Urząd Miejski - Kościan

Kościan

Opinie o Urząd Miejski - Kościan

gostynek
użytkownik zarejestrowany

jeżeli nie wypowiadają się tutaj ludzie to raczej jest oznaką tego, że są zadowoleni ze sposobu, w jaki miasto jest gospodarowane itp. także jak dla mnie tor raczej plus

Anita
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Urząd Miejski - Kościan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna , uczciwa , rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . bardzo dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .celujący Od jakiej stawki można negocjować pensję? 700 zł Najbardziej podobało mi się w Urząd Miejski - Kościan: praca w zgranym i wesołym zespole Najbardziej nie podobało mi się w Urząd Miejski - Kościan:

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Urząd Miejski - Kościan - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski - Kościan