Opinie o Easy-com w Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Easy-com. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Easy-com na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easy-com w Góra

ŻENUŁA Nowy wpis

Miał być global , a jest silver Nie polecam tego dostawcy , lepiej dołożyć kilka zł więcej i mieć problem z głowy Nie pozdrawiam tfuu

Twój stary Nowy wpis

Internet do wyjebania nawet w gierkę nie idzie pograć (usunięte przez administratora) 200pingu zrywam umowę z wami internet (usunięte przez administratora)

Lidia Nowy wpis

Tyle problemów tutaj było, chyba wszyscy prawie narzekacie w komentarzach, czy coś się poprawiło w działaniu Internetu? Mam kilka sieci do wyboru i naprawdę nie wiem, co zrobię.

Ok

Katastrofa

Leszek
@Ok

Chodzi ci o działanie internetu, bo sporo osób się na to żali. Nie możesz zgłosić reklamacji? Za zwolnienie transferu albo przerwę w dostawie powinni ci zwrócić kasę z abonamentu. Ja tam bym próbował.

oleg Nowy wpis
@Leszek

Mo właśnie. Trzeba wysłać oficjalne pismo i opisać problem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Easy-com? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R2
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Jarek ogarnia dobre opinie

Dzień dobry, co pół godziny w naszym domu jest awaria, proszę o naprawę, pozdrawiam Jarek

shrek

usuńcie ten internet i tak nie działa.

ptrad
@shrek

Potwierdzam

TheKubxx

Zaraz się tam przejdę, bo co pół godziny wywala mi internet. nie polecam

ptrad

Cały czas zacina

Username

Straszne wifi. Nie dość ze strasznie ładuje to często wifi nie działa. Nie polecam nikomu. Najgorszy internet

Jarosław
@Username

Próbowałeś może ustalić z dostawcą internetu, dlaczego WIFI tak słabo działa w Twoim przypadku. Możesz mi to wyjaśnić bo nie bardzo rozumiem teraz, jak rzeczywiście to wygląda? Bądź tak uprzejmy i napisz, czy podejmowałeś jakiekolwiek rozmowy w tym zakresie?

Username
@Jarosław

pal gume szczylu

zdenerwowany
@Jarosław

mi powiedzieli ze kabel mam wymienic wym,ienili i jest jeszcze gorzej

zdenerwowany

to jest jakis dramat w nic pograc sie nie da z lekcji wyrzuca nie polecam nikomu zwłaszcza osobom z nadcisnieniem

tfuj stary

powinienem mieć 20 pobierania a mam 3 poprostu rzyg.

klient

Często nie działa nie można nic zrobić

Użytkownik

(usunięte przez administratora) nie internet. Najgorszemu wrogowi nie polecam internetu od nich

Gamer

Dość częste awarie nie polecam dla graczy.

Gracz

Mam dzisaj turniej w grze a te dziady wyłączyli mi internet na konsoli a wszędzie działa normalnie

Tajemniczy Gamer

Jestem graczem gier typu fortnite,csgo itp. Wszystko było dobrze ale nagle mam takie lagi że się nie da grać. Proszę to szybko naprawić

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Easy-com? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Easy-com - Góra

Easy-com