Hensel Polska sp. z o.o.
counter
3 2 6 5 1
Adam Nowy wpis

Hensel Polska to spółka córka niemieckiego Hensel Gmbh znanego też jako Hensel Electric. Firma zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul. Wiktora Jankowskiego. W Polsce sprzedaje rozdzielnice elektryczne, puszki łączeniowe itp. dla najbardziej wymagających klientów. W zasadzie jest producentem wyznaczającym górny pułap jakości i co za tym idzie ceny.

Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące pracy w Hensel Polska sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

@Administrator

Hensel jest z Poznania. Nie z Torunia.

Adam Nowy wpis

Hensel raczej sprzedaje przez hurtownie. Tam nie da się nic kupić bezpośrednio, chyba że prowadzi się hurtownię i ma się z nimi umowę.

gerhard

jestem z Poznania. do tej pory kupowałem od elektroskandii. przeczytałem jednak wpisy na gowork o tym zdarzeniu z ochroniarzem co tam było i zwątpiłem w nich. teraz kupuję w hensel i jestem megazadowolony. mają szeroki asortyment i tacy mili ludzie tam obsługują! ich liebe hensel!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

elektryk

Świetna firma doskonale zorganizowana, przyjazna pracownikom, ale wymagająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Hensel Polska sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Hensel Polska sp. z o.o.