Opinie o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gema 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gema 2000 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Kola

Popatrz dokładnie: Grausch podobno jesst bardzo solidną firmą, płace też b. porządne. . .

...

szukaj osób do biura... hahaha.... od zawsze zazwyczaj, ciągle asystentek prezesa, bo te padają jak muchy.... z dnia na dzień wylatują, ludzie nawet nie uczą się ich imion- bo nie warto, jeszcze twarzy dobrze nie zapamiętasz, a tu już nowa...

tadek

ty [usunięte przez moderatora] kopany nigdy nic nie sprzedałem i nigdy nie zrobiłem fuchy a po 6-ściu. latach jak mnie potraktowali. pozdrawiam Tadek były mechanik z Gdańska

anonim11 - 2011-09-01 15:41:23 jak dostaja wypowiedzenia? przeciez szukaja osob do pracy w biurze? mam rozumiec ze to ściema? nie wiem co to znaczy ,ale w tej chwili wszystko zamykaja , zwalniaja tygodniowo po pare osob,gora pazdziernik albo listopad. jesli wszystkie filie wypowiedzieli,po 5 osob tygodniowo zwalniaja, to gdzie maja zarabiac pieniadze,maszyn nie ma to sie nie sprzedaja.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gema 2000 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
anonim11

ciekawy - 2011-08-21 21:14:10 czy ta firma jeszcze istnieje? Od kiedy Grausze przejęli doosana słuch o gemie zanika... ktoś coś wie? to juz koniec wszyscy dostaja wypowiedzenia, duzo ludzi ,jeden po drugim , wszystkie filiale dostaly wypowiedzenia, brak szefostwa.

anonim11

czytalam wpisy i widze ze wiekszosc wypowiedzi dotyczy handlowcow. a czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada tam praca biurowa? i dlaczego pracownicy jak przychodza to potrafia odejsc po 3-4 dniach? az takie zle traktowanie? jak atmosfera, rotacja w preacy i zarobki w Gemie nieopodal Poznania?

ciekawy

anonim - 2011-04-18 20:29:38anonim - 2011-04-14 22:46:06Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie .I tu masz (usunięte przez administratora)całkowitą rację.Ja też się z tym spotkałem.I na szczęście już tam nie pracuje .Podpisuje się pod tym (usunięte przez administratora) Były pracownik .

anonim - 2011-04-14 22:46:06Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie .I tu masz (usunięte przez administratora) całkowitą rację.Ja też się z tym spotkałem.I na szczęście już tam nie pracuje .

anonim - 2011-04-14 22:46:06 Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie . (usunięte przez administratora)

...

A pamiętacie jak (usunięte przez administratora) na targach nowy komputer i powiedział, że coś mu się na niego wylało, a szefostwo jak zwykle łyknęło jego kłamstwo... W końcu jest takim idealnym pracownikiem!

anonim - 2011-04-09 17:23:20 ......ale przynajmniej zapasy diesla na 6 - mcy zostalo kolo domu..... [usunięte przez moderatora]i każe w czasie pracy myć i tankować swoje czarne pudło no tak,a resztę to on już wie w jaki sposób kiwać firme ale i za niego się góra weżmie wszystko w swoim czasie

......ale przynajmniej zapasy diesla na 6 - mcy zostalo kolo domu.....

obsługiwac to niewszystko trzeba jeszcze sprzedać

co się stanie z pracownikami gemy od kwietnia? tego nie wie nikt! a od kwietnia doosana będzie obsługiwała firma grausch&grausch. więc może tam szukajcie zajęcia! ale to jak by z deszczu pod rynnę..............

Była Asystentka

Jedna z firm która dobrze płaciła bo moja umowa miała miejsce parę lat temu. Pracowałam w siedzibie głównej z (usunięte przez administratora) i resztą. Moja opinia jest pozytywna ponieważ dbali tam o pracownika ni robili wałków na nim a negatywna ponieważ coś za coś -(usunięte przez administratora) Jego traktowanie pracowników jest poniżej wszelkich granic. Takich obelg co do naszego narodu nie usłyszałam nigdy z niemieckich ust. W porównaniu do(usunięte przez administratora) nie będę używała wulgaryzmów ponieważ nie zniżę się do jego poziomu. Ale ostrzegam wszystkich którzy chcą pracować w centrali - Sadzim zastanówcie się czy warto dla pensji większej o (usunięte przez administratora) zł dać się poniżyć obcokrajowcowi. (usunięte przez administratora) . Ten kto to usłyszał wie o czym mówię. Pozdrawiam

to dlaczego sprzedają koło 300 maszyn rocznie .? dlaczego klienci kupują 2 i trzeci raz ?

salesman

tekst że Gema ,,wynosi się za granicę,, opowiada od dwóch lat jedna(usunięte przez administratora) Może handlowcy z Amago przestaną plotkować tylko sprubują coś sprzedać ?U klienta zawsze muszę prostować Amagowskie plotki ,nowinki i sensację żę niby GEMA otwiera biznes na Ukrainie a potem i tak podpisuję zamówienie. Klienci was mają za BABSKIE PLOTKARY.

Zostaw merytoryczną opinię o Gema 2000 Sp. z o.o. - Toruń

Gema 2000 Sp. z o.o.