Dom handlowy "Solpol"

Wrocław

Opinie o Dom handlowy "Solpol"

Dom

Jeśli chodzi o Dom handlowy Solpol to naprawdę sztos fajnego poziomu, nie ma się co za bardzo bać pracy tam.

Słowa kojarzące się z Dom handlowy "Solpol" profesjonalna, rozwojowa,Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niski . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo rózni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej podobało mi się w Dom handlowy "Solpol":załoga Najbardziej nie podobało mi się w Dom handlowy "Solpol":zła atmosfera

Zostaw opinię o Dom handlowy "Solpol" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom handlowy "Solpol"