STOEBER POLSKA

Wrocław

Opinie o STOEBER POLSKA

Słowa kojarzące się z STOEBER POLSKA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Zgodnie z przepisami ale czasem aż do przesady Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako coś się można nauczyć ale najlepiej jak to sam zrobisz i wyżej niż siedzisz nie podskoczysz. Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK oby więcej takich . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w STOEBER POLSKA: ludzie i atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w STOEBER POLSKA: brak rozwoju

Zostaw opinię o STOEBER POLSKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOEBER POLSKA