INTO POLAND SP. z o.o.

Wrocław

Opinie o INTO POLAND SP. z o.o.

Słowa kojarzące się z INTO POLAND SP. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nie dotrzymująca obietnic pracownikom Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako jak się sam nie nauczysz to ci nik nic nie powie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najniższej krajowej najlepiej Najbardziej podobało mi się w INTO POLAND SP. z o.o.: praca na pięterku Najbardziej nie podobało mi się w INTO POLAND SP. z o.o.:

Zostaw opinię o INTO POLAND SP. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTO POLAND SP. z o.o.