INVAR Integracje Sp. z o.o.

Sieradz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o INVAR Integracje Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVAR Integracje Sp. z o.o.

lak

jak na rozwiązania teletechniczne to moim zdaniem mało

pawel

pracowalem w tej firmie tylko 3 miesiace. za taka prace powinni placic co najmniej 3.500 zl anie marne 1300 zl plus 500zl diety , to wychodzi niecale 6 zl za godzine zenada

alek

Invar nie płaci pensji ani nie płaci za faktury, wiecznie jacyś dostawcy o kase się upominają albo komornicy.

Wściekły

Fakt, kant straszny. Warunki noclegowe katastrofalne. Stare zużyte łóżka wojskowe i materace. Brak dostępu do toalety bo kierownicy zrobili sobie prywatną i zabrali klamkę żeby robole nie wchodziły. Na 12 ludzi jedna łazienka. Premia zabierana nie wiadomo za co. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Teraz nie płacą już za nic.

anonim

To żarty, a nie warunki zatrudnienia. Jeśli ktoś podpisuje umowę to znaczy że zgadza się na rażąco niską pensję - to fakt. Niestety w umowie nie wspominają słowem o pracy w nadgodzinach za, które nie płacą i nie pozwalają na ich odbiór.

anonim

slaba pensja

Zostaw opinię o INVAR Integracje Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVAR Integracje Sp. z o.o.