INVAR Integracje Sp. z o.o.

Sieradz

Opinie o INVAR Integracje Sp. z o.o.

lak

jak na rozwiązania teletechniczne to moim zdaniem mało

pawel

pracowalem w tej firmie tylko 3 miesiace. za taka prace powinni placic co najmniej 3.500 zl anie marne 1300 zl plus 500zl diety , to wychodzi niecale 6 zl za godzine zenada

alek

Invar nie płaci pensji ani nie płaci za faktury, wiecznie jacyś dostawcy o kase się upominają albo komornicy.

Wściekły

Fakt, kant straszny. Warunki noclegowe katastrofalne. Stare zużyte łóżka wojskowe i materace. Brak dostępu do toalety bo kierownicy zrobili sobie prywatną i zabrali klamkę żeby robole nie wchodziły. Na 12 ludzi jedna łazienka. Premia zabierana nie wiadomo za co. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Teraz nie płacą już za nic.

To żarty, a nie warunki zatrudnienia. Jeśli ktoś podpisuje umowę to znaczy że zgadza się na rażąco niską pensję - to fakt. Niestety w umowie nie wspominają słowem o pracy w nadgodzinach za, które nie płacą i nie pozwalają na ich odbiór.

slaba pensja

Zostaw opinię o INVAR Integracje Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVAR Integracje Sp. z o.o.