American Trading Company

Wrocław

Opinie o American Trading Company

Kasia

Przede wszystkim w firmie sa fajni ludzie. Zawsze można dopasować grafik pod swoje inne sprawy. Może nie zarabia sie kokosów ale czasem zdarzają sie premie. Jedyny minus to praca cały czas na nogach!

nikom

Ja pracuje w Express Marche juz ponad rok. Praca ciężka, ale gdzie w gastronomii lekko jest. Tutaj przynajmniej jest umowa o prace, wyplata na czas. No i bardzo dobra atmosfera, fajni ludzie i kierownicy. Nie wszędzie tak jest, w innych firmach na wyplaty sie czekalo kilka tygodni.

American trading

moim zdaniem - dziwnie przełożeni skupieni na sobie i mówiący tylko o sobie a jak przychodzi problem - nie potrafiący go rozwiązać bardzo nieprzejrzyste warunki zatrudnienia - będąc na szkoleniu nie wiesz nawet za ile pracujesz i nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie (patrz wyżej) nie odbierają telefonów, unikają oczywistych opowiedzi na oczywiste pytania moje doświadczenie z tą firmą oceniam jako złe

Słowa kojarzące się z American Trading Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ):Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średni . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niespotykani,bardzo sympatyczni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej podobało mi się w American Trading Company: atmosfera pracy i ona sama Najbardziej nie podobało mi się w American Trading Company:nie pamietam nic szczególnego

Zostaw opinię o American Trading Company - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Trading Company