Intergreen UK

Holbeach

Opinie o Intergreen UK

Hanna

Jak obecnie wygląda ilość pracy, a tym samym zapotrzebowanie na pracowników w Intergreen UK? Wskazuje się, że sezon przedświąteczny jest okresem dużego zapotrzebowania na produkty oferowane przez firmę. Czy widać to obecnie po ilości pracowników, którzy są zatrudnieni przez agencje pracy?

Hanna

@morgan, według Ciebie Intergreen UK nie jest miejscem dla osób, które dobrze umieją język angielski i są ambitne. Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Czekamy na Wasze opinie.

ciek

No tak, ale czy ten dyplom to ma jakieś większe znaczenie @23wer? Nie wydaje mi się. Mimo to fakt, że znać język się zna po studiach. Ogólnie praca fajna, bo zarobić można sporo, a przecież zapewniają zakwaterowanie i ubezpieczenie.

karol

gdzie znajduje sie intergreen?

morgan

hehe pracuje tutaj i powiem tak jak masz dobry angielski poszukaj sobie cos bardziej ambitnego....a ci co nie to zapraszam hehe

Miluta

kiedys tam pracowałam ,najbardziej rasistowska fabryka ,z tego co wiem to normalni ludzie poodchodzili,została sama banda debili i patologii.Dobrze ,ze odeszłam bo pewnie juz bym była w psychiatryku !!!

Cicha

Porażka z tym intergreenem dają kontrakty tylko po znajomosci

Czerwononosy

bystra,nie zgadzam sie z toba polacy tez potrafia włazić w (usunięte przez administratora).Prawda ze czesciej robia to rusjkie i litwincy ale polacy tez!U nas na fabryce to nawet jedna dały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takiemu grubemu knurowi,tylko zeby kontrakt dostac.Wstydzcie sie polacy zeby tak sie dawac ruskim.

lezba

tak bardzo ciemny lud ,sa rasistami tylko swoich krajanow traktuja dobrze.LINE LEDERAMI POWINNI BYC ANGLICY

suczi

masakra z nimi same niedorajdy ,

fry

Intergreen uk jest dość przyjaznym miejscem pracy w porównaniu z innymi korporacyjnymi obozami pracy ;-) Pracowałem tak kilka lat na różnych stanowiskach od najniższego po biurowe. Firma posiada w Anglii rożne filie więc też na każdej fabryce jest inaczej. Każda osoba która ma otwarty umysł, umie komunikować się po angielsku i angażuje się w swojej pracy powinna być zauważona. Największe busy jest w okresach grudnia, lutego i marzec-kwiecień. Jak ktoś chciałby tam popracować to tylko można się dostać przez agencje pracy (najlepiej Epton I tylko do Mickiego) następnie się wykazać i po jakimś czasie pytać o kontrakt z integreenem. Ja bym litwinami się nie przejmował bo to ciemny lud i pomyśleć że kiedyś byliśmy jednym państwem ;-).... życzę powodzenia i wytrwałości

pysiulka

fabryka jak kazda inna ,wiele sie pozmienialo ,byloby dobrze gdyby nie rasizm ze strony Litwinow ,znecaja sie psychicznie :(

llllllllllllll

ja pracuje w Intergreenie juz 9 miesiecy nie zdarzylo mi sie to co pisza na poczatku ocztwiscie offy itp ale menagerowie musza zobaczyc jak pracujecie jezeli sie obijamy i wolno prcujemy oczywiscie takich osob nie chca :( stawka godzinowa to 6,31 wiec zycze powodzenia

joka

Może pracował ktoś ostatnio w Intergreen, chociażby sezon temu i odpowie koledze wyżej, bo myślę, czy teraz u nich nie spróbować.

kamil

To nie fabryka INTEGREEN jest najgorsza. NAJGORSZĄ FABRYKĄ JEST EMMETT,[usunięte przez moderatora]

sezonowiec

Ten Emmett to wielka bzdura [usunięte przez moderatora]

Johnny

No faktycznie, dwa razy w tygodniu po 4 godziny i sie dizwi ze na mieszkanie nie starczalo. NIe ktorym to sie wydaje ze jak tylko za granice wyjada to pracowac nie beda musieli...

Harry

Jeżeli Holbeach to tylko na fabryce Emmett z agencji A to B. Polecam!! Jeśli chodzi o inne fabryczki to w letnim okresie można zarobić dobre pieniądzę niestety w zimie i na jesień ludzie po 5 tygodni siedzą bez pracy. Dla wytrwalszych proponuje tam prace na polu bo dzienna stawka często przekraczała 200funtow/ akord oczywiście.

krzysiek

[usunięte przez moderatora] bylem z dziewczyną 2x w tyg pracowalem po 4h na mieszkanie nie starczalo a co dopiero na jedzenie! hamstwo oszustwo i ZABRANIAM tam pracowac bo dlugos narobicie sobie ! warunki tragedia , pomiatanie, wyklinanie itd!!!!! nie polecam!

Zostaw opinię o Intergreen UK - Holbeach

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intergreen UK