AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o.

Konin

Opinie o AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o.

Adam

Witam, szukam dorywczej pracy i pomyślałem o firmie AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o., mam małe doświadczenie, tak więc nie liczę póki co na duże zarobki. Z tego co piszecie, nie jest tam trudno się dostać, ale nie widzę też żadnych aktualnych ofert. Może ktoś, coś wie?

amero

Dlaczego w ogóle temat o avans centrum zachód ma tu tak mało aktualnych wpisów? Nie macie powodów do narzekania, aż tak spokojnie się pracuje? W innych tematach o avans jest troche narzekania, naprawdę centrum zachód jest warte polecenia? Jak tutaj jest ze stawkami, jest więcej na koniec miesiąca niż 1600 netto?

on

Praca w Firmie naprawdę ciekawa i dobre warunki pracy . Tylko przełożeni a dokładnie regionalni(usunięte przez administratora)Człowiek powinien pracować w milicji za komuny każdego o coś podejrzewa. Humory ma niczym kobieta w ciąży raz miły sympatyczny za tydzień jak by go osy przed wejściem na salon pogryzły czepia się do wszystkiego .

LAXIER

ta firma to totalne dno nikt tam o nic nie dba oprócz szeregowych pracowników brak zarządzania firma sprawia ze firma upada to widać po salonach stoją puste

Szkoda że ten super pracodawca jest bliski upadku. Sklep w Wieluniu do likwidacji jak i pozostałe również. Ponoć mają zająć ię tylko hurtem a detal pozostawiają innym.

witch

dziwi mnie to że kierownik regionalny, nadal piastuje to stanowisko. Miałam przyjemność współpracować z tym Panem, i jego "osoba" pozostawia dużo do życzenia. Bardzo źle że tacy ludzie dochodzą do władzy.

xxx

Ty chyba tam nie pracowałeś.

xxx

Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Bez mała cyrograf z szatanem. Fakt, że umowa jest na pełen etat, ale nadgodzin w roku wychodzi tyle co prawie za dwa etaty. Do tego niezbyt przyjemny, wprowadzający nerwowe i konfliktowe sytuacje kierownik regionu, który po za czubeczkiem swojego nosa nie widzi kłopotów ani problemów pracowników - zwykłych normalnych ludzi. Pampersy za kasą to normalka.

anonim - 2009-05-10 21:24:23 Sybilla - 2009-03-21 16:35:34 Słowa kojarzące się z AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o.: takie mile opinie zwykle pisza pracownicy tzw lizusy przymilusy :) cóz stare gnoty nie chce sie im pracowac i szukaja frajerów albo tacy ludzie dla ktorych avans to 1 pracodawca

Sybilla

Zostaw opinię o AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVANS Centrum Zachód Sp. z o.o.