PHU "Now-Et"

Świdnica

Opinie o PHU "Now-Et"

Gula

Wypowiedź "Pawełka " to opinia wydana przez samego szefa albo syna szefa nie jest tak jak mówi na rozmowie kwalifikacyjnej ,cały czas trzeba mieć się na baczności bo szef patrzy jak by cię wykiwać i mieć frajera do roboty. Wszystkich traktuje jak niewolników do ciężkiej pracy za psie pieniądze.Nadgodziny płaci magazynierom za stawkę 10zł. za godzinę, brak ekwiwalentu za pranie brak ciepłych posiłków w magazynie z temperaturą 6 stopni i ciepłej odzieży którą powinien dać magazynierom.Kierowcy są odpowiedzialni za samochód , kasę,towar który wożą i jeśli uszkodzą nawet nie z własnej winy to i tak najczęściej muszą za to zapłacić.Co innego masz na umowie a co innego dostajesz do ręki , premia jeżeli ma dobry humor i nie podpadłeś to na drobne możesz liczyć.Pracownicy kapują jeden na drugiego jak nie szefowi to synkowi.

Pawełek

Muszę się nie zgodzić z przedmówcami, albo coś się w firmie pozmieniało bo nie mam takich negatywnych skojarzeń. Jeśli robi się nadgodziny to nic nie jest przed nikim zatajane, wszystko jest wyjaśnione na rozmowie kwalifikacyjnej jak wygląda system pracy w firmie. Stawki również są ustalone na rozmowie, więc nie ma co narzekać na zarobki, bo są z góry wiadome przy przyjęciu się do pracy. Nic nie jest ukrywane i wszystko jest jasne po rozmowie, ale jeśli ktoś myśli że pójdzie do pracy w której nic się nie robi lub pije kawę przez połowę zmiany to zły adres. Szef jest konkretny i wymagający i takich też ludzi lubi. "Co byś nie zrobił zawsze jest coś nie tak" - tu też się nie zgodzę, pomyłki zdarzają się każdemu, a wytknięcie jej nie oznacza żeby to brać do siebie, tylko żeby się poprawić i nie robić takich błędów na przyszłość, to chyba oczywiste. Ogółem jeśli wykonuje się swoją pracę dobrze to wszystko jest ok i nikt się nie czepia, a wtedy ze wszystkim idzie się normalnie dogadać.

Witek

ta firma to parodia firmy, dno totalne. Nie polecam z całego serca. Ps uwaga na synka szefa lubi hazard, pozyczac pieniadze i chlopców.

Karol

Obóz pracy czyli od rana do wieczora + brak nadgodzin. Najlepszy jest ten młody szef Piotr uzależniony od gier w kasynach który od wszystkich pożycza pieniądze. Nie polecam szkoda nerwów. Wyzysk i łamanie kodeksu pracy a kazdy udaje ze jest ok bo jak sie nie podoba to do widzenia.

Szczepan

Odpowiadam [usunięte przez moderatora]. od rana do nocy i bierzesz marne grosze, poza tym co byś nie robił zawsze jest coś nie tak, ta firma to parodia firmy. Do momentu kiedy ja pracowałem było tylko coraz gorzej, więc wyobraź sobie jak musi być teraz. Szkoda nerwów i czasu na ten bajzel.

misiu

Potwierdzam to co kolega napisał wcześniej, dodam jeszcze że wszędzie sami oszuści i kłamcy nie można wierzyć nikomu. I uwaga na [usunięte przez moderatora].

gość

syf, syf , brak regulaminu pracy, katastrofa

Zostaw opinię o PHU "Now-Et" - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "Now-Et"