Z.U.P.I.T. KULMAR

Wrocław

Opinie o Z.U.P.I.T. KULMAR

marek

a na stroni dalej cisza, co robić zatrudnic się u nich czy nie ?

Słowa kojarzące się z Z.U.P.I.T. KULMAR (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nie solidna i oszukująca pracowników Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK . Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższa krajowa Najbardziej podobało mi się w Z.U.P.I.T. KULMAR: zabytkowe samochody Najbardziej nie podobało mi się w Z.U.P.I.T. KULMAR: zabytkowe samochody ale podobno coś się zmieniło

KULMAR
@anonim 13.02.2009 15:38

Jeśli podpis brzmi anonim, to wiadomo, że tchórzliwy robaczek co musi komuś dołożyć, musi coś napisać, by lepiej się poczuć. Nie odpisujemy na takie anonimy. Jerzy Kulka

Zostaw opinię o Z.U.P.I.T. KULMAR - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.U.P.I.T. KULMAR