Firma Zdunek

Toruń

Opinie o Firma Zdunek

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@rgg, jasne, że tak nie zaszkodzi wysłać swojej aplikacji CV. Nie widziałam żadnych ofert pracy, ale może na forum są obecni lub byli pracownicy, którzy będą w stanie napisać kilka słów na temat pracy w Firma Zdunek? Najważniejsze kwestie o jakich chciałby wiedzieć kandydat to: atmosfera, warunki pracy i wynagrodzenie. Dajcie znać!

rgg
użytkownik zarejestrowany

Witajcie. Firma Zdunek wygląda bardzo ciekawie na tle przyszłej pracy. Jednak nie widać,aby prowadzili aktualnie rekrutacje. Orientujecie się może czy jest możliwość podesłania swojego Cv na email bądź warto się przejść do biura. Z góry dzięki za pomoc

Zostaw opinię o Firma Zdunek - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Zdunek