Manpower Katowice - Opolska

Toruń

Opinie o Manpower Katowice - Opolska

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Ernestpiszesz, że nie polecasz innym firmy. Mógłbyś powiedzieć dlaczego? To co sprawia, że Ty miałeś jakieś zastrzeżenia i współpraca Ci nie odpowiadała, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją wypowiedź. Takie bardziej szczegółowe wpisy będą o wiele bardziej pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania agencji zatrudnienia.

Ernest

Nie polecam - kiepsko to wygląda!

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was współpracuje z właśnie z tym oddziałem Manpower? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad wyborem agencji pośrednictwa pracy?

reston
użytkownik zarejestrowany

Jest to chyba praca na słuchawce @Jacek, ale można dobrze zarobić, samej podstawy masz coś koło 1800 złotych, dochodzi jednak do tego premia z tego co wiem, jakieś 500

Zostaw opinię o Manpower Katowice - Opolska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Katowice - Opolska