Sony

Tilburg

Opinie o Sony

kuba
użytkownik zarejestrowany

jest teraz u nich jak widze tylko jedna oferta pracy - jako Sales Business Support Specialist, ale wydaje mi sie, ze spokojnie mozna zarobić u nich jeśli chodzi o prace to do 3000 zł na samej podstawie podobno.

nieruchomości

pozdrowienia z Rzeszowa. Nieruchomości Rzeszów, Mieszkania, Domy www.iangroup.net

Emilka

Witam Miałam jechać w sierpniu do sony ale jestem na "wiekówce" i znajomi odradzili. Ile macie godzin w tygodniu , warunki mieszkalne , dojazd do pracy , jak wygląda ta praca i czy będą przyjmować w październiku ? Może ktoś odpisać ze szczegółami

siuks666

proponowali mi wyjazd na 19 tego miesiaca ale nie wiem czy sie zgodzic i jechac do tego tilburga czy mogl by mi ktos strescic warunki pracy oraz mieszkania w jakich warunkach i wogóle czy jest sens tam jechac!!!!!!!!!

asia

ludzie nie jedzicie do SONY! pracowalam tam od pazdziernika do grudnia....dostalam solaris na - 3o euro..nie ma godzin wysylaja cie zebys zarobila lub zarobi na domek... mieszkacie na bungalo patologia...policja raz w tygodniu... Pran jest bezczelny ze dal kolejna oferte na pakowanie play station... SONY PADA!! maja umowe tylko do grudnia i koniec z play station.. Tyle razy dzwonilismy do pranu z Tilburga nawet przyjechali to sprawdzic i coo?? wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mozna tak traktowac ludzi..

sh

Hej. Ja wlasnie pracuje w Sony. W prawdzie nie na ht ale na tych mniejszych. Praca jest fajna

mario

witam powiedz jak możesz jak wygląda praca operatorów helf truck? pytam ponieważ mam tam jechać w sobotę z firmy pran i nie wiem co mam robić bo nie raz sie juz sparzyłem .pozdro

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Sony (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczające Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję?9e Najbardziej podobało mi się w Sony:Możliwość pracy w elektronice Najbardziej nie podobało mi się w Sony:mała ilość godzin

Zostaw opinię o Sony - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sony