Opinie o Akord-Meat Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akord-Meat Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akord-Meat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akord-Meat Sp. z o.o. w Kraków

batman Nowy wpis

Smieszny Drąg który nie ma pojęcia o zarządzaniu ludżmi A prezes Komorowski wiecznie go broni zamiast odsunąć od załogi pan Drąg dawał premię pracownikowi którego 2 x wyrzucał ponieważ był pod wpływem alkoholu Tak więc Drąg dwulicowy (usunięte przez administratora)

Były pracownik Nowy wpis

Firma która nie na czas pieniądze wypłaca oraz jak ktoś się zwolni to wypłaty wcale nie wypłaca albo grosze za miesiąc chorobowego 200 euro to nie normalne

Olexy2107 Nowy wpis

Witam czy moglbys mi przesłać namiary telefon na akord meat pozdrawiam

Zuzanna Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w akord-meat? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Jeśli pracujesz w firmie chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

kj

@pina.92 szkoda gtylko ze ofert pracy brak :(((((

Aplikowałeś do firmy Akord-Meat Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
winiary23

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

pina.92
@winiary23

akord meat jest teraz holenderską firmą ma ludzi na jednym zakładzie mieszkania spoko. Pracuje tu od 2 lat nie ma żadnych problemów z wyplatami, sprzęt co miesiac wiec ok

wikary

witam czy ktos ma namiary na ta firme bo prawdopodobnie juz nie istnieje

leeeeeeeeeeeee

praca morze byc gorzej jak chcesz zakończyć wtedy cię orżną na kasie jak ci wogóle wypłacą bo ja na ostatnią wypłatę nie mogę się doczekać już miesiąc nie polecam

kk

wiecie gdzie ta firma ma kontrakty?

spryciarz - 2010-10-15 10:21:13 ja tam też pracuje i nie jest wcale tak źle, a za nadgodziny żona ma dodatkowy markowy łach.. a poza tym w biurze pracują ładne dziewczyny a ty co,żonie ciuszek żeby sie innym podobala bo ciebie nigdy nie ma w domu,a sam sie za "(usunięte przez administratora)oglądasz?

spryciarz

falubaz

pracowalem w tej firmie. firma jest ok ale za kazdy zaklad odpowiada majster. ja pracowalem w kempten, po nawet 14 godz. a majster (usunięte przez administratora) wpisywal 8. jak przyszlo do wyplaty to wyplacali za 192 a przepracowanych 252. nie polecam. ogolnie to w gorszym (usunięte przez administratora) nie robilem. daleko od domu i ciagle w robocie jeszcze na nocki.

maks

nauczcie sie wszyscy ze wyjazd do innego kraju gdzie mozna zarobic wiecej niz u nas to nie wczasy, chcesz zarobic to rob a nie licz ze sie przebujasz i wyplatke w euro wezniesz, euro boli trzeba to odczuc na wlasnej skorze, i nie szukajcie przygod to dacie rade

jas

weż sie za robote a nie glupoty wypisujesz, nie robi sie w niemczech za 800 euro chyba ze nie robiles tylko duzo gadales, tam sie jedzie do pracy to nie polska gdzie sie (usunięte przez administratora)mozna i jakas wyplata skapnie bo ustalona z gory, trzeba robic to sie zarobi,

polka

moj maz pracuje z akord w perlebergu i sobie chwali, mieszka jak czlowiek, praca do 9 godz, 5 dni w tyg, stawka zalezna od umiejetnosci.

rozenka

ja też tam pracowałem i nie było aż tak żle, kontrakt został potem i tak przeniesiony i było duzo lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Akord-Meat Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Akord-Meat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akord-Meat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akord-Meat Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Akord-Meat Sp. z o.o.