Opinie o Nowohuckie Centrum Kultury Kraków w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nowohuckie Centrum Kultury Kraków, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowohuckie Centrum Kultury Kraków w Kraków

Michał Nowy wpis

Czy centrum prowadzi aktualnie przyjęcia ?

Ania Nowy wpis

Czy istnieje możliwość zatrudnienia w centrum? Jakie wykształcenie jest potrzebne?

Zawiedziony 2019 Nowy wpis

A szmat (usunięte przez administratora) kpina państwo w państwie pracują tam koledzy i koleżanki kierownika okropni ludzie!!!!

Niki Nowy wpis

Skoro centrum ma bardzo dobre opinie w internecie, dobrze sie pracuje i dlatego rzadko tu ludzie piszą.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda praca w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

wandeczka

zgadzam się z @walentynka23, kierownik nie jest wieczny a praca w tym miejscu może dać dużo satysfakcji. Ciekawa jestem, czy NCK Kraków podpisuje z pracownikami umowę o pracę, czy zatrudnia na innych warunkach??

skobry

Nowohuckie Centrum Kultury.. To kpina Pan kierownik [usunięte przez moderatora] uważa sie za boga , nie szanuje ludzi . Ma niską kulture osobista,jest wulgarny. To tyle na temat pracy w nck-u tzn. temat atmosfery....

Słowa kojarzące się z Nowohuckie Centrum Kultury Kraków (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków: Najbardziej nie podobało mi się w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków:

Zostaw merytoryczną opinię o Nowohuckie Centrum Kultury Kraków - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowohuckie Centrum Kultury Kraków