Opinie o Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny w Białowieża

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny w Białowieża

Były( na szczęście )Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy z tym pracodawcą. Pan C. nie ma żadnego szacunku do pracowników jak i każdy kierownik tam pracujący. Pogarda do drugiego człowieka, zatrudnianie bez prawdziwej umowy, niewypłacanie wynagrodzeń i przy tym wysokie wymagania ( brak czasu na przerwę, praca ponad siły). Osoba jest "zatrudniana" na jedno stanowisko, a zakres jej pracy dotyczy całego hotelu, od pracy na kuchni, przez wykonywanie zabiegów w SPA, sprzątanie hotelu, wykonywanie prania, po pracę na recepcji i dyżury na basenie. Oczywiście wszystko za najniższą krajową( na czarno) która nie jest w pełni wypłacana pod byle pretekstem. Umowy, które daje pracodawca są fikcją, pracownicy mają potrącony podatek, a po jakimś czasie okazuje się, że nawet nie są zgłoszeni do ZUSu i nie są ubezpieczeni. W hotelu pracują głównie pracownicy z Ukrainy oraz Białorusi, którzy są w trudnej sytuacji i nie mają wiele możliwości życiowych, na czym żeruje pracodawca bo Ci ludzie nie mają lepszej perspektywy. To straszne i zastanawiające, że takie miejsce o takich standardach pracy funkcjonuje w dzisiejszych czasach i żadna Instytucja nic z tym nie robi. Cieszę się, że opuściłem to miejsce i ten rozdział jest już za mną. Szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Szkoda czasu oraz zdrowia.

Maria Nowy wpis

Nie ma pracy idealnej i to jest pewne. Nie jest to też praca dla wszystkich. Każdy ma inne kompetencje i potrzeby. Pracowałam ponad rok. Owszem właściciele mają swoje wymagania, czasem dziwne, ale w końcu to ich własność. W czasie mojej pracy atmosfera na recepcji i wśród pokojowych była dobra. Kontakt z pozostałymi działami raczej różny, ale trochę asertywności wystarczyło, aby nie dać sobie wejść na głowę. Do tego duża doza uprzejmości, nie tylko do klienta, ale i do współpracowników i można było liczyć na to samo w drugą stronę. Może nie było bardzo łatwo, ale też nie była to najgorsza praca jaką miałam. Pensje zawsze najniższe i ewentualne dodatki "pod stołem", ale umówmy się w tej okolicy nie ma jakiegoś olbrzymiego rynku pracy. Niestety na recepcji częste zmiany. Najpierw nawet pozytywne, a w tej chwili niestety nie wiem.

Maja Nowy wpis
@Maria

No właśnie to, że wlatuje pod stołem może zdawać się krzywdzące niestety. :/ No ale tak jak piszesz skoro lepszych alternatyw nie ma... Sama nie wiem Ty to oceniasz pozytywnie czy negatywnie, bo trudno zinterpretować? Polecasz?

Maria Nowy wpis
@Maja

Nie oceniam pozytywnie takiej praktyki, ale alternatywą jest zmiana pracy. Nie każdy i nie w każdej sytuacji może sobie na taki luksus pozwoli. Dla niektórych ważniejsze jest, że w ogóle jakieś dodatkowe pieniądze wpadną. Natomiast samą pracę wspominam w zasadzie dobrze.

Kandydat ????

Dzwoniłem do hotelu pana M.C. Na wstępie ignorujący ton.Na moje pytania -odpowiedź, brzmiała To ja decyduje o czym będziemy rozmawiać. Po tym bardzo nieprzyjemnym kontakcie powiedziałem że wystawie negatywną opinię. Zostałem zastraszony prawnikiem .Szczyty niekompetencji, braku kultury i po prostu brak słów. Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę!!

Ratownik
@Kandydat ????

Może na basen się starałeś? Oni tam (usunięte przez administratora) cyrk robia. Byłem z rok temu,było 7 kandydatów w tym ja jedyny miałem uprawnienia. Wzięli jakiegoś dupoliza bez uprawnien. A dodam że tamtejszy ratownik nie wiedział co to jest AED...

Barker
@Ratownik

Czy mogę napisać do Ciebie w sprawie pracy jako ratownik wodny?

Wiktoria
@Barker

A w tej firmie próbowałeś może swoich sił? :D Ciekawi mnie jak teraz wygląda rektuacja, czy podobnie tak jak mówi @ratownik

Karol

Czy w firmie jest nieprzyjemna atmosfera ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Nerwowa atmosfera, brak szacunku i olewczy stosunek do pracownika zarówno ze strony pracodawców jak i niektórych współpracowników, bałagan i brak organizacji. Nie polecam tego miejsca pracy.

Witam Zastanawiam sie nad praca kosmetyczki w tym hotelu ale po opiniach nie wyglada to dobrze .

Dariusz D.

Witam. Pracowałem dla tego pracodawcy. Odpowiadała mi pensja i styl pracy. Oczywiście wcześniej pracowałem u siebie na własnej działalności i musiałem fruwać a nie biegać żeby zarobić więcej grosza. Szanuje czyjąś własność i dorobek lat pracy. Może dlatego rozumiem wymagania. A jeszcze dodam że wcześniej jako dziecko (usunięte przez administratora) em na wsi na roli - tak więc praca u państwa CZ. była dla mnie odpoczynkiem.

walczykowski

bardzo fajny hotel, możliwe są tam też np. organizowanie wesel itd co znacznie poszerza horyzonty takiego miejsca, uważam, że należy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oni właśnie to robią, poza tym piękne i zadbane miejsca z dobrą obsługą :)

Palacz

Nie jest źle. Nie biją (jeszcze). Jak tam robiłem to średnia roboli była 3 miesiące, a potem won, bo się domagał zaległych nadgodzin albo sam się zwalniał bo nie widział już gdzie jest brama a gdzie kotłownia. Na szczęście pracuję zdala od białowieskiego ale już żaden z moich kolegów tam nie pracuje. Podobno nawet niezniszczalnego Kierownika wypieprzyli. On to miał nerwy - chyba z 10 lat z nimi pracował.

a masz choć jedną legalną przerwę, gdzie możesz usiąść i zjeść jak człowiek? na 8 godzin pracy kodeks przewiduje 20 minutową przerwę. gdzie pracownicy np kuchni ją mogą spędzić? jest cieżko i nie przestrzega się żadnych praw! nawet legalnej palarni nie ma!

obserwator

praca wykańczanie człowieka! zapiernicz przez 10 godzin, bez możliwości przerwy jakiejkolwiek! wszystko robione jest biegiem! atmosfera jest bardzo nerwowa, ponieważ stałych pracowników jest 5-6 , a nowi ciągle pytają, bo nowych jest często i ciągle, każdy o normalnych zmysłach ucieka. bardzo odradzam pracę tam, właściciele nie mają żadnego szacunku do pracowników. najbardziej razi kiedy są bardzo wymagający (zabraniając przerw, wymagając ciągłego biegania) sami nie wywiązują się z niczego, jest rażący brak środków czystości, nie ma szufelek, ściągaczek, ciągły deficyt płynów. personel kuchenny biegnie na zmywak, gdzie często pracuje do godz 2 w nocy, czy taki personel, zmęczony i bez praw może dobrze obsługiwać kuchnię? bardzo podziwiam kobiety tam oracujące!!

@obserwator

10 godzin to oczywiście jak Ci się poszczęści hehehe

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Hotel "Białowieski"? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny - Białowieża

• Jak się pracuje w Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny?

Zobacz opinie na temat firmy Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Nature Travel sp.j. Marek Czarny Joanna Sorko Czarny
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wyszyńskiego 2/1 lok. 204
    15-888 Białowieża