ATJ Lingwista

Opinie o ATJ Lingwista

Rafał F.

Pracodawca oszukuje pracowników, często praca bez umowy, wykorzystywanie pracownika, wypłaty z opóznieniem i w ratac , nadgodziny, mobbing, oszukują fiskus i ZUS, córka szefowej Monika V traktuje ludzi jak śmiecie często zmieniając zdanie o tym co się robi, totalny haos w papierach. Szefowa odzywa się do pracowników wyzywając od (usunięte przez administratora), brak jakiejkolwiek kultury. Nie polecam 100 procentach inspekcja pracy tylko ich lubi

mr

Nie polecam-pensja niska,przychodzi z opóźnieniem,szef oszukuje pracowników i fiskusa,wyzysk.Plus naganne relacje na linii szef-pracownik.

atj lingwista

Nie polecam, niskie zarobki, żadne perspektywy rozwoju, nadgodziny,

margaret

Nie Polecam

Zostaw opinię o ATJ Lingwista - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATJ Lingwista