Hotel "Białowieski"

Białowieża

Opinie o Hotel "Białowieski"

Dariusz D.

Witam. Pracowałem dla tego pracodawcy. Odpowiadała mi pensja i styl pracy. Oczywiście wcześniej pracowałem u siebie na własnej działalności i musiałem fruwać a nie biegać żeby zarobić więcej grosza. Szanuje czyjąś własność i dorobek lat pracy. Może dlatego rozumiem wymagania. A jeszcze dodam że wcześniej jako dziecko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em na wsi na roli - tak więc praca u państwa CZ. była dla mnie odpoczynkiem.

walczykowski
użytkownik zarejestrowany

bardzo fajny hotel, możliwe są tam też np. organizowanie wesel itd co znacznie poszerza horyzonty takiego miejsca, uważam, że należy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oni właśnie to robią, poza tym piękne i zadbane miejsca z dobrą obsługą :)

Palacz

Nie jest źle. Nie biją (jeszcze). Jak tam robiłem to średnia roboli była 3 miesiące, a potem won, bo się domagał zaległych nadgodzin albo sam się zwalniał bo nie widział już gdzie jest brama a gdzie kotłownia. Na szczęście pracuję zdala od białowieskiego ale już żaden z moich kolegów tam nie pracuje. Podobno nawet niezniszczalnego Kierownika wypieprzyli. On to miał nerwy - chyba z 10 lat z nimi pracował.

obserwator

praca wykańczanie człowieka! zapiernicz przez 10 godzin, bez możliwości przerwy jakiejkolwiek! wszystko robione jest biegiem! atmosfera jest bardzo nerwowa, ponieważ stałych pracowników jest 5-6 , a nowi ciągle pytają, bo nowych jest często i ciągle, każdy o normalnych zmysłach ucieka. bardzo odradzam pracę tam, właściciele nie mają żadnego szacunku do pracowników. najbardziej razi kiedy są bardzo wymagający (zabraniając przerw, wymagając ciągłego biegania) sami nie wywiązują się z niczego, jest rażący brak środków czystości, nie ma szufelek, ściągaczek, ciągły deficyt płynów. personel kuchenny biegnie na zmywak, gdzie często pracuje do godz 2 w nocy, czy taki personel, zmęczony i bez praw może dobrze obsługiwać kuchnię? bardzo podziwiam kobiety tam oracujące!!

@obserwator 23.10.2015 11:48

10 godzin to oczywiście jak Ci się poszczęści hehehe

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Hotel "Białowieski"? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Hotel "Białowieski" - Białowieża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Białowieski"