ZAKŁAD BUDOWLANY HENRYK MOCNY

Błaszki

Opinie o ZAKŁAD BUDOWLANY HENRYK MOCNY

Nie wazne

Uwazajcie na ta firme. Oni wykorzystuja pracownikow zapierdalaja po 15 h dziennie nawet w soboty robia duzo godzin. Pracownicy nie maja czasu dla swoich rodzin. Majster nie potrafi sie zbuntowac bo boi sie wywalenia z roboty. Ogolnie szefostwo ma gdzies to ze pracownicy maja swoje rodziny i swoje sprawy.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie ZAKŁAD BUDOWLANY HENRYK MOCNY? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ZAKŁAD BUDOWLANY HENRYK MOCNY - Błaszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD BUDOWLANY HENRYK MOCNY