Jeromino Martins Dystrybucja S.A.

Biedronka

Opinie o Jeromino Martins Dystrybucja S.A.

eryk

Spodziewałem się tutaj nie wiadomo jakich opinii ale widzę, że wątek chyba nie jest za bardzo popularny. Ale jeśli ktoś potrafi mi tutaj pomóc to powiedzcie czy trudno dostać się tutaj na jakieś kierownicze stanowisko? Interesuje mnie nawet wyjazd do Hiszpanii :)

magazynier

NIE POLECAM PRACY W Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. A Ty admin naucz się poprawnie pisać nazwę firmy. JERONIMO MARTINS a nie "Jeromino"

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Jeromino Martins Dystrybucja S.A.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Jeromino Martins Dystrybucja S.A. - Biedronka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeromino Martins Dystrybucja S.A.