Polskie Centrum Marketingowe

Lublin

Opinie o Polskie Centrum Marketingowe

aga

a to oni jeszcze istnieja? Mialam tam mozliwosc pracy kilka lat temu, szczerze? Bylam niezadowolona, projekty ciezkie i duzy nacisk na sprzedaż, jak nie udalo ci sie sprzedawac to wysylali cie do domu bo nie robisz normy, bzdura

lola

to fakt trzeba przyznać że ta firma jest bardziej znana i ewentualna praca u nich to byłby super mocny atut w cv, ale też słyszałam że jest sporo osób na jedno miejsce chętnych do nich do pracy i dość ciężko się dostać do nich, takie krążą plotki. licze że u was się tutaj dowiem na forum ile jest w tym prawdy i ewentualnie powiecie jak się tam dostać do roboty. liczę na was

misia

też mi się wydaje, ż ejest tak jak pisze @jeronimo, bo to już jest wieksza firma i jedna z poważniejszych tak naprawde, więc sami możecie zobaczyć jak wygląda tutaj praca. Co do specjalistów to na pewno mają restrykcyjne warunki pracy i wydaje mi się, ze z rekrutacja u nich ni jest wcale tak łatwo jednak.

jeronimo

Od 1994 roku Spółka świadczy outsourcingowe usługi BPO w komunikacji bezpośredniej. Jeżeli chodzi o możliwość zatrudnienia w tej spółce to głównie liczyć można na zatrudnienie w call center w którym potrzebują chyba dość często nowych osób, bo te bardziej doświadczone często odchodzą chcąc się rozwijać

?

oddział w Lublinie został zamknięty w lipcu 2013, niektórzy pracownicy nadal nie otrzymali zaległych pensji, szczególnie Ci z um cywilno-prawnymi... z Wwą brak kontaktu, o świadectwie pracy (Ci bez UoP) mogą zapomnieć..

ble

nie płacą

Najgorsza praca jaka znam !!!!! [usunięte przez admina] jakich malo. Placa grosze bo 7.5 i wymogi jak bys zarabial 15 na godzine. Nie mila atmosfera ludzie fałszywi .Znawcy telesprzedaży " Trenerzy" traktuja sie jak by byli Bogami a sa [usunięte przez admina] ktorzy mysla ze cos potrafia! Nie polecam pracy w skali od 1 do 10 2.

PCM w Lublinie to DNO. Awansują tylko przydupasów i włazid*pków - reszta, nawet jak dobrze pracuje, jest pomiatana. Z mojej grupy (kilkanaście osób) zrezygnowali prawie wszyscy, i to zanim skończył się okres karencji po szkoleniu. O czymś to chyba świadczy.

praca stresująca

Słowa kojarzące się z Polskie Centrum Marketingowe solidna, profesjonalna, rozwojowa, lekko stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam na bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przede wszystkim wygadani bo tego wymaga ta praca.Są to osoby młode i ambitne, bardzo kontaktowe. Najbardziej podobała mi się atmosfera i świetne warunki pracy

PCM - Lublin

Bardzo dobra firma, pracuję tu już pół roku, oddział Lublin, i jestem bardzo zadowolony, stawka początkowa 10pln/h teraz mam 12,80pln/h + opieka medyczna w Luxmedzie, więc jest super, do tego jeszcze dobre prowizje. Polecam. Praca trochę stresująca ale też wspaniała jak na Lubelskie warunki.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca,wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .słabą Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .fałszywi Od jakiej stawki można negocjować pensję?7złna h Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .kawa Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... ludzie

Zostaw opinię o Polskie Centrum Marketingowe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum Marketingowe