Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

nikt

firmie potrzebna jest agresywna polityka z promocjami np. 20% taniej jak kupisz 3

Kris Kros
@nikt

Jesli obnizymy dzisiejsze ceny o 20%, to rolnikom bedziemy musieli zaplacic 80gr za litr mleka. My potrzebujemy sprzedawac w wyzszych cenach! Tylko jak to zrobic, jak to zrobic? Wpadlim w circosus vitosus w morde jeza. Bledne panie dziejaszku kolo

Karolek
@nikt

Co to bedzie co to bedzie!?

jaja nie do wytrzymania

ona muysli że przetrwa Walne hahahahaha;-))

sąd moralny osądzi
@jaja nie do wytrzymania

Ale Maryś to już chyba przetrwa, co nie?

Żona dyspozytor a mąż i brat na skupie niech pani prezes sie dobrze przyjrzy tym ludziom niech rozmawia pani prezes z pracownikami to sie duzo dowie

Driver
@anonymous

Przecież Pani Prezes o tym wie

rolnik Kłodawa

Póki co to nie bądź taki chojrak.Źyjecie tylko dzięki kroplowce finansowej z Koła.Tak samo rzecz się ma z zamowieniami które zalatwilo Kolo, nie macie też własnej bazy surowcowej..Póki co doklada do was dostawca z Kola.

dostawca Koła
@rolnik Kłodawa

Ile misięcznie ie kosztuje ta kropluwka dla Konina 15 -20 groszy. Jeżeli tak doym odciąć bo otetniemy na walnym.

dostawca Koła
@rolnik Kłodawa

Kroplówka finanasowa oczywiście.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
rolnik Kłodawa

Chodzi oczywiście o wpis Z Konina

Z Konina

Rolników z Łowicza zapraszamy po starej znajomości do Konina. Cenę mamy wyższą i wychodzimy na plus. Mamy zamówienia więc mleko przerobiony. Chwała Strzeleckiej że w zeszłym roku wypowiedziała nam umowę. Z początku była złość a później błogosławieństwo bo dość mieliśmy słuchania że Konin ciągnie w dół Łowicz. Okazało się to kłamstwem i na dole jest Łowicz.

ohu
@Z Konina

Chwała Strzeleckiej- tj najlepsza recenzja

Zarząd po wielu latach olewania pracownikow przyszedł skomleć o złożenie podpisow pod petycją namawiającą do utrzymania ich na stanowiskach. Pracownicy potraktowali ich tak jak na to zasłużyli.Podpisow nie było.Niestety ,na stanowiskach zostali.....jeszcze.Miejmy nadzieję ze to juz jest ich smierc kiliniczna.Taki ostatni oddech.

@pracownik

tak naprawdę nie chodzi o ten cały śmieszny zarząd. Zarząd poradził sobie i zawsze sobie poradzi z chlopami, którzy zapominaja przywieźć ze soba kalkulatorów na spotkania rady nadzorczej. Wałachowskiego potraktowali tak jak potraktowali i triumfują.Triumf ten i ta pycha poprzedza rozpoczety własnie proces definitywnego upadku! Coś baaaaardzo dziwnego stało się z kilkoma radnymi;(. Problemem jest, że dzisiejszy dzień oznacza , że radni świadomie czy nieświadomie podjęli decyzje o zakończeniu działalności gospodarczej spółdzielni jako samodzielnego podmiotu gospodarczego. Czyli podjęli wraz z zarządem decyzję ( świadomie lub nieświadomie) o przerwaniu trwałości-ciągłości działalności gospodarczej spółdzielni - czyli sensu egzystencji każdego podmiotu gospodarczego. W ciągu , wg wielu expertów , 4-6 miesięcy kryzys się pogłębi juz drastycznie i będzie NIEODWRACALNY! ( tak tak pani Karolino- nieodwracalny. Może sie pani założy?;-). Dlaczego? Dlatego ze zarząd realizuje błędny plan działania, oparty o błędne przesłanki, błędną ocenę sytuacji i błędne wnioskowanie , co jest wynikiem nieumiejętności analitycznego spojrzenia i na organizacje spółdzielni i na rynek. Cena mleka skupowego będzie się sukcesywnie obniżała, zarząd będzie" intensywnie działał", konkurencja będzie wyganiała nas z półek sklepowych , rolnicy będa odchodzić- prudukcja spadać- koszty jednostkowe rosnąć i katastrofa pewna! Ale ale ale....przyjdzie wujek Mlekowita lub stryjek Mlekpol zaproponuja pani prezes dyrektorowanie" już wtedy "odziałowi w Łowiczu", początkowo cena skupu pójdzie lekko w górę, a potem spadnie poniżej ceny w centrali na Podlasiu, początkowo redukcji zatrudnienia jakoby "nie będzie" , ale potem redukcja wyniesie miniumum 40-50% a może i więcej - W ZALEZNOSCI CO W CENTRALI NA PODLASIU SOBIE WYMYŚLĄ!!!! itd. Czy mam mówic dalej? Panu Wałachowskiemu należy się wielki szacunek, że nie dał sie przekupić i że miał odwage przyznac sie do błedu związanego ze zmianą dawnego prezesa na panią Strzelecką. Przyznał się ponieważ dostrzegł wczesniej te nieprawidłowości i zagrożenia, które inni dopiero dostrzegaja albo nawet dostrzega jak cena za mleko skupowe spanie do 80 groszy. Rolnicy lubią sobie zamknąc oczy i zatkac uszy czasami. CZy ktos chciałby sie ze mną załozyć że cena będzie spadac a straty rosnąć? pozdrawiam uczciwych i rozumnych roników

