Hansa Transport P.U.S.T. Spółka z o.o.

Katowice

Opinie o Hansa Transport P.U.S.T. Spółka z o.o.

maciek

@uncjek to zależy od tego na jakim stanowisku jesteś, ale skoro już Ci odpisuje to jeśli myślisz o kierowcy to tak można tutaj nieźle zarobić, trasy są i międzynarodowe i krajowe, wiadomo , że wiąże się to z tym, że często Cię nie ma ale za to co miesiąc pensja jest fajna, pozdro

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Hansa Transport P.U.S.T. Spółka z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Hansa Transport P.U.S.T. Spółka z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansa Transport P.U.S.T. Spółka z o.o.