurencyjne warunki zatrudnienia?odpiszcie pilne

Novy

W Ventra-Clima Sp. z o.o., od 2015 roku bardzo dużo się zmieniło. Zmieniły się "rządy", firma bardzo ekspansywnie się rozwija, realizuje duże, prestiżowe inwestycje i cały czas poszerza swoje zasoby pracownicze zatrudniając nowych ludzi. Pracodawca godny polecenia.

T.SZ.

JAK MASZ ODWAGĘ CYWILNĄ ZAKWESTIONOWAĆ ZAPŁATĘ ZA NADGODZINY TO ZAPRASZAM T.S. ANONIMOWOŚĆ TO NIE JEST BOHATERSTWO......

ANONIM

NIE PLACI KASY ZA NADGODZINY !

T.sz

JEDNYM SLOWEM TA FIRMA TO PORAŻKA !!!! Nie placa kasy [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku na kasie ! pracujesz po 10-16h a dostajesz za zwykle 8h tyrasz za innych a oni ci[usunięte przez moderatora]obrabiaja .. Co do wentylacji sa to [usunięte przez moderatora] ze wsi pod wloclawka uwarzaja sie za bogów jeden drugiemu robi lache za dobre slowo....JEZELI KTOS CHCE TAM PRACOWAC ODRADZAM !!! lepiej wziasc prowideta niz tam robic za darmo i byc traktowanym jak śmieć!!

oszukany

1908 - 2013-03-05 10:07:08 [usunięte przez moderatora] to typ nie strawny na maksa[usunięte przez moderatora],chora firma,podwykonawców traktuje jak śmieci,nie płaci.

1908

[usunięte przez moderatora] to typ nie strawny na maksa

Piotrek

Nie polecam nikomu tej firmy ! pracowałem tam kilka miesięcy i NORMALNIE SZOK ! [usunięte przez moderatora] niby żartowniś a docina ci, traktuje pracownika jak debila durnymi żartami, ekipa w której pracowałem to 4 ludzi ze wsi (delegacja) i dwóch z łodzi Co do zarobków pracuje się średnio 10-12h w miesiącu ponad 230h a więcej niż 1600 się nei zarobi !

Zostaw opinię o Ventra Clima Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ventra Clima Sp. z o.o.