@Norman

pozdrawiam również porządnych i odważnych pracowników naszej spółdzielni. Ciesze się , że jest ich tak wielu!:-) Przepraszam że w pierwszym wpisie pozdrowienie Was mi umknęło ( jestem jednak trochę zdenerwowany upadkiem mleczarni) Norman

Benny Łowicz
@Norman

Propozycje już były i u Mariana i Prezes Zarządu. Za kontrakty dla kilku osób Łowicz zakończył działalność

Księgowy
@Norman

Masz rację jak Mlepol przejmował Surówkę to rolnicy nie dostali ceny z Mlekpol tylko musieli najpierw pokryć długi Surówki. Rolnicy z Łowicza będą musieli zapłacić za rządy tego zarządu im dłużej on będzie tym więcej będą musieli płacić.

Księgowy
@Księgowy

O Sudowii tu pisałem

Przerażeni pracownicy

DYMISJA RADY NIE PRZYJĘTA. BĘDZIE POŻARTA NA WALNYM. STRATA ZA UBIEGŁY ROK 10,5 MLN A ZA TEN ROK A TO RAPTEM 4 PEŁNE MIESIĄCE 21 MLN. TO JUŻ UPADEK. STRZELECKA PRZYZNAŁA, ŻE NIE MA POMYSŁU NA ZMIANĘ TEGO STANU RZECZY. OCZYWIŚCIE USIŁOWAŁA ZWALIĆ WINĘ NA STARY ZARZĄD ALE RADNI JUŻ NIE CHCIELI TYCH KŁAMSTW SŁUCHAĆ.

Chiny mało płacą za mleko
@Przerażeni pracownicy

no ale chyba pani prezes nie kłamie, co? ( Jezu Chryste- będą chyba zwolnienia za NIEPODPISANIE LISTU)

Gasimy światła

Zarząd wygrał batalię i teraz się zaczną rządy twardej reki. W Spółdzielni kryzys sie pogłębi i upadanie przyspieszy radykalnie. NA mój chłopski rozum do końca roku będzie już przejęcie nas. Albo od razu całość, albo po kawałku.. I to by było na tyle w temacie mleczarnia. Gasimy światła:((

Zygmunt Sochaczew
@Gasimy światła

NO ale widac po zachowaniu zarządu, że oni maja plan na przejecie ewidentnie. NIkt przy zdrowych zmysłach nie sądzi chyba że te dziłania co oni podjęli w marketingu cokolwiek zmienią. Nie ma takiej opcji. Spółdzielnia może być pokazywana non stop w telewizji- to nic nie da. ( ZEBY NIE BYŁO ŻE NIE MÓWIŁEM). Do usłyszenia ...jesienią tego 2018 raku

Łowiczak

Jestem z Łowicza ale nie z mleczarni. Czy to oznacza, że w głosowaniu rezygnacja zarządu została odrzucona?

Gsy
@Łowiczak

BOJĄ SIE PRAWDY!

Rolnik III
@Łowiczak

Nie to oznacza że jakimś cudem wycofano wniosek o głosowanie przyjęcia rezygnacji :D takie cyrki tylko w Łowiczu

too late:(

20 baniek straty za 4 miesiące? Książkowo, to każda doba każde 24 godziny to kwestia być albo nie być dla Spółdzielni! `Na walnym wkurzeni Delagaci pogonią zdaje się wszystkcih i rade i zarząd . A spółdzielnia zostanie z ręką w nocniku zanim sie to wszystko zresetuje. Nowy zarząd nawet jakis komisarz czy coś powinien wejść JUTRO i zacząć działać!!!!!!!

Żal

Kto takiego smrodu narobił i dopuścił tych ludzi do RzĄdzenia. Tyle lat mleczarnia dobrze funkcjonowała i rozwijała się. Gdzie byli radni.? Przecież na samym początku zadymy już były opinie, że to jest granda i pogrąży mleczarnię. Każdy myślący to potrafił przewidzieć. Wystarczyło tylko fakty kojarzyć i MYŚLEĆ.

