PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O.

Właścicielem jest starszy Kaszub, który chce mieć nad wszystkim kontrolę w wszystkich oddziałach. Co jakiś czas są z nim obowiązkowe rozmowy (kilkugodzinne monologi). Przy podpisywaniu umowy podpisuje się bryzę papierów co trwa jakieś 30 minut plus oczywiście weksel. Zarobki pewnie zależne od miasta, ale szału nie ma a można być zwolnionym z dnia na dzień. Na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzają oceny z świadectwa z szkoły średniej. Zero szkoleń sprzedażowych. Kabaret :D

oli
@admin 30.06.2015 04:40
Masz jakieś wieści o firmie PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum....

nie polecam, fatalna atmosfera, wszędobylskie kamery, podejrzenia, itd. przez tą firmę przewija się naprawdę dużo ludzi, to daje do myślenia

Zostaw opinię o PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU KOSZAŁKA SP. Z O.O.