Nowohuckie Centrum Kultury Kraków

Kraków

Opinie o Nowohuckie Centrum Kultury Kraków

wandeczka

zgadzam się z @walentynka23, kierownik nie jest wieczny a praca w tym miejscu może dać dużo satysfakcji. Ciekawa jestem, czy NCK Kraków podpisuje z pracownikami umowę o pracę, czy zatrudnia na innych warunkach??

skobry

Nowohuckie Centrum Kultury.. To kpina Pan kierownik [usunięte przez moderatora] uważa sie za boga , nie szanuje ludzi . Ma niską kulture osobista,jest wulgarny. To tyle na temat pracy w nck-u tzn. temat atmosfery....

Słowa kojarzące się z Nowohuckie Centrum Kultury Kraków (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków: Najbardziej nie podobało mi się w Nowohuckie Centrum Kultury Kraków:

Zostaw opinię o Nowohuckie Centrum Kultury Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowohuckie Centrum Kultury Kraków