Ferex

Szczecin

Opinie o Ferex

Itola
użytkownik zarejestrowany

zawsze można zostawić swoją aplikację do firmy i cv w siedzibie :)

jimmy
użytkownik zarejestrowany

co do zarobków w Ferexie to niestety nie można liczyć na wielkie pieniądze. Wręcz przeciwnie. Wiedząc że jest to Szczecin i województwo zachodniopomorskie wiesz też pewnie jak wygląda sytuacja z płacami w tym regionie. Gdyby nie kwestie finansowe jednak to byłbym w stanie ocenić firmę całkiem nieźle

Interan
użytkownik zarejestrowany

Przede wszystkim - kto tutaj mówi o oszukiwaniu... Jeżeli już ktoś zadeklarował chęć pracy i rozwijania się w firmie ferex na terenie Szczecina, to przydałoby się być również uczciwym. Jeżeli ktoś przyjął zupełnie inną ścieżkę to wcale bym się nie zdziwił jakby mu podziękowali po jakimś czasie. Pytanie jeszcze tego typu - na jakie zarobki można liczyć?

kolo
użytkownik zarejestrowany

hmm przeciez wiadomo ze na poczatek nie placi sie dla pracodawcy bo moze oszukac on musi płacic a nie jakies zaliczki sie wplaca to absurd..wiec wynagrodzenie jest w tej firmie normalne najniższa krajowa czy moze wiecej cos z premia mozna sie spodziewac jak to jest z waszego punktu doswiadczenia i wiedzy pozdrawiam...

Oszukana

Próbowałam i wysłałam pieniądze do firmy FEREX!!!!!! Oczywiście 8 zł poszło w powietrze, a raczej do kieszeni nieuczciwego gościa!!!!! Co dalej...Blokują moje IP i nawet maila nie można do nich posłać. A jak próbowałam z innego kompa to można. To ciekawe, Nie??? Oszuści!!!!!!!!!!!

jmb1

anonim - 2010-01-15 07:07:24 Popieram ta firma to jedna wielka ściema i naciąganie ludzi. Sam dałem się nabrać i wpłaciłem 8 zł ,a w następnym e-mailu dostałem prośbę o wpłatę kolejnych 10 zł na podatek VAT dla ZUS, oszustwo w biały dzień. Jeśli ktoś posiada namiary na uczciwą firmę prowadzącą składanie długopisów proszę o namiary Wszystkie oferty pracy przy "składaniu długopisów" (lub czegokolwiek innego) czy "adresowaniu kopert" to oszustwo. A jeżeli chcesz namiary na tego "biznesmena" to proszę bardzo: [usuniete przez moderatora] Co tydzień nowa "firma" od składania długopisów: Nortex, Wortex, Wol wex, Ferex, Prentex, Printex, Lenox, Prox, Expex, Komex i wiele, wiele innych. Przeczytajcie o jego działalności tu: http://interpatrol.pl/?ipatrol=50&cat=5&id=28

koliberek

dobrze że weszłam na tę stronę pewnie wpadłabym jak inni sprawdziłam wszystko jedna wielka ściema i koleś jeszcze śmie przesyłać zdjęcia długopisów ,pewnie cały rok zbierał za te niby 8 zł strzeżcie się

OSZUŚCI na każdym kroku!!! Wpłaciłam 8zł.i otrzymałam wiadomość że muszę wpłacic jeszcze 10zł.na ubezpieczenie bo podobno ZUS z nich ściąga podatek Vat!!! ŚMIESZNE!!!

s

http://www.stat.gov.pl/regon/ pod tym adresem każdy może sprawdzić daną firmę i tej konkretnej faktycznei nie ma, NIP nieprawidłowy a REGON powinien się składać z 9 cyfer ale chyba nie każdy o tym wie... oszust!!!!!

prosba

Jeszcze jedno jesli ktos zna jakas firme dobra do skladania dlugopisow np taka gdzie moge jechac osobiscie pogadac itd to prosze dac mi znac tutaj

DjTomek

Prosze w ogole tam nie zagladac i nie korzystac z tego pana uslug, ja mialem rowniez wplacic 8 zl ale nie wplace bo faktycznie dzwonilem do urzedu skarbowego i dane sa NIEPRAWIDLOWE NIP i regon zmyslony !!!!! takiej firmy nie ma

Tom

Zdjęcie które widnieje na ich stronie, to zdjęcie firmy ETI z Pułtuska.

Agata

Zapomnialam jeszcze dodac ze numer tel ktory jest podany jest nieaktywny:/

Agata

Ja przed wczoraj napisalam maila do tego czlowieka ze mam zamiar wplacic te 8 zl ale jezeli okaze sie ze to jest przekret to powiadomie policje i nie odezwal sie juz!!!

Ewelka

Ta Firma to oszuści nie wierzcie im kazali mi jeszcze wpłacić 10 zł oszukują zeby zarobić na ludziach mi tez napisali ze dostają 50 emaili

Agatka

No własnie jestem tego ciekawa mam zamiar jutro dokonac tej wpłaty 8zł a i tez dostałam taką odpowiedz ze niby 50 emaili dziennie dostają:/

Agatka

brak

po wysłaniu 8zł przychodzi email ze trzeba wpłacic 10zł na ubezpieczenie.

bez_nicka

50 emaili tygodniowo (tak napisał w odpowiedzi na ogłoszenie) razy symboliczna wpłata 8 zł i wszystko jasne. Ciekawe co po dokonaniu symbolicznej wpłaty.... próbował ktoś?

jmb

Nie ma w Szczecinie firmy zlecającej składanie długopisów. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Ferex - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferex