artegence Sp. z o.o.

Opinie o artegence Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

Opinie dodane jakiś czas temu odnośnie pracy w Warszawie raczej mieszane. Wspominaliście o dużej rotacji, jak jest teraz? Bo aktualnie ofert pracy brak więc czy to świadczy o stabilizacji zatrudniania?

Lolek

Moje doświadczenia są takie, że nie jest źle a wręcz przeciwnie. Z tego co pamiętam w Artegence zawsze panowała fajna atmosfera i pracowałem z fajnymi ludźmi, a to bardzo ważne. Dużo indywidualistów, ale to chyba normalne w agencji reklamowej? Zarząd - spoko, mocno empatyczny. Ogólnie bardzo miło wspominam prawie dwa lata spędzone w Arte.

gakaiao
użytkownik zarejestrowany

niestety też o tym słyszałem, ale terz firma jeszcze stawia na ludzi i organizuje różnego rodzaju szkolenia językowe właśnie, wiec to nie jest jeszcze warunek nie do przeskoczenia.

aro

Firma nastawiona na młodych, którym nie trzeba dużo płacić. Jedyne co moim zdaniem daje to możliwość rozwoju (i to głównie tym co nie mają żadnego doświadczenia. Mizerne wynagrodzenie, mnóstwo darmowych nadgodzin, bałagan. Olbrzymia rotacja - projekt się kończy, to wywalają pracowników. Generalnie dla zarządu jesteś śmieciem... Acha ale w zespołach fajna atmosfera. Młodzi, dynamiczni...

...

Duża rotacja, non stop szukają pracowników. Dość krótkowzroczna polityka zatrudniania: zwalniają po skończeniu projektu, potem brakuje im doświadczonych ludzi. Nie dotrzymują obietnic, mimo wcześniejszych ustaleń, o tym, że umowa nie zostaje przedłużona pracownik dowiaduje się ostatniego dnia.

lukas

Brak życzliwej komunikacji, traktowanie grafikow jak przedmioty i maszynke do robienia kasy - to cechy tej firmy. Nie polecam.

robak

Jedna ze słabszych firm w jakich zdarzyło mi się pracować. Dużo PR i zachwytów jacy jesteśmy wspaniali. Wymagania mają na start ogromne tymczasem w pracy nie używa się tego o co pytają, dodatkowo płacą za te wymagania naprawdę słabo. Ciekawe problemy rozwiązują 2 może 3 osoby w firmie a reszta dostaje zwykle klepanie kodu. Atmosfera nie była fajna: częste szukanie winnego nawet na siłę, PR nie może porozumieć się z programistami, architektami częste spory. Moja ocena: praca fatalna, młodzi programiści z małą wiedzą mogą się sporo nauczyć (i takim osobom polecam bo fajne portale robią i można zobaczyć jak to wygląda) zaawansowanym szybko się znudzi, płaca bardzo słaba.

widoczna bardzo

Ani gnębienie ani wykorzystywanie. Normalna praca. Dużo się nauczyłam. Sporo kreacji i PR, ale to taka branża, mi się nawet bardzo podobało

orange137@wp.pl

A może coś wiecej na temat artegence. Czy praca w tej firmie to wykorzystywanie a moze gnebienie pracownika?

pracowalem przez jakis czas

Mnóstwo PR-u, grafików, medialnej papki, szumu i zachwytu nad sobą. Całkiem fajna atmosfera. Praca idealna dla studentów.

byly pracownik

stado[usunięte przez moderatora] kreatywnych i innych tumanow. duzo gadania, planowania, zarzadzania i szacowania. nie podobalo mi sie.

Zostaw opinię o artegence Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie artegence Sp. z o.o.