Stef

I co dalej ? Walne ma rozstrzygnąć? To bedzie dopiero konpromitujace!

@Stef

Rada zachowała się skrajnie nieprofesjonalnie. Na Walnym zapłacą za brak profesjonalizmu i niechęć do wzięcia odpowiedzialności za losy spółdzielni. Tacy radni nie sa nam w ogóle potrzebnie...NO BO PO CO?

Zatroskany pracownik

STARY ZARZĄD W OBECNYCH CZASACH PORADZIŁBY SOBIE WYŚMIENICIE SKORO W KRYZYSIE PŁACIŁ WIĘCEJ NIŻ KOŁO A TYLE SAMO CO MLEKOWITA. RADNI NAPRAWDĘ DALI SIĘ OTUMANIĆ NIEUDOLNYM CWANIAKOM , KTÓRZY W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE ROZWALILI MLECZARNIĘ.

idh1w
@Zatroskany pracownik

a czym sie rózni ten zarząd od tamtego, co? Mamy 2018 rok i hiperkonkurencje na rynku! Ani p.Strzelecka ani wczesniejszy zarząd nie dali rady sobie i tyle. Niestety to jest aż tak proste. Mleczarnia idzie w kierunku upadku. Takie są fakty!

Rolnik II

Zarzad Strzeleckiej pokonal rade z latwoscią! Walachowski pokonany - skompromitowany. Cala rada plus zarzad żenujacy spektakl bezsilnosci i niekompetecji! Katastrofa

Pozegnajmy mleczarnie godnie

Kiedy Walne? https://m.youtube.com/watch?v=imeMFLt_eyk

I co?

Boja sie prawdy!

I co?

No i co radni uradzli? Przyjeli rezygnacje zarzadu?

Pracownicy

Pracownicy w 95% NIE PODPISALI petycji. Rada nie potrzebuje lepszej "rekomendacji" by PRZYJĄĆ dymisję Zarządu.

@Pracownicy

Ale kim zastąpić ten zarząd? Jakieś typy są?

@Ewa

Prosic na kolanach prezesa dabrowskiego do powrotu

@anonymous

Ale kto to ma zrobić? Nie widzę takich co by się wznieśli ponad wszystko.

ROLNIK WIE
@Pracownicy

Nie zapominajmy o MILIONOWYCH STRATACH z tytułu NIEUDOLNOŚCI handlu, UTRACIE WARTOŚCI marki łowickiej, działaniach które doprowadziły do SPADKU WARTOŚCI FIRMY przez odłączenie się Konina i Kalisza! Żaden Radny ani inny członek Spółdzielni NIE PRZYŁOŻY ręki by ten NIEKOMPETENTNY ZARZĄD pozostał nawet jeden dzień dłużej!

2dw
@ROLNIK WIE

Warto pamiętac, że zjazd mleczarni zaczął się znacznie wczesniej. JAkies 3 -4 lata temu! Aktualny zarząd tylko wykończył akcję upadku.

ŻÓŁTY
@Pracownicy

Pracownicy w 95% NIE PODPISALI petycji. Zarząd nie potrzebuje lepszej "rekomendacji".

Rzecznik prasowy
@Pracownicy

Zarząd jest tak silny i nikogo się nie boi, że tą petycję o której tak dyskutujcie możecie sobie wsadzić w ....

Malian i Kalolcia
@Tomek

My! My poprosimy!!!!;)

Pracownik miesiąca
@ŻÓŁTY

Lepszej rekomendacji, by zastanowic się na tymi 95%.

kochajmy sie !!!

A po co wy chceta zmiany, co? źle wam przy niskiej cenie za mleko skupowe czy co? lepij kochajy się! miłośc jest wporzo! po co rozliczać zarzad czy jakies taczki podstawiać. Jak komu za nicka cena niech idzie do Polmleku a jak mu pasuje niska niech zostanie. Jest wolnośc i demokracja socjalistyczna! Spółdzielnia nie ma obowiązku płacic przyzwoicie za mleko, jesli rolnicy i ich przedtsawiciele w postaci radnych się na to zgadzają! Prawo mówi wyraźnie: cena może być bardzo niska jesli rada nie ma nic na przeciwko. Zarząd nie musi zajmowac sie czy starać aby tak gospodarować aby cena za mleko w skupie była wyższa! Zarząd bierze pensje i premie niezależnie od tego. Prawo mówi wyraźnie: zarząd i czlonki zarządu nie muszą byc kompetentni. Wystarczy że są fajni i np maja nadwagę! Albo że się ładnie usmiechają! Prawo w tym wypadku jest jednoznaczne: uśmiech jest wazniejszy niż cena za mleko w skupie i rozwój naszych gospodarstw.

haha
@kochajmy sie !!!

ale jaja! a billingi sprawdzane cały czas!!!

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz