Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

KandydatNaPrezesa

Ile może zarabiać manager engagementu w Infosys a ile Head of SSC? Wg google Head Obecnie Head of Shared Services Center, zarządzającymi ponad 1000 pracowników może spodziewać się wynagrodzenia w granicach 50-90 tys. zł brutto. (usunięte przez administratora)

Agata
@KandydatNaPrezesa

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

pol

Umawiają się na drugi etap z czego nikt od ich zespołu nie dołącza, 0 kontaktu i profesjonalizmu. Nie polecam tej "profesjonalnej" firmy

Jumaha

A jak wyglada sytuacja u was z praca zdalna? Czy ktoś miał możliwość pracowania w infosysie ale z zagranicy? :)

Wiesia
@Jumaha

Nie dziecko, dla celów podatkowych musisz byc zameldowany w Polsce.

Jumaha
@Wiesia

Dziękuje Starszej Pani za odpowiedz. Nie pytałam o rezydencje podatkową. Pytałam o prace zza granicy. Może bardziej dopracuje pytanie. Czy na home office siedzicie w domu, czy ktoś próbował „podróżować” i pracował siedząc w innym kraju

Mr W

Widze ze temat kasy Lidl jest aktualny w kazdym korpo:) czytajac komentarze o kasach w lidlu i podwyzkach 2% nasuwa mi sie mi sie pytanie. Na jakich stanowiskach pracujecie? Czy zrobiliscie cos dla firmy poza swoimi obowiazkami (udzial w projektach, skroceniach procesu) ? W moim korpo tez nazekaja na podwyzki 2 % ludzie ktorzy nie wychodza po za granicy swoich obowiazkow. Pozdro korposwiry:)

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tymon

co dokladnie robicie w Infosys? jakie są stanowiska pracy? opis który Insofys ma na swojej stronie nie wiele mi mówi? na jakie stanowiska można aplikowac i czy firma potrzebuje bazodanowców?

lock stock smokin barrels

Czy zarobki rzędu 5500 brutto dla RtR Specialist with English są tu w ogóle do ugrania? Ktoś poniżej pytał się o przedział chyba ogólnie dla specjalisty, ale nie dostał odpowiedzi. Może mnie się uda.

@lock stock smokin barrels

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża.

lock stock smokin barrels
@Kasia

Niezależnie od wydźwięku dzięki za odpowiedzi tobie i userowi powyżej. Co do ciebie Kasiu, to mając takie podejście jak napisałaś skończysz pewnie jak większość z rozgoryczonych osób, które pisały tu o wadach tego pracodawcy. Zacznij myśleć trochę inaczej, bo rynek pracy bardzo szybko weryfikuje takie idealistyczne i skądinąd naiwne podejście. Mam już swoje lata, ale niezależnie od wieku jest jedna uniwersalna zasada - do pracy idzie się przede wszystkim z pobudek materialnych, a nie z jakichś irracjonalnych przesłanek typu "jak moimi umiejętnościami mogę się przydać pracodawcy". I nie, konkurencja nie jest duża, wręcz przeciwnie, zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi z pożądanym Infosys doświadczeniem - w przeciwieństwie do wiedzy o zarobkach, akurat tę informację mam z pierwszej ręki.

@Kasia

Infosys nie czarujmy się, nie docenia za bardzo pracowników. Już na pewno nie robią tego TL ani management. Ja na początku popełniłem błąd, więc moje zarobki są średnio-satysfakcjonujące. Przez co o karierze w Info już nawet nie myślę. A awanse i wyróżnienia niech nadal zgarniają siostry/kuzyni/wujkowie/sąsiedzi managerów.

@Tak

Co znaczy "nie docenia" ? Infosys to firma szanujaca pracownikow, a pensje są dostosowane do kosztów zycia w Łodzi i trudnosci pracy. Koszty utrzymania sa duzo nizsze niz w Krakowie czy Wawie nie wspominajac o zachodniej Europie . A co do trudnosci pracy, są one nieskomplikowane. W infosysie nie konstruujemy samolotów wiec trudno aby były wysokie zarobki ;) za to jest fajna atmosfera i praca w młodym i dynamicznym zespole ;)

Ren
@Kasia

Co do tej "fajnej atmosfery" to polemizowałabym. Sama byłam ofiarą mobbingu ze strony osoby, która miała za zadanie wprowadzić mnie w obowiązki. Widział to cały team, bo ta osoba potrafiła na mnie krzyczeć (nie, nie mówić podniesionym głosem- krzyczeć, doprowadzając mnie do płaczu), TL nie reagował w ogóle- tak, zgłaszałam ten problem. Musiałam potem zrobić sobie przerwę od pracy w ogóle. Słyszałam, że w innych teamach bywało różnie. Ja trafiłam bardzo źle, miałam znajomą pracującą w tym samym czasie która też trafiła nie lepiej.

On
@Ren

Widocznie była cieniasem skoro nie umialas tego zalatwic xDDDDDDDDDDDD

Co
@Kasia

Dwa zespoły w Info zaliczone, i o ile ludzie w tych zespołach byli na ogół ok, tak niesłowność i obłuda Team Leadów psuły wszelką atmosferę. Ja rozumiem, że korporealia, ale jak się rozmawia z dorosłym człowiekiem to się jednak oczekuję, że wywiąże się on że swoich słów. A tutaj TL swoje braki kompetencji próbują załagodzić obiecankami i mydleniem oczu. Ale jak TL zostaje siostra albo kuzynka i predyspozycje nie grają roli, to później jest konsternacja w zespole.

Marvelo
@Kasia

Kto by się chciał zatrudniać w hinduskiej firmie. Dla większości to jest bariera mentalna nie do przejścia. Standardy hinduskie nie są wysokie, ta kultura organizacyjna cechuje się niewyobrażalnym bałaganem i chaosem jakiego nikt nie widział na oczy.

@lock stock smokin barrels

Tak, jest osiągalna choć to raczej będą górne granice widełek. Z dwóch powodów. Po pierwsze proces RtR jest jednym z procesów, który najprościej "zoffshorować" np. do Indii, na Filipiny. Po drugie, co też wpływa na punkt 1, jest to proces non-language depandant. Nie wymaga języka innego niż angielski.

@lock stock smokin barrels

Specjalista RTR? 5500 to na zwykłej pozycji accountanta, myślę że możesz spokojnie proponowac ponad tys więcej ;-)

Klementyna
@Marvelo

Idz pracuj zatem do polskiej firmy janusza i grażyny, gdzie prócz max 4 tysi brutto na umowie śmieciowej w pakiecie dostaniesz (usunięte przez administratora)i drwiny gratis. Infosys ma o niebo lepsze standardy, oferuje mowy na czas nieokreslony co potwierdza fakt ze wiele osób wraca do nas po czasie a wiele załuje ze odeszło ale juz nie moga wrócic z róznych powodów.

Awans

Czy ktoś wie może jakie są widełki płac na JL3 i na jakie zarobki można liczyć przy po przejściu z JL2 na JL3? Dzięki za informacje i pozdrawiam:)

@Awans

JL2 podobno 3700 brutto, JL3 na Master Data specialist- 4300 brutto, w pozostałych JL3 typu Analyst czy Accountant 5000 -5500 brutto

@Karolajn_infosys

Natomiast są to tylko i wyłącznie orientacyjne kwoty. Najlepsze wyjście to złożyć cv i dowiedzieć się wszystkiego od HRow jako od rzetelnego źródła podczas rekrutacji- wtedy dokładnie mówią na jaką stawkę można obecnie liczyć.

@Karolajn_infosys

Chodziło mi o to, żeby dowiedzieć się na jaką podwyżkę mogę liczyć przy przejściu z JL2 na JL3. Dzieki za odpowiedzi.

@Karolajn_infosys

Od marca 2021 roku pracownicy sklepów Lidl zarabiają od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto na początku zatrudnienia. Dla porównania osoby na stanowisku kasjer-sprzedawca w Biedronce otrzymują od 3,2 tys. do 3,6 tys. zł brutto miesięcznie.

Kwiatuszek
@Awans

Przykro mi ale nie licz na wielką podwyżkę. Jeśli masz max z widełek na jbl2 to dostaniesz ok 7% z tej kwoty (mowa o podstawie). A jak masz mniej to wyrównają Ci do tej maksymalnej. Maksymalna kwota widelek jbl2 jest jednocześnie minimalną kwotą widelek jbl3 :) Awans wygląda fajnie tylko w CV... A późniejsze podwyżki to każdy wie jak wyglądają. Śmiesznie. Jeśli ktoś chce poczuć różnicę w wynagrodzeniu to musi złożyć wypowiedzenie i szukać szczęścia poza infosysem. Chyba, że trafisz na "oficjalne" awanse, a nie oferty wewnętrzne to skapnie Ci coś więcej...

Karolajn_infosys

@Nick dzięki za info. Niestety większość z nas kisi się w smutnych infosysowych warunkach. I raczej z tego co wiem, firma nie ma w planach nic zmieniać na lepsze.

@Karolajn_infosys

Mnie trochę dziwią warunki, ale bardziej podejście TL. Pracuję tu już dłuższy czas, staram się, ogarniam proces, w cokolwiek się da staram się angażować. Na tyle, na ile pozwala mój JL... Wyniki powyżej średniej, na awans perspektyw brak, nowych rzeczy się nie uczę, a z TL rozmowa, jakby moje odejście z firmy było niemożliwe.

@Awans

@Awans znam to również z autopsji. TL niestety nie są w stanie nic zaproponować ponieważ wszystkim rzadza managerowie i jeszcze wyższe szczeblem osoby, a tak naprawdę Indie. Większość osób u nas obecnie pracuje ponad 5 lat i wykonuje obowiązki ponad job level na jakim jest zatrudniona a i tak nikogo to nie obchodzi. Jeśli wykonujesz obowiązki nawet ponad swój level, to i tak dostaniesz ocenę średnia, a nie ponad przeciętna. Podwyżki co roku to np siedemdziesiąt zł netto, co nawet nie pokrywa inflacji... Po pięciu latach bon na sto zł do wybranych sklepów. Nie chce hejtowac,ale jestem przekonana że obecnie spośród łódzkich korpo warunki płacowe i pozapłacowe są najgorsze....

@Karolajn_infosys

To prawda, na lepszą ocenę czy jakieś wyróżnienie też nie ma co liczyć. Ręce opadają, bo skoro TL oczekuję od kogoś więcej i ta osoba robi więcej, to po prostu spełnia te większe wymagania. I największy paradoks, że awanse i wyróżnienia zgarniają nieraz osoby, które się nie angażują. Ale cóż, kumoterstwo rządzi w Info.

@Awans

Jest też trochę tak, że TL ma np. jedną ocenę powyzej średniej na cały zespół, gdyż najwyższy management w Indiach nie przyznaje więcej lepszych ocen- po prostu nie chcą wypłacać później wyższych podwyżek, które są właśnie wyliczanie na podstawie oceny...

@Karolajn_infosys

Nie podoba ci sie pensja to sie zwolnij. Indie nie musza wam niczego podwyzszac, zawsze moga zabrac procesy do siebie bo to wielki kraj z miliardem wyksztalconych ludzi gdzie ludzie z pocałowaniem reki przyjmą stanowisko po tobie. Nikt ci do pracy w infy nie zmusza, nie chcemy maruderów.

Lol
@wanda

Masz rację, ci wykształceni pracownicy z Indii swoją pracowitością, rzetelnością i sumiennością nakrywają polskich pracowników czapką. Co to będzie jak jakiś menadżer wysokiego szczebla z Indii wejdzie na gowork i przeniosą całe łódzkie BPO do Indii. O nie.

@Lol

Indie są bardziej rozwinięte technologicznie od Polski. Poczytaj sobie o indyjskim programie atomowym i arsenale nuklearnym a wy nie macie ani jednej nawet komercyjnej elektrowni atomowej. Natomiast nie o takich mowimy w infosysie bo nie jest to wysoka technologia tylko glownie proste procesy biznesowe wiec panienka po filologii po przeszkoleniu moje je robic wiec dlaczego mialyby byc super zarobki w tym? Nie wiem co masz na mysli piszac pracowitosc, rzetelnosc i sumiennosc - to są cechy niezalezne od rasy a od człowieka. Widac ze firmy nigdy nie prowadziles bo w biznesie liczy sie koszt, stabilne prawo a Indie są tanim krajem a infosys zdecydował sie na polske kiedys tylko dlatego ze byl niski koszt pracy i dobra jakosc i wtedy nie bylo szczucia na LGBT. Koszt pracy podwyzszają ciagle socjalisci z PIS rozbuchując programy socjalne i podwyzszajac pensje minimalne i nakrecajac druga najwieksza w UE inflację. Dodaj do tego nakręcanie spirali nienawisci wobec mniejszosci typu LGBT od 5 lat co powoduje negatywny obraz polski jako kraju wartego inwestowania. Wiec nie miej pretensji ze za jakis czas firma sie wyniesie bo firmy zawsze ida tam gdzie maja nizsze koszty bez utraty jakosci i bardziej przyjazne stabilne prawo.

Lol
@wanda

O czym Ty w ogóle piszesz. My nie mamy programu atomowego ani arsenału nukleranego, ale wy macie? :D I jaki to ma związek z zatrudnieniem w Infosys Poland?

@Lol

A ty o czym piszesz. Na jakiej podstawie wysuwasz wniosek ze infosys BPO Polska powinien podwyzszac pensje w firmie która jest firmą outsourcingową? Jak nie umiesz ekstrapolowac na infosys tego co napisalem w skali makro to nie jestes osobą do dyskusji ze mną. Skoncz studia moze jakeis najpierw a potem sie wymadrzaj ze swojego Pierdziszewa.

Maha
@wanda

Od zarobków przez politykę PiS i jeszcze w kontekście międzynarodowym - szczucie na siebie nawzajem. Czy naprawdę nie ma na tym forum admina, który potrafi zadbać o poziom dyskusji???? Żenujące Takie forma powstają tylko po to żeby nakręcać na siebie ludzi. Każdy może wybrać gdzie pracuje. Ofert na rynku wcale nie ma mało. Firmy szukają pracowników. Jeśli ktoś ma problem z jedną pracą idzie do innej i w tym zdaniu można zamknąć całe to forum. bawcie się dobrze

Aneta
@Awans

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Nordea nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Nordea zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża.

@wanda

No brawo, nie tylko poruszasz kwestie niezwiązane zupełnie z tematem, to jeszcze podzieliłeś Polaków i Hindusów na tle rasowym i ludzi ogólnie na tle orientacji seksualnej. Całkiem nieźle jak na tak wielce wykształconego i inteligentnego? człowieka. Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem po tych swoich studiach, bo ja nie napisałem, że Infosys powinien podnosić pensje pracownikom.

Peter Griffin

Czy w Infosysie jest jakiś dress code, czy raczej jak komu pasuje? Pytam serio, choć spodziewam się różnych odpowiedzi :)

minok
@Peter Griffin

za moich czasow (2018/19) zadnego dress code'u nie bylo

@Peter Griffin

W praktyce nie ma, choć średnio przyjść w dresach ;)

Sapacz

Hej. Na jakiej wersji SAP pracuje się w Infosysie? S/4 Hana czy starsza?

@Sapacz

To zalezy od klienta dziecko

Sapacz
@xxx

Dziecko to cię chyba w życiu ominie, bo na takiego buca/lampucerę nikt nie będzie tracił swojego cennego czasu, a tym bardziej genów. Jak reszta ludzi w info jest taka jak ty, to fajnie tam macie.

@Sapacz

Zależnie od klienta. Są klienci, u których nie ma SAPa, tylko inne systemy np. QAD.

Aga

Jak teraz wygląda u Was system pracy? Home office, czy z biura?

@Aga

Pewnie zależy od działu: home office, ale można też przychodzić do biura.

Student

Czy rozpoczynając karierę zawodową lepiej zdecydować się na pracę w F&A czy S&P? W której z tych domen prwca jest bardziej wymagająca i gwarantuje lepsze zarobki w przyszłości?

Kandydatka

Cześć, jakich zarobków mogę oczekiwać na stażu w Info? Z angielskim i hiszpańskim. Zależy mi przede wszystkim na doświadczeniu, ale chciałabym się zorientować jakie macie w ogóle stawki.

xyz

Wieczny bałagan. Notoryczne niepłacenie całej wypłaty, kantowanie na wszystkim co się da - urlopy, pensje, nadgodziny. Pracownik nie ma żadnych praw. Nie może nic wyegzekwować. Zdezelowany sprzęt na którym nic nie można zrobić. Nie można się doprosić o jakiekolwiek wsparcie techniczne. Radź sobie sam - ale normę musisz wyrobić. Nie ważne czy Ci komputer działa czy nie. Robienie na 2 czy 3 etaty za najniższą pensję. Ogromna rotacja pracowników - co powoduje wieczną frustracje klienta na niestabilność procesu bo nowe osoby są niewyszkolone gdy doświadczeni odchodzą. Hinduska korporacja, to chyba najgorszy typ korpo. Takiego chaosu to nigdzie nie ma. Traktują nas jak tanią siłę roboczą. Zabierają ogromną kasę od klienta za pracownika, a jemu dają najniższą krajową. Pracownik dostaje mniej niż 20% z tego co faktycznie płaci klient. Masz siedzieć cicho i być wdzięcznym za pracę. Ledwo się wyrabiasz, a jak Ci się to uda, to poprzeczka idzie w góre, albo ścinają FTE i zmniejszają obsadę. Istny mobbing i (usunięte przez administratora).

@xyz

Ja przyznam, że jestem już totalnie wypalony pracą w Info, tą dezorganizacją i bałaganem, za który konsekwencje spadają na mnie. Jeśli coś może pójść nie tak, to tak właśnie pójdzie. IT, HR, jak cokolwiek potrzeba to droga przez mękę. Mój blaszak ledwo ciągnie i praca to katorga. Dość powiedzieć, że 55% pracowników deklaruje chęć pozostania w firmie. Z tych, którzy nic nie deklarują to pewnie % niezadowolonych jest niedaleko 100%.

@Tak

A długo już tam pracujesz? W sensie ile można tam wytrzymać nie popadając w stan totalnego wypalenia? Rok, dwa?

@Monika

Pracuję tu prawie 2 lata. Czy to dużo, czy mało, to już kwestia indywidualna. Są ludzie, którym kariera w Info się układa dobrze. Ale do tego jak to w życiu trzeba mieć szczęście, trafić do odpowiedniego zespołu i na odpowiednich ludzi. A to nie jest takie łatwe.

lol
@Tak

ogólnie to mega bekowe bo dziś hydraulik z 2,3 rocznym doświadczeniem z palcem w (usunięte przez administratora) zarabia średnio 15-20k miesiecznie na własnej działalności. Nie wiem jak można chcieć być korposzczurem za 2-3k. smiechu warte.

@xyz

Twierdzenie "notoryczne niepłacenie całej wypłaty" jest po prostu nieprawdziwe. Nie ma takiej możliwości, by spółka wielkości Infosys nie wypłacała pieniędzy na czas, czy w całości. To jest akurat pewne - pensja jest zawsze 10 w pełnej wysokości. Nie wiem co ma sugerować powyższy komentarz, ale z pewnością w Infosysie nie ma sytuacji typu płacenie pensji "pod stołem". Ogromna rotacja - zgadzam się. Natomiast, choć nie jest to pocieszające, taka jest specyfika branży usług outsourcingowych, w obszarze któych działa Infosys. W każdej firmie z tego sektora jest rotacja. Reszta wpisu ma charakter emocjonalny, nie chciałbym się do niego odnosić.

@xyz

Ty udajesz ze pracujesz to firma udaje ze płaci. Wszystko w normie. Czego sie czepiasz? 80% ludzi przychodzi do pracy tylko aby odbębnić 8 godzin a nie pracowac solidnie.

Ekspert
@lol

Bzdurne porównanie. Hydraulik sam decyduje za jaka stawke pracuje. Korporacje dążą do maksymalizacji zysków i interesuje ich najtanszy kandydat bez straty dla jakosci. Hydraulika to co innego, wykonujesz zlecenie które ma słuzyc komus na lata a nie na miesiąc czy rok. Dlatego hydraulik ma prawo oczekiwac wiekszego wynagrodzenia.

Cześć, czy któryś z Infosów pracujących na drugą zmianę może potwierdzić informacje z ogłoszeń lub ewentualnie napisać czy i na jakich warunkach jest oferowany darmowy transport taxi do domu po pracy?

@Monika

Transport z pracy do domu w godzinach nocnych jest zapewniony.

Prawdziwy Infosysjanin. Dzień

Dzień dobry jestem rolnikiem posiadającym swój własny skrawek ziemi uprawnej. Hoduję buraki, a potem je przetwarzam na naturalny sok z kiszonych buraków. Wszystko szło w dobrą stronę bo miałem odbiorców i zbyt na te soki. Przez pandemię wirusa straciłem tychże odbiorców i brak mi środków na buraczany biznes. Moje pytanie jest takie: czy są przyjęcia do Was do firmy bo CV już złożyłem i czekam. Jakich zarobków mogę oczekiwać od firmy i czy mogę z nimi negocjować? Dodam, że jestem uczciwym i solidnym pracownikiem. Praca przy burakach zahartowała mnie jak najtwardszą stal.

uraburaszefpodwóra

Swego czasu zainteresowała mnie jedna z ofert na stanowisko specjalisty (nie w dziale programowania) i poważnie myślę nad aplikowaniem. Wiem że opinie o Infosys są różne, ale chyba spróbować nie zaszkodzi. Czy ktoś na forum może podzielić się wiedzą na temat widełek (pi razy oko, oczywiście) przy pracy w Info jako spec? Nie mam zbytniego rozeznania stricte na łódzkim rynku, a z tego co czytam na goworku, to w Info podstawą jest wynegocjowanie sobie pensji na start, bo potem może być z tym różnie.

Czy pensje w okolicy 15000 brutto dla Ops Heada i 10000 brutto dla Ops Managera to realne stawki w Infosysie?

Krystian Bystry and Kompany
@Kandydat

Podawanie pensji brutto to jak podawanie długosci członka wraz z kręgosłupem.

@Krystian Bystry and Kompany

No tak, ale czy za 15.000 brutto (czyli ok 10.000 netto) to w ogóle opłaca sie być tam managerem w Infy? Przecież to śmieszna pensja. Ciągle podobno tylko calle i updaty z pracownikami. I trzeba pracowników ustawiać:) Więcej można zarobić siedząc w domu.

mike
@Kandydat

10tys netto smieszna pensja? Człowieku, 90% infosysjanów dało by sie pochlastać za nią bo zarabia max 3tys netto . Za 10koła zyjesz jak król w pl, to ekwiwalent zarabiania 10tys euro w niemczech nie zapomnij ze zycie w pl jest czterokrotnie tansze niz na zachodzie. Super pensja.

Infosysowianka
@mike

Ja pracy w info już kilka lat i w ramach sprostowania - zarabiam więcej niż 3tys netto.

@Kandydat

10k brutto na stanowisku Ops Managera (job level 5B) jest spokojnie osiągalne, zwłaszcza jak przychodzisz z zewnątrz (wtedy można ponegocjować trochę ponad widełki, które są przy awansie wewnętrznym). Ale raczej nie więcej. 15k raczej nie ma szans na stanowisku managera w operacji. Client Operations Head (COH), jeśli ma job level 6, to może zarobić w okolicach kwoty 15k brutto. Ale jest stanowisko o dwa wyższe od managera. Dyrektorskie, używając polskiej klasyfikacji. To są stawki w zespołach operacyjnych (klienckich). W niektórych zespołach działających multikliencko, czy tzw. befs, stawki mogą być trochę wyższe.

Mr Bonus

Czy w Infosys'ie w Łodzi są bonusy roczne? Jeśli tak, to w jakiej wysokości?

Lutka
@Mr Bonus

Od znajomych słyszałam. że są, ale jak duże to nie wiem.

Aaaaaa
@Mr Bonus

Rocznych nie ma. Bonusy są min. 3. 2 półroczne i 1 świąteczny. Półroczny = 6x podstawa brutto x współczynnik oceny pracownika.

@Mr Bonus

Jak myslisz na starcie o bonusach to infosys nie jest dla ciebie. Idz sobie pracowac budżetówki sobie, tam masz trzynastki czternastki darmowe ciastka kawusię i inne pierdyliardy dodatków za pierdzenie w stołek 8 godzin za przybijanie pieczątek. Infosys jest dla ambitnych ludzi a nie dla oportunistów.

Rodak

Dlaczego Polacy to idioci? Przychodzi taki infosys do Polski i patrzy o można tutaj płacić 500 euro pracownikowi super! Jedziemy po klientów z NIemiec i Francji, Anglii i powiemy im że nie muszą już płacić pracownikowi u siebie 3000 euro/funtów. Zapłacą nam 1500 euro a my z tego 1/3 polskiemu pracownikowi. Brawo rodacy, że dajecie się tak d*m@ć, zamiast poprostu wyjechać i godnie żyć. Polak praca w korporacji i karta z debetem.

haha
@Rodak

Czy myslales przed napisaniem tego posta? Sugerujesz zeby firmy nie przychodzily do PL? Swietnie, bezrobocie skoczy do 20% wtedy. Powinienes zostac ekonomista.

@haha

tak na pewno skoczy do 20%, szczególnie dlatego że spada głównie dlatego że ludzie emigrują za granicę, zeszły rok był rekordowy. wyjechało 120-160 tys. ludzi - dane GUS. Liczba ludzi pracujący w Polsce się nie zmieniła, a bezrobocie spadło, więc?

??
@Rodak

Wyjazd, no dobrze. A kto będzie wzbogacał ten kraj. Moja praca dla obcego kraju, to wzbogacanie tego kraju. Moja praca dla Polski, to wzbogacanie Polski.

Pyra

Będę wdzięczna za opinie na temat pracy w Poznaniu.

Ann
@Pyra

Czy masz jakies info o pracy w Pzn?

Opinia o pracy w Poznaniu
@Ann

Centrum w Poznaniu jest byłym centrum firmy Mars. Infosys przejął to centrum. By dowiedzieć się o atmosferze, trzeba by poczytać o pracy w Mars w Poznaniu.

@Opinia o pracy w Poznaniu

Atmosfera w firmie padnie tak szybko, jak ludzie zobaczą gdzie się wpakowali. Przyjdzie okres rozliczeniowy, każdy dostanie po 2 procent podwyżki i nikt kumaty już nie zostanie. Jeśli ktoś liczy na wartościowe szkolenia itd to szkoda czasu i nerwów.

Emigrant
@Atmosfera

2 procent podwyzki to zle? Pracuje poza Polską i dawno nie dostałem podwyzki. Cieszylbym sie z 2 procent.

@Emigrant

2 procent to znaczy że twoja pensja się obniża patrząc na poziom wzrostu cen, każda firma która się szanuje powinna inflację wyrównać swojemu pracownikowi. A jeśli w ogóle nie dostajesz podwyżek to świadczy to tylko i wyłącznie o twoim pracodawcy.

Emigrant
@Atmosfera

Ja to rozumiem ze przez inflacje wyzsza niz podwyzka pensji moja sila nabywcza spada, ale dlaczego obowiazkiem prywatnej firmy ma byc rekompensowanie pracownikom inflacji? To jest zadanie rządu aby prowadzic taką polityke monetarną poprzez bank centralny aby zbijać inflację np podwyzszajac stopy procentowe. Bo obecne prawie zerowe stopy tylko napędzają wycofywanie pieniedzy z lokat i zwiekszenie popytu czyli inflację. Celem prywatnej firmy jest maksymalizacja zysku.

Prywaviaz
@Emigrant

Nie nie trzeba więcej informacji :) kierownik długo lize jaja ???

@Emigrant

Zadanie rządu zadaniem rządu. A twoja wypłata to twoja wypłata. Jesli z roku na rok dla ciebie zarabiać mniej to normalna sprawa i zadowolaja cię podwyżki rzędu 2 procent to życzę powodzenia w życiu, musisz być przeminimalista i pewnie dlatego musiałeś wyjechać albo jestes kolejnym przedstawicielem HR który próbuje ratować marne imię tej firmy.

Poszukiwacz
@Atmosfera

Mógłbyś w takim razie proszę napisać, jakie firmy na łódzkim rynku pracy nie są 'marne'?

BOSS
@Poszukiwacz

Pensje na łódzkim rynku sa dostosowane do kosztów zycia. W Łodzi zycie jest tanie wiec zarobki nigdy nie beda takie jak w stolicy. Na zachodzie ceny mieszkan, internet, opieki medycznej sa kilkakrotnie drozsze niz w PL dlatego pensje sa tez wyzsze.

Poszukiwacz
@BOSS

Twoja odpowiedź ma się trochę nijak do mojego pytania. O ile nie uważam, że Infosys to zły pracodawca, dla wielu osób wręcz przeciwnie - dobry lub bardzo dobry, to moja kariera w Infosys nie ułożyła się najlepiej i z powodu braku perspektyw rozważam zmianę pracodawcy. Stąd moje pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.