artegence Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o artegence Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w artegence Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w artegence Sp. z o.o.?

Odp Nowy wpis
@Pytanie

Jakie zmiany masz na myśli? Jeśli rotację, to jest duża

Czy w artegence Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Odp Nowy wpis

Nie

Tymek

Podpowiedzcie czy teraz są jakieś szanse na prace w firmie? Czas jest bardzo trudny.

Życzliwy
@Tymek

W niektórych działach tak. Trzeba śledzić ogłoszenia, które chyba najczęściej pojawiają się na Fb.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie artegence Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Digital Analyst

Czy w artegence Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Życzliwy
@Pytanie

Nie. Ostatnio były wpłaty przez firmę w imieniu pracowników na rzecz wybranej przez firmę fundacji.

Czy dyżury międzyświąteczne w artegence Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Janusz
@Pytanie

Nie, Obstawiają osobami, które najpóźniej wnioskują o urlop. W moim przypadku, ponieważ wnioskowałem ostatni, był to dyżur w formie urlopu pod telefonem - urlop, ale w razie nagłej potrzeby dyspozycyjność do pracy zdalnej

Irek

Czy dowiem się coś o pracy w firmie? Chciałbym spróbować ale każda wskazówka będzie cenna.

Marta

Sytuacja z ofertami pracy niemalże w każdej firmie jest bardzo dynamiczna. Aktualnie firma poszukuje chociażby account managera z 2-3 letnim doświadczeniem zawodowym w tym lub pokrewnym obszarze. Jakie aktualnie benefity oferuje artegence swoim pracownikom?

ABC
@Marta

Chociażby takie :): http://artegence.com/kariera

Marta

Opinie dodane jakiś czas temu odnośnie pracy w Warszawie raczej mieszane. Wspominaliście o dużej rotacji, jak jest teraz? Bo aktualnie ofert pracy brak więc czy to świadczy o stabilizacji zatrudniania?

Lolek

Moje doświadczenia są takie, że nie jest źle a wręcz przeciwnie. Z tego co pamiętam w Artegence zawsze panowała fajna atmosfera i pracowałem z fajnymi ludźmi, a to bardzo ważne. Dużo indywidualistów, ale to chyba normalne w agencji reklamowej? Zarząd - spoko, mocno empatyczny. Ogólnie bardzo miło wspominam prawie dwa lata spędzone w Arte.

gakaiao

niestety też o tym słyszałem, ale terz firma jeszcze stawia na ludzi i organizuje różnego rodzaju szkolenia językowe właśnie, wiec to nie jest jeszcze warunek nie do przeskoczenia.

aro

Firma nastawiona na młodych, którym nie trzeba dużo płacić. Jedyne co moim zdaniem daje to możliwość rozwoju (i to głównie tym co nie mają żadnego doświadczenia. Mizerne wynagrodzenie, mnóstwo darmowych nadgodzin, bałagan. Olbrzymia rotacja - projekt się kończy, to wywalają pracowników. Generalnie dla zarządu jesteś śmieciem... Acha ale w zespołach fajna atmosfera. Młodzi, dynamiczni...

...

Duża rotacja, non stop szukają pracowników. Dość krótkowzroczna polityka zatrudniania: zwalniają po skończeniu projektu, potem brakuje im doświadczonych ludzi. Nie dotrzymują obietnic, mimo wcześniejszych ustaleń, o tym, że umowa nie zostaje przedłużona pracownik dowiaduje się ostatniego dnia.

lukas

Brak życzliwej komunikacji, traktowanie grafikow jak przedmioty i maszynke do robienia kasy - to cechy tej firmy. Nie polecam.

robak

Jedna ze słabszych firm w jakich zdarzyło mi się pracować. Dużo PR i zachwytów jacy jesteśmy wspaniali. Wymagania mają na start ogromne tymczasem w pracy nie używa się tego o co pytają, dodatkowo płacą za te wymagania naprawdę słabo. Ciekawe problemy rozwiązują 2 może 3 osoby w firmie a reszta dostaje zwykle klepanie kodu. Atmosfera nie była fajna: częste szukanie winnego nawet na siłę, PR nie może porozumieć się z programistami, architektami częste spory. Moja ocena: praca fatalna, młodzi programiści z małą wiedzą mogą się sporo nauczyć (i takim osobom polecam bo fajne portale robią i można zobaczyć jak to wygląda) zaawansowanym szybko się znudzi, płaca bardzo słaba.

widoczna bardzo

Ani gnębienie ani wykorzystywanie. Normalna praca. Dużo się nauczyłam. Sporo kreacji i PR, ale to taka branża, mi się nawet bardzo podobało

orange137@wp.pl

A może coś wiecej na temat artegence. Czy praca w tej firmie to wykorzystywanie a moze gnebienie pracownika?

pracowalem przez jakis czas

Mnóstwo PR-u, grafików, medialnej papki, szumu i zachwytu nad sobą. Całkiem fajna atmosfera. Praca idealna dla studentów.

byly pracownik

stado[usunięte przez moderatora] kreatywnych i innych tumanow. duzo gadania, planowania, zarzadzania i szacowania. nie podobalo mi sie.

Zostaw merytoryczną opinię o artegence Sp. z o.o. - Warszawa

artegence Sp. z o.o.